• Огляд

  Штам, повністю відповідає вищим стандартам конопляних культур, створених методом схрещування Northern Lights 5 і Haze Mist. У фенотипі переважає сатіва (Sativa 70%, Indica 30%). Про неординарність цього сорту переконливо говорить найвища нагорода HTCC в 1996 році, а також високий купівельний попит на насіння конопель цього сорту, як коноплярами професіоналами, так і початківцями гроверами.

  Загальні характеристики конопель NL5 Haze Mist

  Створення сприятливих кліматичних умов і необтяжливого догляду протягом 11-ти тижневого періоду цвітіння, і рослина готова до збору прекрасних тугих, щедро присмачених екологічною чистою смолою суцвіть. З одного квадратного метра посіву Indoor можна зняти 740 грамів шишок, і до 820 грамів суцвіть з одного куща в умовах аутдору.

  Вирощування конопель NL5 Haze Mist

  Для рослини характерні міць, стійкість, міцні міжвузля і хороша бічна гіллястість. У період цвітіння рослині потрібна додаткова допомога, оскільки гілки не в змозі самостійно впоратися з вагою суцвіть. У програму культивації бажано включити методи ScrOG або LST.

  Медичне застосування конопель NL5 Haze Mist

  Медики і споживачі давно гідно оцінили ефективність терапевтичних властивостей компонентів штаму в протистоянні руйнівних наслідків артриту та розсіяного склерозу, локалізації спазматичних проявів болю.

  Аромат, смак і ефект конопель NL5 Haze Mist

  Помірний вміст ТГК - 14,64%, доповнений компонентами КБД - 1,22 наділили стрейн складним і водночас дуже приємним ефектом. Невелика доза тонізуючого диму марихуани переносить любителя каннабісної стимуляції в світ вогнів і квітів, позитивних емоцій та незвичайної розслабленості тіла і свідомості.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Терпкий
  Ефект:складний, церебральний, м'який
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :високе
  :Northern Lights 5 x Haze Mist
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3658
  Buy NL5 Haze Mist feminised Green House Seeds
  Створення сприятливих кліматичних умов і необтяжливого догляду протягом 11-ти тижневого періоду цвітіння, і рослина готова до збору прекрасних тугих, щедро присмачених екологічно чистою смолою суцвіть.
   Немає в наявності 
  680 грн.

  2 reviews for NL5 Haze Mist feminised Green House Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 23:57
  NL5 Haze

  Chy ne vpershe pokupayu.Ochenʹ zadovolenyy kachestvom.Vse druzi khochutʹ same eto.Vchera zamochyv na nich vrantsi 2 z chotyrʹokh probylysya! Dnyamy shche zamovlyu .Ta i paru nasinnya shche odnoho sorta.Da do stati.Byl malʹchik.Sfotkal_skinul.Vyslali dva zerna ! Yakistʹ superrrrr.Rekomenduyu danyy produkt i prodavtsa.Edinstvennoe rozbizhnistʹ tse zhiznʹ. mene prozhyly 9

  • 13 травня 2019 15:48
  Haze Mist

  Медики и потребители давно по достоинству оценили эффективность терапевтических свойств компонентов штамма в противостоянии разрушительным последствиям артрита и рассеянного склероза.Ребята даже медиками доказано так что лучьше травку курить чем алкаголь пить.Всем желаю хорошого настроения.)))))))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду