• Огляд

  Ціла добірка оригінальної "хейзової" лінійки стрейнів використовувалася для виведення Neville's Haze Feminised. Бридери виконали найскладніший мультикрос, подарувавши світові напрочуд яскравий і неординарний сативний штам. Насіннєвий банк GanjaLiveSeeds пропонує знайомство зі своїм варіантом фемінізованого «Невіллс Хейз». Замовити насіння конопель можна в онлайн-магазині GanjaSeeds, що постачає посівний матеріал з усієї планети.

  Загальні характеристики коноплі Neville's Haze


  Навіть для домінантної сативи тривале цвітіння може здатися надто тривалим. Однак подібний «недолік» з лишком компенсується зашкалюючим відсотком тетрагідроканнабінолу (23%) у готовій сухій масі. А ще, габарити дорослих розтишок неймовірно масивні, а врожайність з одного квадратного метра може досягати 1200 г стаффа. Просто дивовижні перспективи для гроверів усіх рівнів підготовки! Для збирання врожаю в аутдорі доведеться витривала чекати до останнього осіннього місяця.

  Вирощування конопель Neville's Haze


  Як уже згадувалося вище, культура підходить новачкам та досвідченим майстрам. Вона має підвищений імунітет проти утворення плісняви, грибкових захворювань та атак комах-шкідників. Очевидно, що культивація у відкритому ґрунті допускається лише за наявності тривалого теплого літа, властивого середземноморському клімату. В інших випадках рекомендується скористатися теплицею або закритими просторами. З деталей догляду за розтишками, зазначимо лише, що стабільне вирощування конопель – це своєчасність внесення добрив та регулярний полив. Щонайменше, забезпечення достатньої кількості світла.

  Медичне застосування конопель Neville's Haze


  Марихуана з лікувальною метою сприяє відновленню психоемоційного балансу, пов'язаного з емоційними виснаженнями, хронічною втомою, нервовим перенапругою і стресом. ганджа непогано вгамовує біль і знімає спазми в м'язах.

  Смак та ефект коноплі Neville's Haze


  У період кольору, шишки виділяють фіміами, що поєднують у собі фруктові, виноградні, сливові та цитрусові тони. Після пролікування і просушування запах каннабісу змінюється на ароматику лугових трав і польових квітів, після смаку додаючи несподівану кисло-солодку свіжість. Курить стафф напевно відчує енергетичний прорив по тілу і свідомості. Активність проявляється у фізичному та емоційному плані. Творчі ідеї фонтануватимуть, а рід занять може виявитися абсолютно різним. Від написання музики до вирішення складних управлінських завдань. Фінал буде максимально розслаблюючим.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:з початку листопада до середині листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:енергетичний прорив по тілу і в свідомості
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :високе
  :Northern Lights # 5 x Haze
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6357
  Buy Neville's Haze feminised GanjaLiveSeeds
  З деталей догляду за розтишками, зазначимо лише, що стабільне вирощування конопель – це своєчасність внесення добрив та регулярний полив. Щонайменше, забезпечення достатньої кількості світла.
  Артикул:GS06357
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду