• Огляд

  Насіння конопель фемінізованого сорту Nibiru - відмінний варіант для культивації у відкритому ґрунті. Кущ не реагує на невеликі заморозки, стійко дає відсіч плісняві та іншим шкідникам, що сприяє продуктивному зростанню канабісу. Висота рослини (в аутдорі) може досягати 3 метрів, а домашньої оранжереї не перевищує 150 сантиметрів, тому її легко вмістити в боксі скромного обсягу. Центральна кола та численні бічні гілки щедро продукують смолу та випромінюють шикарний аромат. Рівень ТГК дорівнює 23%.

  Походження конопель Nibiru


  Селекціонери провели копіткий відбір серед найкращих представників індійських та сативних сортів. Гени найперспективніших стрейнів було закладено основою універсального гібрида Nibiru.

  Вирощування конопель Nibiru


  Культивація настільки проста, що впорається з нею навіть недосвідчений і «криворукий» гровер. Найголовніше в домашніх умовах оснастити гроубокс елементарними речами, а точніше хорошим освітленням і обдуванням. При своєчасному поливанні та періодичному підживленні розтишка розкриє весь свій потенціал і подарує коноплеводу важкий та якісний урожай.

  У разі вулиці слід ретельно підбирати місце. Враховувати потрібно той факт, що насіння канабісу краще висаджувати на височини (де сонце максимально освітлює галявину), а досить високий кущ може привернути увагу не тільки своїм зовнішнім виглядом, що відрізняється від навколишніх рослин, але і цікавим канабісовим запахом, що поширюється.

  Медичне застосування конопель Nibiru


  У медицині штам застосовують як антидепресант для усунення психічних розладів, які супроводжуються стресами і депресією. Марихуана має відмінні знеболювальні та седативні властивості.

  Аромат та ефект коноплі Nibiru


  Неймовірно м'яке та солодке пахощі з нотами польових квітів характерно для сухих бутонів. Густий дим (без першіння) проникає в організм і дарує чудовий індично-сативний вплив. Високий вміст THC починає проявляти себе ще на стадії затримки диму в легенях. Все тіло поступово звільняється від усіх існуючих енергетичних затискачів, подарує заряд енергії, пробуджуючи величезне бажання до дій. Ейфоричний стан, разом із розслабленістю, дозволяють відчути неймовірну гаму почуттів.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:екстремальна - більше
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:ейфоричний стан, в сукупності з розслабленням
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Indica x Sativa
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 5825
  Buy Nibiru feminised GanjaLiveSeeds
  Насіння конопель фемінізованого сорту Nibiru - відмінний варіант для культивації у відкритому ґрунті. Кущ не реагує на невеликі заморозки, стійко дає відсіч плісняві та іншим шкідникам.
  Артикул:GS05825
   В наявності  Україна
  596 грн.

  1 review for Nibiru feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 27 червня 2019 16:31
  Nibiru regular

  Семена-конопли поражают удивительной красотой. Штамм легко справляется с небольшими заморозками, поэтому вполне пригоден для выращивания на открытых грунтах в умеренных широтах.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних