• Огляд

  Перед вами прямий генетичний родич легендарного Purple, який володіє характерним фіолетовим відтінком і дивовижними властивостями безпосередньо марихуани. Селекціонери банку насіння Dutch Passion створили сатівно-індічний гібрид шляхом схрещування Purple Afghani з декількома ноунейм-стрейнами Sativa і Indica. В результаті схрещування фенотип новинки порівну розділив властивості індіка і сатіва, зберігши свій колір і неповторної характеристики диму.

  Загальні характеристики конопель Purple # 1

  Насіння конопель з Голландії цього фотоперіодного штаму навіть виглядають апетитно, що вже говорити про зовнішність дозрілих рослин висотою півтора-два метри. Всього вісім тижнів цвітіння і ваші 250-300 грам добірного канабісу вже чекають своєї черги. У аутдорі коноплярі, як правило, готуються до харвесту в останній тиждень вересня або початку жовтня. Частка ТГК в сухій масі стабільна в рамках 13-15%.

  Вирощування конопель Purple # 1

  Сорт Purple # 1 був стабілізований брідерами протягом декількох поколінь, тому ви можете не побоюватися прояви типових хвороб або появи паразитів-шкідників. Адаптація до будь-яких умов гровінга - вірна ознака того, що стрейн може розглядатися новачками для дебютного грова. Ця фіолетова конопля демонструє швидку вегетацію і успішно формує велику кількість суцвіть. Примітно, що навіть на шишках присутні волоски фіолетового кольору.

  Медичне застосування конопель Purple # 1

  Баланс між сатіва і індіка робить марихуану цікавою не тільки з точки зору отримання задоволення. Знеболювання, антидепресант і антистрес - це про сорт Purple # 1.

  Запах, аромат і ефект конопель Purple # 1

  Приємний тонкий аромат вкрай складно описати кількома словами, чого не скажеш про смак. Він однозначно фруктовий, з відтінками спецій і свіжості м'яти. Ефект від куріння триває порівняно недовго, але час проведений в компанії з каннабісом даного сорту ви запам'ятаєте обов'язково, за його розслабляючий і позитивний загальний фон.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:розслабляючий і позитивний загальний фон
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Purple Afghani
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3973
  Buy Purple#1 feminised Dutch Passion Seeds
  Сорт Purple # 1 був стабілізований брідерами протягом декількох поколінь, тому ви можете не побоюватися прояви типових хвороб або появи паразитів-шкідників.
   Немає в наявності  Україна
  998 грн.

  2 reviews for Purple#1 feminised Dutch Passion Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 19:36
  рри

  Сегодня заказал, менеджера молодцы передзвоноили сразу. Сделали мне скидку 50 процентов пригласили меня на конкурсах по участвовать я говорил сними 15 минут,
  долбал мозги где и как садить рассказали где и когда. Молодцы ребята всем друзьям буду вас рекомендувать, и ещё раз буду семена заказывать обязательно

  • 09 травня 2019 11:05
  feminised

  Семена конопли из Голландии этого фотопериодного штамма даже выглядят аппетитно, что уже говорить о внешности созревших растений высотой полтора-два метра.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду