• Огляд

  OG Kush feminised посів особливе місце в серці кожного гровера і просто любителя «яскравих емоцій і відчуттів». Витончена структура сорту проявляється при будь-якому способі культивації. Генетично гібрид складається переважно з індіки з незначною кількістю сатіви.

  Вирощуючи канабіс, гровер має шикарну можливість простежити, як з маленького насіння в процесі пророщування з'являється спочатку біленький корінець, потім міцний паросток, що перетворюється в процесі вегетативного росту в потужний кущ з широким і розлогим листям. На міцних гілках в період цвітіння утворюються важкі, щільні і смолисті шишки, які без сумніву припадуть до смаку всім і кожному.

  Довідка! Відмінності індіки від сатіви полягає не тільки в ефекті, а й в щільності одержуваних при вирощуванні шишок. Індічні стрейни мають більш ущільнені і важкі суцвіття, а сатівні володіють більш пористою і пухнастою структурою.

  Урожайність сорту завжди приводить коноплярів в захват. Громіздкі шишки дарують естетичну насолоду і чудовий «Кушевий» аромат в період цвітіння.

  Забезпечивши рослину сприятливими умовами для зростання в теплиці або боксі, конопляр може зняти 500-550 грам сухих «алмазних» шишок з одного метра квадратного, а вирощуючи канабіс під відкритим небом, вага продукту складе від 150 до 250 грам з одного куща. Сорт часто перевищує заявлений виробником рівень ТГК в 20%, що наділяє коноплю по істині медичними властивостями.

  Гроверу, який планує виростити такого «Кушевого бандита» вдома, слід завчасно подбати про розмір боксу, оскільки кущ виростає в умовах індора до 150 сантиметрів. Загини, прищипування, а також техніка «SCROG», що дозволяє контролювати розміри рослини, сприймаються каннабісом як сама собою зрозуміла і необхідна процедура.

  Час на вегетативний період канабісу визначає кожен конопляр для себе самостійно, коли рослина досягла потрібних їй розмірів, режим освітлення перемикається на фазу цвітіння. Період цвітіння стрейна триває, як правило, протягом 55-65 днів.

  Цікаво! Все фемінізовані сорти канабісу мають великий і шикарний плюс. Гровер здатний повністю проконтролювати як розмір куща, так і його врожайність. Утримуючи «жіночу» рослину на вегетативній стадії кілька років можна виростити справжнє дерево! По досягненню бажаного коноплярем розміру свого «чарівного деревця» конопляр знімає приголомшливий і рекордний урожай вбивчих шишок.

  Ближче до завершення цвітіння необхідно в обов'язковому порядку подбати про гілки рослини, через масивні шишки вони запросто можуть надломитися, і весь урожай залишиться недозрілим. Саме завдяки своїм розмірам, відповідній врожайності, смаковим якостям і ефекту штам став улюбленцем на світовому ринку насіння і багаторазовим переможцем такого легендарного конкурсу канабісу як «Canabis Cup».

  Родовід OG Kush

  Генетика сорту складається з Pakistan Kush, Chemdawg і Lemon Thai. Створюючи такий прекрасний сорт як OG Kush feminised, брідерам вдалося наділити канабіс усіма найкращими якостями його прабатьків, що дозволяє вирощувати «вкусняшки» в будь-якому куточку земної кулі.

  Особливості вирощування конопель OG Kush

  Вирощуючи OG Kush feminised, гровер не зіткнеться з великими труднощами, якщо у нього є досвід в коноплярстві, а от новачкам буде важкувато впоратися з таким «розбійником». Регулярність поливу і потужне освітлення повинні бути надані каннабісу в повному обсязі. Культивуючи гібрид в умовах індора, домогтися повного розкриття потенціалу вийде в тому випадку, якщо висадити рослину в заздалегідь підготовлений поживний грунт, а також оснастивши бокс вентиляцією і обдувом.

  Насіння завжди показує 100% схожість. Але перед висадкою у відкритий грунт, досвідчені коноплярі все ж рекомендують заздалегідь подбати і проростити насіння вдома. Для цього спочатку потрібно замочити «горіхи» в чистій воді на 12 годин, а потім розмістити їх між мокрими ватяними дисками на 2-3 дня. Дуже важливо простежити за ступенем зволоженості ватної основи, не можна допустити її висихання.

  У природних умовах висота канабісу досягає 180 сантиметрів, а це значить, що висадити його на першу-ліпшу галявинку не вийде, потрібно підшукати більш віддалене від стежок і доріг місце.

  Канабіс відмінно приймає добрива на органічній основі, за рахунок чого стрейн стає дуже затребуваним у гроверів, які бажають досягти успіху в культивації «органічної» марихуани.

  Гідропоніка і аеропонна система допоможуть розкрити потенціал штаму і забезпечити відмінний урожай в закритих приміщеннях. Виростаючи в будь-якому типі грунту, рослина виявляє стресостійкість до «махінацій» гровера щодо корекцій його зросту і розмірів, а також безпроблемно піддається таким технікам як «SOG» і «SCROG».

  Дозрівання такого «Фемогангстера» завершується до 55- 65 дня цвітіння. Вегетація сорту повинна проходити в світловому режимі 18/6, а цвітіння 12/12 годин на добу. Для збільшення розмірів куща можна «затягнути» період вегетації на необхідну кількість днів, чим довше вега - тим потужніша і густа рослина. Такий прийом допомагає гроверу зняти з рослини шишки помітно більшого розміру і ваги, ніж при звичайному режимі.

  Вирощування конопель OG Kush вдома

  Перше і основне завдання кожного гровера, який взявся вирощувати OG Kush feminised - це придбання боксу відповідного для цього «гіганта» розміру. Через властивий гібриду високий зріст, його бічні гілки можуть бути обмежені в просторі, що вплине на вагу врожаю. Розвинена коренева система вимагає ємності для зростання розміром від 15 літрів і більше.

  Натрієві лампи високого тиску від 400 ват ідеально підійдуть для даного штаму. Професійні рослинники рекомендують використовувати світильники LED потужність яких не нижче 150 ват. Їх конструкція дає можливість встановлювати необхідний спектр світла для всіх періодів розвитку конопель.

  Початківцям-коноплярам бажано утриматися від використання в якості субстрату кокогрунту. Такий грунт потребує постійного внесення добрив, а через недосвідченість може перестаратися і загубити канабіс.

  Субстрат «Універсал», підходящий для всіх стрейнів, складається з наступних компонентів:

  • 1 " 2 літра річкового піску;
  • 1 частина гумусу;
  • 3 частини кокосового грунту або торфу;
  • 1 " 2 чашки доломітового вапняку;
  • 1 частина вермикуліту.

  Якщо відсутня можливість знайти всі потрібні компоненти для субстрату, рослинникам рекомендується придбати готовий грунт в квітковому магазині. Грунт потрібно купувати з близькими один до одного показниками поживних мікроелементів (азот / фосфор / калій) в ідеалі вони повинні бути рівні показниками 20/20/20 або з мінімальною різницею в +/- 20-35%. Обов'язково потрібно проконтролювати кислотність грунту. Показник рН не повинен перевищувати рівня 6-6,5.

  Разом із землею для повного комплекту можна купити вермикуліт або перліт (великий) в розрахунку 1 літр вермикуліту на 5 літрів грунту. Такий компонент не дасть субстрату збитися в «камінь» і дозволить повітрю вільно надходити в грунт і збагачувати киснем всю кореневу систему.

  Довідка! Вермикуліт вагою в 100 грам вбирає 400 мл води.

  Балуючи рослину органікою, гровер може змішати живильний «компот» з різних типів гною. Найоптимальнішим і перевіреним органічним добривом вважається кінський гранульований гній і гуано кажанів.

  Застосовуючи в якості підгодівлі «хімію» треба бути дуже обережним і суворо слідувати інструкції, а краще буде злегка зменшити вказане на етикетці дозування. У випадку з хімічними добривами краще недолити, ніж перелити, оскільки надлишок приведе до захворювання канабісу.

  Не можна сказати, що існує велика різниця врожайності у використанні органічних добрив або хімічних. Відмінності зводяться до 10-15% одержуваного продукту, але кількість не означає якість. Шишки, отримані із застосуванням екопідкормки, значно приємніші, їх аромат більш яскравий, а дим при курінні майже не відчутний.

  Довідка! Добавки неорганічного походження дозволяють додати рослині додаткової стимуляції росту і зняти більш об'ємні і смолисті шишки. Але для того, щоб отриманий «стаф» в момент його вживання не перетворювався миттєво в попіл, настійно рекомендується зробити рясне «промивання» канабісу перед харвестом. З кожним роком все більше гроверів переходять на екоземлеробство і повністю відмовляються від добрива «хімією», тим самим значно покращують якість свого канабісу.

  На початковій стадії розвитку рослині не потрібні будь-які добрива. У свіжеприготованому грунті є все необхідне для росту, тому полив слід здійснювати чистою і бажано відстояною водою.

  Кущ любить провітрювання. У момент комплектації боксу необхідно враховувати даний факт і встановити вентилятор або кулер, який буде здійснювати постійний обдув листя, створюючи штучний «вітерець».

  Канабіс в процесі росту виділяє приємний, але досить різкий запах. Для того щоб вберегти себе від можливих непорозумінь пов'язаних з розповсюдженням аромату, варто встановити в боксі фільтр на вугільній основі. Він поглине запах та не допустить його поширення далі, ніж за межі боксу. Якщо встановити фільтр не представляється можливим, то рекомендується хоча б мінімально усувати запах «глушилкою» або вдаватися до систематичного використання аромапаличок в тому місці, де росте штам.

  Вирощування конопель OG Kush на вулиці

  Перед тим як висадити OG Kush feminised в грунт під відкритим небом, його бажано проростити і дати підрости як мінімум до появи 4-6 листочка. Заздалегідь пророщене насіння в прискореному режимі вкорінюється в підготовленому вуличному грунті і починає набирати «оберти».

  Гібриду слід забезпечити лунку обсягом не менше 20-25 літрів наповнену живильним субстратом. При наявному у гровера бажанні виростити «гіганта», то лунка повинна бути місткістю близько 50 літрів.

  Вибираючи галявину для висадки, настійно рекомендується ретельно підібрати таке місце, яке ніхто не міг би помітити і тим більше потрапити до «схованки». Кущ виростає до двох метрів заввишки, а в сприятливих умовах і при достатньому сонячному світлі може досягти і 3-х метрів. Якщо серед чагарників канабіс не буде особливо виділятися своїм зростом, то аромат приверне увагу перехожого.

  OG Kush feminised є представником сімейства індічних і потребує яскравого, теплого сонячного світла, тому галявина не повинна перебувати в тіні високих рослин, які своєю тінню будуть перешкоджати попаданню сонячних променів.

  Середина квітня - початок травня найбільш підходящий час для висадки розсади в живильний грунт. Якщо в регіоні проживання гровера в цей час температура повітря вночі не буде стабільно триматися позначки +10 градусів за Цельсієм, то слід почекати ще кілька днів.

  Не варто сподіватися і будувати плани на великий і потужний урожай, якщо гровер просто викопав яму на лісовій галявині і висадив в неї рослину. Сорт капризно відноситься до грунту і не сприймає такої недбалості. Субстрат для аутдору слід підготувати також ретельно, як і для тепличних умов, але при цьому є кілька тонкощів.

  Найкращим варіантом на 20-ти літрову лунку стане субстрат, до складу якого входить:

  • 10 літрів придбаного в квітковому магазині грунту з відповідними показниками поживності. Можна застосувати торф або набрати землі з-під кропиви, яка росте в будь-якому лісі;
  • 2 літри річкового піску;
  • 4 літри кокосового волокна або вермикуліту;
  • 4 літри гумусу.

  Всі складові частини перемішуються і поливаються рясно водою. Кілька днів грунт знаходиться в спокої і настоюється.

  Довідка! Для додавання грунту «активності» коноплярів часто використовують «Байкал - М1» - це органічне добриво в основі якого молочнокислі бактерії.

  Стрейн відрізняється стрімким зростанням, а значить, полив конопель повинен здійснюватися часто і регулярно, як мінімум 1-2 рази в тиждень. Якщо немає можливості забезпечити такий полив, гровер може використати гідрогель. Він вбирає в себе вологу і віддає її каннабісу саме в той момент, коли це необхідно. У комплексі з вермикулітом це дозволяє зробити запас харчування і тим самим скоротити частоту поливів на 20-30%.

  Смакові якості і ефект конопель OG Kush

  Вишуканий смак OG Kush feminised перейняв у своїх батьків. Солодкий букет прянощів і цитруса припаде до смаку всім без винятків. Щільний дим індіки досить міцний, а для досягнення більш м'якої структури цього «чарівного туману», шишки в обов'язковому порядку проліковують в холодильній або морозильній камері.

  Після невеликої затяжки залишається приємний і тривалий післясмак лимона з долею сандалового дерева. Штам вважається одним з найсильніших сортів по своєму ефекту. Через максимум хвилину після вживання, можна простежити, як свідомість проганяє логіку і підноситься над Всесвітом, розташувавшись десь між зірками.

  Досить короткий «хай» замінить ейфорійна радість, яка пронесеться по всьому тілі і залишить після себе шлейф релаксу і спокою. Активно себе почне проявляти творча «жилка». Політ фантазії не матиме жодних кордонів і дозволить створити справжні шедеври, будь то музика, танець, живопис або поезія.

  OG Kush feminised відмінно підійде для розмови «по-душам». У процесі такої бесіди проявляється здатність «розпізнавання брехні», поставивши запитання співрозмовнику, вам не потрібно буде чути відповідь, він навіть не встигне вимовити жодного слова, а його почуття і наміри вже стануть відомі в повній мірі.

  Коли всі «пристрасті» стихнуть, канабіс потурбується про тілесний відпочинок і з усією турботою, ніжністю і любов'ю занурить в чарівний світ сновидінь.

  Медичний спектр дії OG Kush feminised дуже різноманітний. Стрейн призначають у всьому світі для лікування таких недуг як:

  • депресія;
  • порушення сну;
  • відсутність апетиту;
  • артрит;
  • хронічна втома.

  Сорт завдяки рівню тетрагідроканнабінолу в 20% повністю усуне як душевний, так і фізичний біль, а також позбавить від стресу, який накопичився за робочий день.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Нет
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:так, ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:один з найбільш популярних лікувальних сортів
  :середнє
  :Chemdawg x Lemon Thai x Hindu Kush
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1650
  Buy OG Kush feminised Ganja Seeds
  OG Kush feminised посів особливе місце в серці кожного гровера і просто любителя «яскравих емоцій і відчуттів». Витончена структура сорту проявляється при будь-якому способі культивації. Генетично гібрид складається переважно з індіки з незначною кількістю сатіви.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  25 reviews for OG Kush feminised Ganja Seeds

  24
  1
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  4.96 із 5 зірок
  • 13 листопада 2020 09:51
  Добротная

  Сорт порадовал, при должном поливе и удобряхе шишки нереально смолистые аж легкие слипаются ))) всем Джа )

  • 05 червня 2019 19:48
  OG Kush

  Здравствуйте! Получил свой любимый заказ конопли.Всё понравилось, все такое, как и ожидал, даже лучше. Первый раз заказываю бусины, долго выбирал магазин и остановил выбор на Ganja Seeds , рад что не ошибся) Огромный выбор, замечательные цены, качество, быстрая доставка, отдельно спасибо за бонусы, очень приятно! Буду заказывать еще и не раз).

  • 11 вересня 2018 17:40
  ее

  вымахали у меня за 84 дня пробу снял улет! зачет магазу

  • 01 вересня 2018 10:05
  Original Gangster

  Генетика : Chemdawg x Lemon Thai x Pakistan почти 100% индика.
  Запах супер:сладкий аромат цитруса и маракуйи.Мощный эффект,прекрасное сочетание индики-сативы,вначале идет хай,потом плотно укутывает сильновыраженной индюхой. Действие OG Kush очень вальяжное и длительное, валящее с ног. Высоко и плавно летать, но только лежа на диване.
  Великолепный медицинский сорт.

  • 09 серпня 2018 22:17
  Почему пишут , что мошенники ведь можно заказать наложным платеж
  • 24 травня 2018 21:07
  все хорошо

  Все приехало.все проросло!!!только надо раньше заказывать долго едет.

  • 19 квітня 2018 16:12
  нраветса

  А мне просто нравится ваш магазин!В прошлом году заказывал все четко.купил,посадил,собрал!

  • 16 квітня 2018 22:12
  10 из 10

  Семена охуенние, 10 семок высадил и 10 ростков сейчас у меня под ЭСЛкой в 105 ват 6500 стоять тащяться под ветерком. Сам впервые тут покупал , за остальные сорта ниче не могу пока сказать только эти проростил,

  • 15 квітня 2018 22:09
  сам ты миша дерьмо..

  беру не первый год. качество семян огонь..эти всякие миши лучеб заткнулись бы.

  • 31 березеня 2018 23:17
  Pocemu?

  Почему ребята пишут мол не прорастают:? и мне и в правду интересно почему Там много положительных отзывов от покупателей с промежутком в пол года - год 1-2 отзыва ! а Окошко что ктото купил семки в нижнем левом углу вылазят каждые 30-40 сек! и цены в Два раза дешевле Чем у любого уважаюшего себя сид банка? ОЧень хочетса купить тут Семок 60-70! но настораживают все эти маленькие факты! как поступить ребята?

  • 14 березеня 2018 16:15
  семена

  У доверчивого не проросло почемуто. 4 из 4 мой результат этого сорта. Ростут красивыми кустами. Ну а у кого не прорастают покупайте по 250 за семку. Прорастут точно.

  • 14 березеня 2018 16:11
  ОГ

  Этот сорт классика жанра Очень впечатлил урожай и мощь. Заказал ещё

  • 23 лютого 2018 18:08
  ог куш

  мощща! сорт впечатлил не только меня но и человека который 20 ть лет курит практически постоянно, я вот и емусейчас заказал этих семян тут на сайте чтоб он сам поростил себе такой травы .Дал ему ссылку на ваш магазин но он юзер плохой)) так что я ему заказал сам

  • 14 грудня 2017 13:47
  Трава бомба

  Суперовый ганж, брал сразу 7 семян, все пришло быстренько, сразу парочку засадил для проверки, все проклюнулось, пацанов не было, все девочки вышли, накуривает просто в убойно, давал даже опытным планокурам и их с напаса просто вырубает, я думал только меня. Теперь это один из моих любимых сортов!

  • 03 жовтня 2017 20:29
  О работе магазина

  четкая работа магазина Ганджасидс не может не радовать! семена получил,все по заказу+ бонусок ! Это радует.Отличное отношение к клиенту-залог процветания бизнеса! а Магазин как я смотрю-процветает! побольше вам продаж,а нам гроверам от вас хороших семян! Спасибо! Я еще обращусь к вам за семенами!

  • 29 вересня 2017 16:23
  Rulez

  Отличный сайт у вас парни! я вчера сделал заказ и оплатил сегодня утром, только что прислали номер отправления!Быстренько сработали,отлично! Впечатления первые -позитивные!

  • 30 травня 2017 19:21
  все отлично,можно покупать

  Делал тут заказ на сайте,купил эти семена.Могу сказать что работают порядочно,отослали без задержки на след день после оплаты.Упаковка на высоте,не паливно ,рекомендую этот сайт для покупки семян всех кто любит коноплю качественную, и прущую

  • 28 жовтня 2016 17:50
  комментарий

  растиха высокая, при веге 10 дней вырастает от 80см до 140см, при смене фоторежима зацветает 3 недели, цветет 60 дней. в почве, кормежка bio sevia, куриный помет + байкал эм + нв-101. свет днат 600вт.вода водопроводная, отстояная, рн 8.влажность 50-55%, температура дневная мах 28С. результат 40гр- 60гр. листья узкие, светло- зеленые, узкие. междоузолья длинные. обрезку переносит норм. траблов не было. растет сама по себе. запах мочало. по 10 бальной шкале твердая 9. мне, лично, понравилось.

  • 01 жовтня 2016 10:45
  Тільки вперед!

  Купив цей товарчик, і ще Blueberry,Satori
  AK 47
  G13 Haze
  White Widow
  чикаємо весни магазин толковий на весні поставим реп. в ganjalive.

  • 13 серпня 2016 21:14
  Суперкуст

  Привет всем ценителям качественной во всех отношениях травки. Очень захотелось поделиться своим приятным опытом общения с замечательным сортом OG Kush. Выращивали вместе не скажу с кем и когда. Просто случайно попали семки в руки.
  Носились конечно с марухой по всем углам. Посадили в квартире, тут раз - мать через месяц приезжает, в подвал - через две недели и его затопило, еле спасли, правда крысы чуть погрызли. Но свезли наконец в село после многих раздумий, вверили, так сказать, в последние руки, поетому росла и без удобри без полива регулярного,
  себе спокойно под солнцем на огороде в горшке. И вы знаете, приезжаю через два с половиной месяца и наблюдаю небольшое вполне сформированное деревце, мощное, изящное, со здоровенными шишками. Ну очень отличалось на фоне картошки и кукурузы (без которой было бы нереально там ее оставить. Важно то не ето, а ефект. После еще двух недель активного шишконакапливания, выделенного
  с большым сомнением и нетерпением я получил прекрасный результат из плотных бутоняр. Сушили по науке еще 3 недели. В конце после курения результат просто ошеломил. Ефект бомба как будто бы выпил кружку горячего чая с ледяным послевкусием. Тело получило нереальный тонус, полное расслабление и самодовольство. Может и мало курим, но куста хватило на 5 месяцев без барыжничества. Рекомендую
  испробовать, ведь выращенное собственноручно - слаще всего.

  • 13 червня 2016 22:13
  бомба

  Пожалуй лучшее что пробывал очень понравился рекомендую всем попробывать!!!

  • 08 лютого 2016 23:01
  Просто Яд!!!

  Брал данный сорт для индора, так как в ауте у меня фотопериод не успевает вызреть... Из двух семок обе дали корешки и дожили до долгожданного харва!)
  Росли две девоньки под ДНАТ400 в покупной земле по 15 литров каждая. Удобрял Flora Series, в общем растение оказалось не привередливым. Если потереть ствол взрослого растения отчетливо слышно цитрусовый запах. С двух красавцев кустов вышло ни много ни мало около 300 грамм просохшего стафа.
  А вот самый апофеоз это трип данного сорта! После пары водных я мягко говоря обомлел на несколько секунд, после чего по всему телу почувствовал расслабление и так сказать блаженство. Держал около 2 часов.
  Еще был случай пригласили на свадьбу, взял я с собой "пятусик", а тут как на зло курящих никого... Пока искал компанию для этого дела узнал что дружка не прочь покурить. Забил я неполную сигаретку и вышел с ней покурить, она сделала 2-3 небольших затяжки после чего отказалась, добивал сам, но не суть. Первые пол часа судя по всему ей было очень весело, а вот через эти полчаса присела она за столик и не промолвила больше ни слова, до конца так просидела. Так что пришлось дружку самому отдуваться за двоих)
  Хотелось бы отметить что так и не удалось прикуриться к данному сорту даже спустя несколько месяцев очень частых покуров. Считаю что сорт имеет действительно медицинские свойства, а именно побуждает не хилый аппетит и борется с бессонницей, после него усыпаешь как младенец.

  Безусловно OG Kush один из самых лучших сортов, больше подойдет для любителей индики и жесткого трипа.

  • 18 березеня 2015 14:42
  Шоб Ёго четы яром погналы!!!

  Ну если перечислять достоинства,не хватит страницы да и написано все уже считай!
  Напишу как я OGшкой друга поправил!
  Весной прошлой дело было,он как раз откинулся.
  Ну маялся не пришей к п-е рукав!Вечером говорю ему-бахнеш
  Он-канешно!
  Идем в сарай ко мне!
  Натягиваю ему два водных!
  ОН сначала бледняка словил,потом домой заторопился...
  Ну грю давай!
  Через час Юлька звонит (жена его)говорит :Хрен ты с ним сделал?
  Собрался на охоту...Ключ от сейфа не дала ему...Так он черенок от лопаты привязал и грит на медведя пойду!!!
  И съе-ся!
  Я подрываюсь-иду искать его!Всю деревуху облазил-нет и все...
  Думаю пойду в лес поищу.Ходил -ходил-маячит впереди,а я возьми да и крикни "Шоб тэбэ черты яром погналы!!!"
  Он как дал бежать и на дерево шмыг!Залез,чуть ли не на верхушку!
  Я ору "слезай -это я!!!"он ни в какую-пол часа уговаривал!Слез!
  Говорит"думал медведь!"
  Я ему "че на суржике уже медведи разговаривают?"
  Он "да хрен вас разберешь"...
  Домой привел,с рук на руки отдал жене!(пилюль получил от нее!)


  А ведь медведи у нас не водятся!!!
  Так что рекомендую охотникам!!!(особенно на медведей)

  • 02 лютого 2015 17:31
  good

  нереально хороший сорт, всем рекомендую, пришло все быстро спасибо, семки качественные ростки все пустили, струпняков не было, выросло уже см 40 срезал на пробу вообще бомба, рекомендую!!

  • 16 січня 2015 19:25
  Оочень неплохой выбор

  Употребляю данный сорт давно. Качество товара,всхожести и эффектов на 95% соответствует действительности. Эффект вырубающий и длительный,поэтому не рекомендую курить вечером по аналогии с амфом(не до сна будет). Зато хорошо подойдет для ночной дискотеки или Нового года и Пасхи. Данный сорт предпочитает остальным Билл Гейтс.
  Теперь непосредственно о OG Kush

  Положительные эффекты

  эйфория
  улучшение настроения
  чувство благополучия и счастья
  голод

  Побочные эффекты
  сухость глаз
  сухость во рту
  паранойя
  головная боль

  Мед. показания к применению:
  биполярное расстройство
  депрессия
  стресс
  бессонница
  мигрень
  боль
  тревога
  ПМС


  OG Kush хоть и составляет генетическую основу сортов марихуаны Западного побережья, но его происхождение остается до сих пор загадкой. Вокруг него длинный шлейф легенд по этому поводу.

  Какой бы ни была настоящая генетика, OG Kush обычно характеризуется как Сатива — его эйфория успешно борется со стрессами и тревогами. Он имеет сосновый аромат с древесными оттенками, ставший подписью сортов OG Kush и их потомков. С употреблением OG Kush пациенты медицинской марихуаны чаще всего отмечают улучшение болей мигрени,стрессовых расстройств,а так же синдрома дефицита внимания и гиперактивности.

  • 23 червня 2014 16:47
  тема

  заказывал в магазинчике не раз уже -все четко !! люди тут хорошие, вот и закупаюсь у них уже 5й год))) вот снова сегодня подзаказал и ОГ Куш тоже)

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду