• Огляд

  Генетика Purple Kush feminised – це багатовікова історія лендрейсів легендарного гірського масиву Середньої Азії. У створенні стрейну брали участь сорти конопель «Гіндукуш» та «Пурпл Афгані». Другий якраз названий на честь тих самих гір, про які йшлося вище. Бридери GanjaLiveSeeds виконали титанічний працю, щоб вивести новинку на принципово новий рівень. Придбати цю позицію найпростіше в інтернет-магазині GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Purple Kush


  Індична домінанта в генотипі виражена за багатьма ключовими параметрами, включаючи тривалість фази цвітіння (вісім-десять тижнів) та повний життєвий цикл рослини. У відкритому ґрунті, оформивши посадку посевмата у квітні, до харвесту переходять на рубежі вересня-жовтня. Ростівки виходять досить компактні, тому й урожай збирається досить середній. Інша річ – психоактивна складова стаффа. Тільки ТГК у сухій речовині 19%, а ще присутні інші каннабіноїди, що в комплексі створюють забійну дію.

  Вирощування конопель Purple Kush


  Фемінізоване насіння конопель даного гібрида дозволяє з впевненістю дивитися в майбутнє досвідченим гроверам і дебютантам. Відмінна схожість, тільки жіночі розтишки, невибагливість у догляді та якісний імунітет проти хвороб, шкідників. З таким переліком переваг складно сперечатися. У міру дорослішання, на кущах сформується чимало щільних суцвіть, а на листі та бутонах проявиться елегантний фіолетовий відтінок. Компактність – очевидна причина переваги культивації у закритих приміщеннях. Однак це не виключає успішних грів у відкритому ґрунті.

  Медичне застосування конопель Purple Kush


  Марихуана з лікувальною метою дозволяє усувати базові недуги, типу хронічних болів, спазмів у м'язах, оніміння в кінцівках. Також трава сприяє зниженню нудоти та стимулює апетит, нівелює мігрень, запобігає депресії та апатії.

  Смак та ефект коноплі Purple Kush


  Очікуваний запах каннабісу, що включає «хейзові» пряні тони, прикрашається незвичайною смаковою гамою солодко-перцевого шлейфу в післясмаку. Індика в основі генотипу зумовила утворюваний «прихід» від куріння ганджі. Пара затяжок та курець абсолютно розслабляється. Чиста свідомість, що контрастує з повним знерухомленням – час розслаблених приємних роздумів

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:чиста свідомість, що контрастує з повним знерухомленням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Hindu Kush x Purple Afghan
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6369
  Buy Purple Kush feminised GanjaLiveSeeds
  У створенні стрейну брали участь сорти конопель «Перпл Хейз» та «Гіндукуш». Другий якраз названий на честь тих самих гір, про які йшлося вище.
  Артикул:GS06369
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду