• Огляд

  До народження нової зірки, під назвою Liberty Haze feminised, селекціонерам сідбанку Barney's Farm довелося провести копітку роботу з схрещування штамів G13 і Chem Dawg 91. Два унікальних сорти коноплі дозволили вивести найпотужніший фотофем, що стрімко дозріває і приносить. Замовити насіння марихуани цього гібрида легко та безпроблемно у нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики коноплі Liberty Haze


  Індично-сативний стрейн демонструє стабільні врожаї на рівні 600 г потужного стаффа на кожному квадратному метрі посівної пощади, з вмістом тетрагідроканнабінолу до 25%. До харвесту на грядці приступають вже у жовтні, що для культури, що квітне вісім-дев'ять тижнів, цілком нормально. Висота дорослих особин дуже рідко долає метрову позначку.

  Вирощування конопель Liberty Haze


  Фотофем не має чіткого розмежування для умов культивації. Гроубокс, гроурум, парник або палісадник - підійде будь-який варіант. Середньогіллясті кущі швидко формують суцвіття і починають рясно виділяти смолу. Кола виростає досить динамічно. До піку зрілості вона виглядає дуже незвичайно, рясніючи шишками, що переливаються від червоного до фіолетового відтінків.

  Медичне застосування конопель Liberty Haze


  Застосовуваність ганджі в медицині обмежена через сильний вплив на організм людини. У контрольованих дозах трава та її екстракти ефективно працюють як заспокійливий, анестетик та протиблювотний засіб.

  Смак та ефект коноплі Liberty Haze

  Освіжаючий аромат канабісу надихає. З огляду на звичного землистого тону утворюються гармонійні вкраплення мускусу і сканкової нотки. Відразу після кількох затяжок курця обволікає нетривала ейфорія, що змінюється тотальною розслабленістю та умиротворенням. Уважно дотримуйтесь дозування, щоб не перетворити приємний вечір на простий сонний перехід у світ морфею.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:нетривала ейфорія, що змінюються тотальної розслабленням і заспокоєнням
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :G13 x ChemDawg 91
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6501
  Buy Liberty Haze feminised Barneys Farm
  Два унікальні сорти коноплі дозволили вивести найпотужніший фотофем, який стрімко дозріває і приносить шикарну врожайність. Замовити насіння марихуани цього гібрида легко та безпроблемно у нашому інтернет-магазині.
   Немає в наявності 
  440 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду