• Огляд

  Фемінізовані насіння конопель Nibiru є сортом з повним домінуванням сатіви (sativa 90% / indica 10%). Особливість Стрейна полягає в тому, що його цвітіння в умовах домашнього гроубокса триває максимум 9 тижнів, що не характерно для сатіви. Кожен, хто вирішить замовити насіння канабісу буде задоволений результатом гровінга. Коноплярі будуть у захваті від високої продуктивності культури, а курці будуть в приємному шоці від сили ефекту травички. Сорт славиться високим рівнем THC, який досягає 21-28%. Гібрид, простий у догляді, з швидким і продуктивним цвітінням, що виробляє масивні покриті смолою шишки з чудовим смаком і запахом - ідеальний варіант для indoor.

  Походження конопель Nibiru

  Nibiru feminised селекціонери створили на основі дуже цікавої генетики. Предками є добірні культури родом із Західної Америки і Східної Азії.

  Вирощування конопель Nibiru

  Нібіру добре розвивається у відкритому грунті, якщо гровер проживає в місцевості з жарким і довгим літом. В іншому випадку рекомендується культивувати штам виключно в закритому приміщенні. Растішка вкрай вимоглива до світла і для повноцінного розкриття потенціалу їй необхідна ДНаТ лампа потужністю мінімум 400 ват. Коренева система досить розвинена. Ростити Стрейн слід в горщиках від 15 літрів в обсязі. Щоб коріння не загнивало і могло дихати, ємність повинна мати дренажні отвори на дні, а грунт повітряної структури (третина субстрату повинна складатися з крупного перліту або кокосового грунту).

  Аромат і ефект конопель Nibiru

  Сухим шишкам «Нібіру» характерні виняткові ароматичні та смакові якості. У пахощах чітко простежуються інтенсивні солодко-пряні ноти, а дим розкриває легкий відтінок ладану, залишаючи в роті присмак какао. Вплив на організм стимулюючий, енергійний та ейфорічний. Після вживання людина відчуває себе ніби оновленою, повною сил і бажання діяти. Стафф підходить для вживання в денний час доби, активного відпочинку, а також в якості своєрідного енергетика для завершення важливих справ.

  Медичне застосування конопель Nibiru

  Марихуана не визнана лікарською і в цілющих цілях не використовується, однак її дія допоможе справлятися з хронічною втомою, стресом і різними душевними травмами.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:екстремальна - більше
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Sativa x Indica cross
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6875
  Buy Nibiru feminised Ganja Seeds
  Особливість Стрейна полягає в тому, що його цвітіння в умовах домашнього гроубокса триває максимум 9 тижнів, що не характерно для сатіви.
   В наявності 
  159,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду