• Огляд

  Виключно аутдорний сорт, існуючий на ринку комерційної марихуани ще з сімдесятих років минулого століття. В асортименті сідбанка Dutch Passion він вважається одним з головних старожилів. Стрейн був народжений в сонячній Каліфорнії в епоху хіпі і він до цих пір визначається, як найпотужніший сорт конопель, призначений виключно для вуличного вирощування. Генетичне походження заплутано і все, що відомо про його батьків, це індічний і сатівний фенотип.

  Загальні характеристики конопель Passion # 1

  Цьому фотоперіодному сорту достатньо всього шести тижнів, щоб повністю пройти фазу цвітіння. Для аутдору харвест настає приблизно у вересні. При правильному догляді один кущ дає до 750 грам марихуани. З урахуванням висоти рослин близько двох метрів, а в окремих випадках і більше трьох, подібний врожай виглядає цілком закономірним. Готовий до вживання канабіс може похвалитися часткою тетрагідроканнабінола на рівні 20%.

  Вирощування конопель Passion # 1

  Фемінізовані насіння конопель можуть на стадії прокльовування перебувати в приміщенні. Але коли мова заходить безпосередньо про гровінг, паростки неодмінно слід перемістити в теплицю або на грядку. Вирощування конопель в гроубоксі для цього штаму категорично неприйнятне. Бажано мати певну кількість досвіду для культивування даного сорту. Звертаємо вашу увагу, що під час проведення прищіпки, видаляйте виключно листя великих розмірів, так як концентрація смол і активних речовин в маленьких найбільш висока.

  Медичне застосування конопель Passion # 1

  Домінування індіки говорить про користь канабісу в ситуаціях, коли пацієнта необхідно розслабити і заспокоїти, вирішити проблему больових відчуттів і викликати у нього бажання сну.

  Запах, аромат і ефект конопель Passion # 1

  В ароматі ви не знайдете чогось надприродного. Класичний запах марихуани з легкими нотками чи лимона, то чи апельсина. Смак марихуани більш цитрусовий, м'який і неймовірно приємний. Ефект поступово розслабляючий і медитативний, без передозу. Чим більше зробите затяжок, тим сильніше вас розслабить.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:екстремальна – понад 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:поступово розслабляючий і медитативний, без передозу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3967
  Buy Passion #1 feminised Dutch Passion Seeds
  Вирощування конопель в гроубоксі для цього штаму категорично неприйнятне. Бажано мати певну кількість досвіду для культивування даного сорту.
   Немає в наявності 
  998 грн.

  1 review for Passion #1 feminised Dutch Passion Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 07:44
  Passion #1

  Дурь как дурь. ) Семки супер, за сутки прорастают. Обслуживание, и бонусы - на высоте

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду