• Огляд

  Фемінізоване насіння коноплі Purple Paro Valley - ще одна перлина в скарбничці іспанського виробника Mandala. Сорт рекомендується для культивування у північному кліматі, до 56° північної широти або в районах із високою вологістю.

  Завдяки своїй екстремальній стійкості гібрид може витримувати низькі температури краще, ніж сучасні сорти канабісу. На перший погляд, його гнучка структура здається тонкою і тендітною, але насправді кущики цілком можуть вистояти проти сильних поривів вітру і з гідністю пережити погодні примхи. Рослини показують дуже гарне засвоєння поживних речовин і люблять коли їх балують підгодовуванням.

  У дійсно важких районах або поганий сезон Purple Paro Valley feminised може бути єдиним життєздатним варіантом для вуличного грова. Сходи не вимагають до себе зайвої уваги та прощають новачкам помилки з переливами, недогодами, а також стійко виносять посуху.

  Виробник представив на ринок два фенотипи культури: фіолетовий та зелений. Фіолетова реплікація становить 75% від усіх сходів і має виняткову естетику під час цвітіння. Співвідношення зелено-фіолетових фенотипів, яке можна отримати багато в чому залежить від кількості вирощених рослин. Мінімальна кількість горіхів дасть нерівний результат. Зелена реплікація менше за розміром, швидше відцвітає і виробляє компактніші суцвіття, на відміну від своєї сестрички, що формує довгі бічні гілки, усипані безліччю бутонів, що іскряться. Кущі досягають 1,5-2 метрів заввишки. Якщо такий гігант неприйнятний для гровера, він може ще на вегетативної стадії прищепити верхівку. Підрізування нижніх гілок спростить догляд за "дівчинкою" і дозволить верхнім суцвіттям набрати у вазі. Штам приймає делікатні тренування та помірно гнеться під сітку.

  Родовід Purple Paro Valley


  Насіння коноплі Purple Paro Valley feminised складається з 75% сативи та 25% індики. культура була виведена з добірних сатив, які ростуть у Паро-Долині у західному Бутані, на висоті 2500 метрів. Фемінізований гібрид знаходиться всього у двох поколіннях від його батьків, що забезпечує максимально наближені до оригіналу характеристики та ефект. Суворий клімат Гімалаїв, що складається з частих періодів посухи, мусонних дощів і холодних зим, дозволяє гібриду ігнорувати несприятливі погодні умови та нарощувати врожай смолистих бутонів незважаючи ні на що. ТГК – 8,7-11%.

  Особливості вирощування конопель Purple Paro Valley


  Елітне насіння коноплі Purple Paro Valley feminised показують високий відсоток схожості за умови їх замочування у воді та пророщування у ватяних дисках. Стрейн підходить для культивації в аутдорі та домашньому гроубоксі. Кущі формують потужну кореневу систему і воліють рости в горщиках об'ємом 10-20 літрів. Рекомендоване освітлення: 400-600 Вт. Збирання врожаю припадає на кінець жовтня.

  Смак та ефект коноплі Purple Paro Valley


  Під час цвітіння більшість рослин випромінюють смачний аромат спецій та фруктів, характерний для канабісу родом з Паро. Деякі розтишки виділяються серед своїх побратимів. Селекціонери Мандала назвали їх "цукеркою", бо їхня ароматична композиція нагадує запах цукрових буряків!

  Сухі та перетерті суцвіття пахнуть нотками м'яти, обрамленою інтонацією лісового горіха та лавандою. Terpene (терпен) linalol - вуглеводнева сполука, присутня в деяких видах Cannabis є джерелом запаху лаванди і посилює заспокійливі та покращуючі сон властивості, а також допомагає полегшити біль. Деякі з фіолетових рослин можуть також мати запах чорного чаю, при цьому післясмак наповнений нотками свіжої м'яти. Олія, отримана з PPV, має солодкий та свіжий аромат кедрового дерева Гімалаїв. Вплив густого диму супроводжується розслабленням та плавним відпливом у світ умиротворення, гармонії та достатку.

  Медичні характеристики коноплі Purple Paro Valley


  Лікарський потенціал дозволяє застосовувати сухі шишки та екстракти для відновлення сну, зняття тривожності та занепокоєння, а також як стимулюючий апетит засобу.

  Купити фемінізоване насіння конопель від Мандала можна в нашому магазині за два кліки. Весь матеріал відправляється в оригінальній упаковці виробника.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Purple
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Paro Valley х Bhutan
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3273
  Buy Purple Paro Valley feminised Mandala Seeds
  Завдяки своїй екстремальній стійкості гібрид може витримувати низькі температури краще, ніж сучасні сорти канабісу. На перший погляд, його гнучка структура здається тонкою і тендітною, але насправді кущики цілком можуть вистояти проти сильних поривів вітру і з гідністю пережити погодні примхи.
   Немає в наявності  Україна
  800 грн.

  1 review for Purple Paro Valley feminised Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 14 травня 2019 14:55
  Purple Paro

  Мир нужно воспринимать таким, каков он есть. Наркотики, алкоголь и прочее лишь уход от реальности. Надо выживать в РЕАЛЬНОСТИ! А ТРАВКА ЭТО НЕ НАРКОТИК!!!! Даже не какого вреда для здоровья.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних