Насіння конопель New York City feminised GanjaLiveSeeds

 • Огляд

  Генетичне родоводу New York City feminised дуже схоже на форму дорослої рослини гібрида - неймовірно розгалужену і складну. Справа в тому, що для створення стрейну використовувалися сорти конопель з різних куточків планети. Концептуально у фотофему все абсолютно ідеально. Для штаму, названого на честь мегаполісу космополітів, так і мало бути. Придбати посівний матеріал фемки «Нью-Йорк Сіті» пропонує онлайн-магазин GanjaSeeds, найбільший рітейлер конопляного насіння та супутніх грову товарів в Україні.

  Загальні характеристики коноплі New York City


  Домінування генотипу сативи над індикою характеризується пропорцією 70/30. Коноплеводу не доведеться занадто довго чекати на харвеста, адже цвітуть розтишки близько одинадцяти-дванадцяти тижнів, з аутдорним піком зрілості з початку жовтня. Орієнтовна врожайність складає 550 г неординарного стаффа з кожного квадрата, що експлуатується. Відсоток тетрагідроканнабінолу у сухій речовині не опускається нижче 20%.

  Вирощування конопель New York City

  Фемінізоване насіння коноплі демонструє граничну схожість. З кожної сімки неодмінно виросте «дівчинка», неймовірно струнка з сильними суцвіттями, підвищеної щільності. За кілька днів до жнив поверхня шишок суцільно покриється білими кристалами, а об'єм смол тільки підбурить гровера дочекатися максимуму продуктивності. З розтишками легко впорається садівник-початківець. що говорити про багатодосвідчених майстрів. Культивація рівнозначно успішна у закритих просторах та на свіжому повітрі. Наприкінці життєвого циклу необхідно контролювати вологість, щоб не допустити утворення цвілі чи грибкових інфекцій.

  Медичне застосування конопель New York City


  Не можна говорити про чітку орієнтованість ганджі на цілющі риси. Однак із нудотою після хіміотерапії, хронічними болями, депресією, тривогою та стресами трава справляється ідеально.

  Смак та ефект коноплі New York City


  Аромат марихуани, що запам'ятовується, крім знайомих сканкових ноток, включає приємну цитринку. Дим має характерну насолоду і вражає своєю білястю. На організм куріння впливає стимулююче, роздаючи енергію по тілу, не забуваючи про мозок. Загальна активність триває кілька годин, за які курець встигає вирішити чимало поточних завдань та нафантазувати чимало творчих ідей.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:впливає стимулююче, роздаючи енергію по тілу, не забуваючи про мозок
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель New York City feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6361
   Buy Насіння конопель New York City feminised GanjaLiveSeeds
   Фемінізоване насіння коноплі демонструє граничну схожість. З кожної сімки неодмінно виросте «дівчинка», неймовірно струнка з сильними суцвіттями, підвищеної щільності.
   Артикул:GS06361
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду