• Огляд

  Фемінізованй сорт конопель Northern Lights x Skunk - індіко-домінуючий гібрид, який формує стійкі до захворювань і невибагливі сходи, що прекрасно розвиваються на будь-якому типі грунту. Рослини формують вражаючих розмірів центральну колу і кілька довгих і міцних бічних гілок. Шишки щільні і важкі, як і належить індікі. За три тижні до харвесту рекомендується підв'язати найперспективніші гілки або встановити підпірки.

  Висота рослин досягає 100-140 сантиметрів і легко контролюється своєчасним підрізанням верхівки. Цвітіння триває всього 55-65 днів. Рівень ТГК становить 18%.

  Походження конопель Northern Lights x Skunk

  Селекціонери Ganja seeds отримали фемінізоване насіння конопель Northern Lights x Skunk в результаті схрещування легендарної Сканкової генетики з високоврожайним "Північним Сяйвом".

  Особливості вирощування конопель Northern Lights x Skunk

  Northern Lights x Skunk Feminised ідеально оптимізований під вирощування в дачній теплиці, а також в умовах аутдору і домашнього гроуруму. З одного квадратного метра досвідчені коноплярі знімають до 600 грам сухих смолистих суцвіть або до 300 грам з одного куща у відкритому грунті.

  Оптимальне освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Горщики - 8-12 літрів. Субстрат - суміш кокосового волокна, перліту і збагаченої землі (торф, магазинний грунт або компостна земля).

  Індічні представники канабісу вкрай чутливі до високого рівня вологості в останні тижні дозрівання. Щоб не допустити появи цвілі, починаючому садівникові рекомендується влаштовувати кущам періоди посух, а також стежити за вологістю в грубоксі, не допускаючи перевищення рекомендованої норми в 35-45%.

  Смак і ефект конопель Northern Lights x Skunk

  Прекрасний аромат з відтінками меду і цукерок виділяють сухі проліковані шишки даного сорту. Ефект потужний. Після першої затяжки відчувається всеціле розслаблення, що супроводжується польотом думки і відчуттям невагомості.

  Медичні характеристики конопель Northern Lights x Skunk

  Сухі подрібнені суцвіття стрейну є прекрасною сировиною для виготовлення цілющих екстрактів, які застосовуються для зняття тривожності, виходу з депресії, усунення больових симптомів, а також як засіб, що нормалізує роботу нервової системи і м'язового релаксанта.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:відчувається всеціле розслаблення, що супроводжується польотом думки і відчуттям невагомості
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Northern Lights x Skunk
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 2090
  Buy Northern Lights x Skunk feminised Ganja Seeds
  Рослини формують вражаючих розмірів центральну колу і кілька довгих і міцних бічних гілок. Шишки щільні і важкі, як і належить індікі.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду