• Огляд

  Snow White Amsterdam feminised, також іменований "Білосніжкою" - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Своїм ім'ям сорт натякає, що до харвесту вся рослина покриється щедрим килимом білосніжних трихом, що дозволить винахідливому садівникові виготовити першокласний гашиш з трима. Фемінізоване насіння конопель Snow White Amsterdam гарантує гроверу, що з посівного матеріалу виростуть тільки жіночі рослини каннабісу.

  Висота рослин не перевищує 100 сантиметрів в умовах індору, але на вулиці штам може вирости до 160-180 сантиметрів. Контроль висоти найпростіше здійснювати шляхом прищипування верхівки або раннім переходом на цвітіння. Період цвітіння триває 52-58 діб. Запах потужний і нагадує ялицю і ефірне масло хвої. Пахощі можуть поширитися далі однієї кімнати, тому рекомендується використовувати хорошу вентиляцію.

  Походження конопель Snow White Amsterdam

  Фемінізоване насіння конопель Snow White Amsterdam було отримане в результаті злиття знаменитої генетики стрейна Jack Herer і Cinderella 88. Гібрид перейняв від батьків невибагливість, податливість, високий потенціал врожайності та чарівний ефект. В "крові" штаму домінує індіка, а це значить, що шишки виростуть важкими і тугими. Рівень ТГК досягає 20%.

  Особливості вирощування конопель Snow White Amsterdam

  Насіння конопель "Чистий Білий Амстердам" feminised є відмінним посадковим матеріалом для аутдорной культивації, а також підходить для умов домашньої оранжереї і теплиці. Підвищити відсоток схожості допоможе попереднє замочування "горіхів" у воді і пророщування у ватяних дисках.

  Рослини піддаються всім відомим технікам культивації. Гнучка структура куща дозволяє застосовувати SCROG та LST. Притримуючи кущ на стадії вегетативного росту, гровер матиме постійний доступ до клонів і зможе збільшити врожайність, максимально задіявши наявну площу.

  Потужна коренева система канабісу потребує горщики об'ємом від 10 літрів. В якості поживного субстрату використовують універсальну суміш, що складається зі збагаченого грунту, крупного перліту і кокосового волокна.

  З одного квадратного метра коноплярі знімають до 800 грам сухих іскристих суцвіть або до 500 грам з одного куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат.

  Смак і ефект конопель Snow White Amsterdam

  Аромат благородного гашишу і ефірного масла кипариса наповнить весь простір, в якому растаман вирішить подрібнити шишку "Білосніжки" feminised і скрутити косячок. Терпкий, але густий дим подарує приємний "стоун" ефект, розслабить тіло і дозволить насолодитися затишною медитацією.

  Медичні характеристики конопель Snow White Amsterdam

  Цілющий потенціал культури дозволяє застосовувати приготовані екстракти та проліковані шишки для лікування безсоння, підвищення життєвого тонусу, усунення больових симптомів різного походження. Штам добре стимулює апетит і знімає втому.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:приємний "стоун" ефект, розслабить тіло і дозволить насолодитися затишною медитацією
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Cinderella 88 x Jack Herer
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 2156
  Buy Snow White Amsterdam feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель "Чистий Білий Амстердам" feminised є відмінним посадковим матеріалом для аутдорної культивації, а також підходить для умов домашньої оранжереї і теплиці.
   В наявності  Україна
  199,60 грн.

  1 review for Snow White Amsterdam feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 14:43
  Snow White Amsterdam

  Вкусная индюшка,отлично заходит для утреннего покура,плавно наваливает и плавно отпускает.Спасибо магазину что порекомендовал этот куст Snow White Amsterdam feminised. Рекомендую всем!!!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних