• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Pepoberry feminised - ще одна перлина українського банку Ganja seeds. Сходи формують великих розмірів центральну колу і невеликі бічні пагони. У період вегетативної стадії можна прищепити верхівку і отримати низькорослий пухнастий кущик з шишками однакового розміру.

  Стрейн відрізняється хорошим виробництвом смоли. До кінця життєвого циклу практично все листя рослини вкрите жирним килимом блискучих трихом. Така особливість дає можливість заповзятливому садівникові виготовити висококласний гашиш із підрізаного листя. Аромат під час цвітіння стійкий, але приємний. У ньому поєднуються суничні інтонації з легким відтінком квітучих трав, тому не поспішайте з приготуванням "хеша" і скуштуйте дрібні листочки через джоінт. М'який суничний дим не викличе кашлю, а ефект здивує навіть бувалого любителя селекційної марихуани. Цвітіння триває 52-56 днів.

  Невибагливість рослини дозволяє навіть недосвідченому гроверу отримати вражаючий урожай щільних і важких шишок в короткі терміни. Високий показник психоактивності дозволяє використовувати стрейн в медичних цілях.

  Родовід Pepoberry

  Насіння конопель Pepoberry було отримане в результаті схрещування оригінальної Афгані з полуничним фенотипом Тайської сатіви Kali. Клімат високогір'я забезпечив батьківським генам стійкість до будь-яких примх природи, яку вони передали новому гібриду. Рівень ТГК становить 12-18%.

  Особливості вирощування конопель Pepoberry

  Елітне насіння конопель Pepoberry Pepoberry підходить для вирощування в домашньому гроубоксі, а також в умовах відкритого грунту і теплиці. Кущі піддаються тренуванням і SCROG. З одного квадратного метра можна отримати 550 грам сухих бутонів, а врожайність у аутдорі становить 100-300 грам з однієї рослини.

  Коренева система канабісу потужна і вимагає великих ємностей для культивації. Ідеальним варіантом стане горщик 10 літрів, з проробленими дренажними отворами. В якості основного субстрату рекомендується використовувати магазинний грунт, збагачений азотом, калієм і фосфором. До нього додають 1 " 4 вермикуліту і стільки ж кокосового волокна. Таким чином, субстрат стає "повітряним" і коріння Cannabis безперешкодно в ньому розвивається і краще засвоює необхідні елементи.

  Розмір кущів в гроурумі рідко перевищує 100 сантиметрів у висоту, а на вулиці рослини здатні витягнутися до 150 см.

  Рекомендоване світло: 250-600 Ватт.

  Штами з переважанням індики більше за інших мають потребу в якісному охолодженні. Щільні бутони може атакувати цвіль, тому садівникові-початківцю рекомендується підтримувати оптимальний рівень вологості, а за два тижні до харвесту влаштовувати своїй "дівчинці" періоди посухи.

  Смак і ефект конопель Pepoberry

  Сухі шишки сору виділяють насичений ягідний аромат з відтінками полуниці. Дим густий і маслянистий. З першої затяжки викликає ейфоричне переживання польоту і беззастережного щастя, пробуджуючи творчі здібності і трансформуючи проблеми, що накопичилися в чисту позитивну енергію. Через деякий час в свої законні права вступає ніжний і плавний "стоун", який дозволить розслабитися і насолодитися гармонією між внутрішнім і зовнішнім світом.

  Pepoberry підходить для веселої дружньої вечірки, а також для творчих і духовно орієнтованих людей.

  Медичні характеристики конопель Pepoberry

  Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракти як знеболюючий засіб при мігрені і больових симптомах різного походження.

  У нашому магазині Ви можете купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що перешкоджає пошкодженню насіння при транспортуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:розслабляючий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghani x Kali
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3313
  Buy Pepoberry feminised Ganja Seeds
  Елітне насіння конопель Pepoberry Pepoberry підходить для вирощування в домашньому гроубоксі, а також в умовах відкритого грунту і теплиці. Кущі піддаються тренуванням і SCROG.
   В наявності 
  199,60 грн.

  1 review for Pepoberry feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 13 червня 2019 11:13
  Ganja Seeds

  Не дорогая и забористая Pepoberry feminised,ростет быстро,вставляет плавно.Спасибо магазину Ganja Seeds.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду