• Огляд

  Сорти канабісу із назвами фруктів або ягід завжди привертають увагу і викликають непідробний інтерес. Pineapple Chunk – не виняток. Більшість людей, які хоча б раз спробували ананас, перебувають у захваті від його насичено солодкого тропічного смаку. Крім того, сьогодні цей чудовий фрукт – офіційно «у тренді». Можна з упевненістю сказати, що ананас – це бренд, що успішно продається! Каннаіндустрія вже давно у темі і Pineapple Chunk тому яскравий доказ.

  Генетика Pineapple Chunk

  Pineapple Chunk – фемінізований фотоперіодний індіка-домінантний гібрид (80/20) з високим вмістом ТГК (до 25%) і помірним рівнем КБД (1,1%). Завдяки копіткій роботі бридерів і скрупульозній селекції трьох легендарних сортів Pineapple, Skunk #1 та Cheese, Pineapple Chunk став логічним завершенням, що зрештою здобуло всесвітню популярність. Гармонійний союз генетичних якостей і переваг дав початок сорту, що володіє унікальними зовнішніми характеристиками й чудовим ароматом.

  Зовнішній вигляд та особливості Pineapple Chunk

  Pineapple Chunk вирізняється компактною структурою – 90-100 см в індорі та до 120 см у вільному ауті. Розлогі гілки з короткими міжвузлями формують пишну індічну вегетативну масу з масивною центральною колою та пірамідальними, смолистими суцвіттями кольору стиглого лайма. Варто відзначити неймовірної краси стигми, що, немов язики полум'я, вкривають усю поверхню шишок. Приголомшливе видовище!

  Вирощування Pineapple Chunk

  Pineapple Chunk можна вирощувати як в індорі, так і в ауті. Початківець або професійний агроном? Немає різниці! Їй важливе лише забезпечення зовнішніх умов: теплий, сонячний клімат з помірною вологістю і добрий поживний ґрунт, збагачений мікоризою. Збалансована генетика наділена стійким імунітетом, а сканкові флавоноїди стануть чудовим природним засобом захисту від комах. Проте не нехтуйте увагою до рослини та вчасно реагуйте на ті чи інші загрози. Пам'ятайте, що перед вами – не універсальний солдат, а дівчина, яка буде вдячна увазі, ласкавому ставленню і турботі.

  Вирощуючи в закритому ґрунті, рекомендуємо використовувати горщики, що забезпечують достатній простір для кореневої системи. Відмінним рішенням стануть 15-20-літрові смартпоти або аеропоти. Останні зручні тим, що до них легко кріпити садовий дріт під час виконання тренувань. Рослина легко піддається дефоліації та контролю висоти (FIM, LST, SOG/SCROG). Pineapple Chunk буде рада світлодіодному освітленню повного спектра і контролю основних показників мікроклімату. Достатня вентиляція і формування потоків повітря необхідні для насичення простору свіжим повітрям та запобігання виникненню плісняви й грибка. Встановлення якісного канальника з використанням вугільного фільтра допоможе уникнути появи неприємних запахів, характерних для стадії цвітіння. Поливайте рослину регулярно, відповідно до графіка. Уникайте переливів і передозу, оскільки вони можуть стати причиною загнивання коренів і блокування надходження поживних речовин.

  Цвітіння та врожайність Pineapple Chunk

  Що даєш, те й отримуєш! Саме за таким сценарієм відбувається гров канабісу загалом. Принцип Pineapple Chunk рівно такий самий! Сорт із вдячністю відгукнеться на увагу і турботу щедрим врожаєм. В індорі можна очікувати до 600 грамів шишок, зібраних з одного квадратного метра після 55-60 днів цвітіння. В умовах ауту – 500-550 грамів з кожного куща в останній декаді вересня.

  Смак і аромат Pineapple Chunk

  Окрім насиченого аромату стиглого ананаса, ви відчуєте класичну індічну землистість, терпкий сирний смак, кисло-солодку фруктову і квіткову композицію, що доповниться пікантними сканковими відтінками з акордами пряних спецій. Солодкий післясмак просто фантастичний.

  Рекреаційний та медичний ефекти Pineapple Chunk

  Pineapple Chunk створює відчуття церебрального збудження зі збадьорливим підйомом у початковій фазі, викликаючи потужний сплеск ейфорії. Згодом, вслід за енергетичним підйомом, послідує стан тривалого і цілковитого розслаблення, що огорне усе тіло. Седативні й терапевтичні властивості стрейну допомагають позбутися стресу, депресії, тривожності, хронічного болю і запалень. Завершення сесії сприятиме зануренню у глибокий спокійний сон, що робить його ідеальним засобом у боротьбі з безсонням.

  Обов'язково познайомтеся з Pineapple Chunk і пориньте у його солодку й ароматну атмосферу, яку ви захочете відчути ще не один раз!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Cheese
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8871
  Buy Pineapple Chunk feminised Ganja Seeds
  Сорти канабісу із назвами фруктів або ягід завжди привертають увагу і викликають непідробний інтерес. Pineapple Chunk – не виняток. Більшість людей, які хоча б раз спробували ананас, перебувають у захваті від його насичено солодкого тропічного смаку.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду