• Огляд

  Феминизированные семена конопли New York City - прекрасный посадочный материал, впечатляющий живучими неприхотливыми всходами с явственно прослеживающейся доминирующей Сативой в генах. Растения устойчивы к перепадам температур, не боятся периодов засухи и жары. Легко адаптируются к любым типам почвы и формируют огромное количество ароматных соцветий.

  Высота растений достигает 140-160 сантиметров, но легко контролируется техникой SCROG, загибанием или своевременной подрезкой верхушки. Цветение длится 75 дней, а уровень ТГК достигает 18%.

  Походження конопель New York City

  Для того щоб вивести New York City fem, селекціонери Ganja Seeds задіяли оригінальний лендрейс сатіва родом зі спекотної Африки.

  Особливості вирощування конопель New York City

  New York City feminised оптимально адаптований під вирощування в закритому грунті, а також в умовах аутдору і дачної теплиці. Рослини чудово гнуться і піддаються клонуванню, SCROG і LST. З одного квадратного метра можна зняти до 600 грам ароматних сухих шишок.

  В якості поживного грунту використовують суміш торфу, перліту і кокосового волокна. Торф можна замінити компостною землею або купівельним збагаченим грунтом.

  Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Горщики - 10-16 літрів в індорі. На вулиці бажано викопувати лунки об'ємом від 20 літрів. В таких умовах рослини зможуть повністю розкрити свій потенціал і порадують гровера шикарним врожаєм.

  Смак і ефект конопель New York City

  У ароматичній композиції представленого стрейна чудово сплелись фруктові нотки й інтонації, що нагадують солодкі пахощі. Після першої затяжки відчувається неймовірний приплив бадьорості і сил. Хочеться творити і діяти в супроводі шаленої радості і беззастережної віри в успіх.

  Медичні характеристики конопель New York City

  Терапевтичний потенціал штаму дозволяє застосовувати екстракти, виготовлені з пролікованих шишок для лікування безсоння, зняття втоми і дратівливості, а також як знеболюючий засіб при гострих болях будь-якого походження. Стимулює апетит, і заспокоює нерви.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:неймовірний приплив бадьорості і сил
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1646
  Buy New York City feminised Ganja Seeds
  Рослини стійкі до перепадів температур, не бояться періодів посухи і спеки. Легко адаптуються до будь-яких типів грунту і формують величезну кількість ароматних суцвіть.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for New York City feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 14:03
  New York City feminised

  Квіточки вийшли щільні щільні, справжня культура. не пошкодував НЕ краплі. вже розповів всім друзям. чекайте дзвінків. брати! Дякую за оператівність, все сподобалось! Якісно виконана робота консультантів!

  • 24 січня 2017 12:17
  как выращивать автоцветущие сорта

  как выращивать автоцветущие сорта?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду