• Огляд

  Фемінізоване насіння канабісу Lemon Skunk в процесі культивації не доставить гроверу особливого клопоту. На вегетативній стадії свого розвитку конопляний кущик злегка уповільнений в зростанні, але турбуватися не варто, сатівні гени встигнуть повністю себе проявити. Рослина під час цвітіння миттєво додасть в зрості і придбає необхідний для гровера розмір.

  Рослина складається з елегантного, витягнутого, стрункого, ніжно-зеленого листя з плодами, що формуються та покриті вишуканим і витонченим мереживом найпрекрасніших трихом оранжевого відтінку, які виділяють аромат незрівнянної конопляної смоли.

  Протягом уже багатьох років стрейн завойовує серця гроверів по всій планеті. Цей досить компактний канабіс має потужне центральне стебло і не менш сильні бічні гілки, які помірно розростаються по сторонам.

  Гібрид несе в собі 60% сатіви і всього 40% індіки. Поступливість стрейна при будь-яких умовах вирощування дає можливість досягти хорошого результату навіть новачкові в його конопляній справі. Але навіть такий позитивний і невибагливий сорт потребує створення для нього певних умов, тому без мінімальних знань про процес культивації не обійтися. Культивація однаково добре проходить в умовах боксу або теплички, а також під відкритим небом.

  Штам є вкрай ароматним, його можна відчути за десяток метрів від куща, тому бажано продумати систему поглинання запаху. На відстані близько 5 метрів від зростаючого канабісу чується швидше їдкий аромат Сканку, але підійшовши безпосередньо до кущика, вже явно відчувається аромат лимона. Не дивлячись на такий «підбадьорливий» запах в амбре все ж є ледь помітна нотка пряних солодощів.

  Кущ протягом усього життєвого циклу критично реагує на підвищену вологість повітря і перегодовування.

  Протягом усього періоду цвітіння, який триває 49-56 днів, рослина формує в своїх міжвузлах стійкі ніжно-зелені міцні бутони. Утворені шишки на масивній центральній колі і бічних гілках своїм виглядом нагадують «палаючий факел», оскільки вони усипані досить товстими помаранчевими волосками і безліччю кристалів, які виблискують та переливаються під сонячними променями. Lemon Skunk feminised є відмінним штамом для культивації в комерційних цілях. Брідерам, які працювали над створенням стрейна, вдалося досягти ідеального співвідношення листя до шишок, що дозволяє виростити максимальний урожай відмінної якості.

  Популярність і попит на насіння підтверджується величезним списком наявних нагород. До найбільш знакових можна віднести наступні:

  • 1-е місце Outdoor Highlife Cup 2007 року;
  • 1-е місце Indoor Hydro Spannabis 2008 року;
  • 2-е на IC420 Breederscup в 2008 році;
  • Входження в Топ-10 сортів канабісу 2009 року.

  Сорт сміливо називають одним з кращих фемінізованих різновидів Skunk. Цей канабіс моментально стає улюбленцем всіх гроверів, адже кущ розвивається здоровим і врожайним завдяки своїй генетиці, а рівень ТГК досягає 21% наділяє його перевагою щодо інших фемінізованих стрейнів.

  Шикарність і неповторність гібрида в повній мірі оцінили навіть в Колорадо і Голландії, країнах, де панує «легалайз» і великий достаток стрейнів марихуани надає можливість вибрати кращого з кращих.

  Родовід Lemon Skunk

  Фемінізований гібрид Lemon Skunk з властивою йому ароматичною «родзинкою», а точніше ароматом пікантного лимона, вийшов завдяки кропіткій роботі бридерів, які схрестили між собою два фенотипи Skunk канабісу. Селекціонери взяли за основу гени такого материнського стрейна як «Lemon» і гени чоловічого канабісу Голландського походження.

  Особливості вирощування конопель Lemon Skunk

  Культивація фемінізованого стрейна Lemon Skunk під силу кожному гроверу. Канабіс невибагливий і легко адаптується в будь-яких умовах, а за підсумком завжди подарує шикарний урожай.

  Переважання сатівних генів сприяє зростанню канабісу, а відкрита структура кущика дозволяє світлу досягати навіть самих нижніх гілок, що збільшує кількість врожаю і підвищує його якість. Приємний ніжно-зелений колір листя, характерний для сатівних сортів, радує око коноплярів протягом усього періоду життя рослини.

  Кущ, утворюючи велику кількість бічних гілок, відмінно піддається технікам Sog і Scrog, що робить його ідеально відповідним для вирощування в індорних умовах. З однієї рослини, за середніми показниками, можна зняти від 500 до 700 грам сухого продукту надавши рослині оптимально підходящі умови зростання.

  Довідка! Для того щоб смакові «фарби» проявили себе у всій своїй красі, необхідно за 7-9 днів до харвесту поливати гібрид чистою, бажано відстояною водою. Таким чином, здійснюється «промивання» канабісу від хімічних добрив, які впливають на якість шишок.

  Вирощування конопель Lemon Skunk вдома

  Для вирощування Lemon Skunk feminised в індорних умовах спочатку потрібно придбати відповідного розміру бокс або тепличку, які не будуть «обмежувати» канабіс в період його розвитку. Стрейн виростає до 180 сантиметрів з безліччю бічних гілок, тому приміщення повинно бути досить просторим для того, щоб рослина проявила себе з усіх позитивних сторін.

  Коренева система розвинена і не повинна розміщуватися в маленькому горщику. Ємність для «Лимончика» слід придбати об'ємом як мінімум 15 літрів, але якщо у гровера є можливість збільшити горщик до 20-25 літрів, то рослина буде дуже вдячна за такі умови і за підсумком порадує його, накинувши пару десятків грам продукту.

  Хитрість! У підборі ємності діє одна формула: «Максимальний відповідний для стрейна обсяг горщика = Максимально можливій вазі врожаю».

  Щоб досягти пристойної ваги майбутнього врожаю, слід забезпечити каннабісу освітлення натрієвою лампою високого тиску в 400 ват і вище. З досвіду багатьох гроверів «зі стажем» можна сказати, що відмінною альтернативою натрієвій лампі служить «LED» світильник потужністю мінімум 150-250 ват. «LED» мають найкращу для вирощування канабісу конструкцію, яка дозволяє гроверу самостійно встановити необхідний спектр світла протягом усього життя рослини.

  Субстрат обов'язково повинен бути максимально поживним. Новачкам «конопляних справ» не рекомендується використовувати грунт на основі «чистого» кокогрунту. Через брак знань і досвіду є ризик перестаратися з внесенням добрив і погубити канабіс ще на вегетативній стадії.

  Гроверу найкраще власноруч приготувати «Універсальний» субстрат і повністю позбавити себе від тривог щодо нестачі мікроелементів в грунті протягом усього вегетаційного періоду конопель. Ідеальний ґрунт складається з наступних компонентів (на один горщик):

  • 1 частина гумусу;
  • 3 частини торфу або землі з-під кропив'янику;
  • 1 частина вермикуліту;
  • 1 літр річкового піску;
  • ? склянки доломітового вапняку.

  При відсутності можливості самостійно приготувати грунт, можна відправитися в квітковий магазинчик і придбати грунт з певною кількістю необхідних «корисностей». Азот / фосфор / калій повинні бути в максимально однаковому співвідношенні, найкращим показником буде 20/20/20, якщо такого варіанту в наявності немає, то відхилення в +/- 25-30% цілком допустимо. Обов'язково рекомендується перевірити рівень кислотності грунту, для канабісу рН не може перевищувати показник в 6-6,5.

  Супер бонусом до грунту послужить вермикуліт або крупний перліт, який застосовують в співвідношенні 1: 5 літрів грунту. Такий грунт виключає «затвердіння» і набуває пористості і легкості, що дозволяють корінню отримувати потрібну кількість кисню, а також максимально утримати вологу в ґрунті.

  Довідка! 100 грам вермикуліту здатні увібрати 400 мілілітрів рідини.

  Маючи на меті виростити по справжньому органічний і медичний канабіс, гроверу варто повністю відмовитися від застосування хімічних засобів. Заміною «хімії» відмінно стане поживний «компот» з різних типів гною. Найкориснішою і збагаченої органікою є кінський гній або гуано кажанів.

  Порада! У момент придбання кінського гною найкраще зупинитися на гранульованому варіанті, він більш зручний в застосуванні і менш «ароматний».

  Підгодовуючи рослину хімічними добривами, настійно рекомендується слідувати інструкції по застосуванню. Але для того щоб виключити ризик перегодовування можна злегка зменшити дозування. Якщо розвести засіб занадто концентрованим, коренева система канабісу «згорить» і рослина загине.

  Вага врожаю при використанні органічних добрив нижче на 10-15% ніж при хімічній підгодівлі, однак, це варто того, адже якісний, ароматний і смачний продукт виходить при використанні тільки природних і натуральних засобів.

  Цікаво! Хімія здатна простимулювати рослину до швидкого зростання і утворення великих шишок. Для того щоб бажаний «стаф» в процесі його вживання не згорав зі швидкістю світла перетворюючись в чорний попіл, варто здійснити метод «промивання» канабісу незадовго до харвесту.

  Вносити підживлення на початку росту конопель не потрібно. Мікроелементи, що знаходяться в придбаному або приготованому вручну грунті, більш ніж достатньо для вегетативної стадії, в цей період єдине, чого потребує канабіс, так це чиста відстояна вода.

  Кущ потребує постійного провітрювання. В момент оснащення боксу або теплиці обов'язково подбайте про встановлення в ньому вентилятора або кулера відповідного розміру, це дозволить здійснювати необхідну для конопель циркуляцію повітря, а також обдув листя, що імітує природний «вітерець».

  Запах який виділяє рослина дуже сильний, здатний заповнити собою весь можливий і неможливий простір. Виключити непорозуміння пов'язані з ароматними стрейнами можна, встановивши в боксі вугільний фільтр, який з легкістю впорається з такою «проблемою».

  Справитися з ароматами без установки фільтра навряд чи вийде, але мінімально «прикрити» його можна придбавши «глушилку» (засіб, який вбирає всі запахи).

  Вирощування конопель Lemon Skunk на вулиці

  Уникнути розчарування в тому, що сили, вкладені на пошук галявинки і створення необхідного ґрунту не виправдали себе, тобто ніяких сходів не спостерігається і лунка порожня, можна заздалегідь виростивши розсаду.

  Насіння опускаються в стакан з чистою водою на 24 години, потім вони розміщуються в невелику ємність між двома мокрими ватяними дисками на 2-3 дні для повного проростання. В даному процесі важливо стежити за тим, щоб ватяна основа не пересихала і завжди була рясно змочена водою. Через даний час посадіть насіння в невеликі стаканчики, і дочекайтеся поки рослини пустять 4-6 листочків, як тільки цей момент настав, а за вікном температура вночі тримається стабільно не нижче +10 градусів за Цельсієм, канабіс сміливо можна висаджувати в грунт.

  В аутдорних умовах кущ повинен розміщуватися у віддаленому від стежок і доріг місці. Навіть якщо гровер підібрав таку галявинку, на якій рослину ніяк не можна помітити, то приховати сканковий запах йому точно не вдасться. При цьому важливо забезпечити коноплям постійний доступ до прямих сонячних променів. Дерева і чагарники, які зростають поруч з кущем не повинні закривати його своєю тінню.

  Сезон висадки у відкритий грунт починається ближче до середини квітня - початку травня. Але якщо в цей час температура повітря ще низька, то слід почекати до настання стабільно-теплих ночей.

  В умовах відкритого грунту оптимальний обсяг лунки дорівнює 15-25 літрів. Ямку обов'язково потрібно наповнити заздалегідь підготовленим субстратом. Гровер не зможе отримати потужний і важкий урожай, якщо вирішить використовувати перекопаний грунт на галявині. Такий субстрат майже «порожній» і канабіс не отримає навіть мінімальної кількості мікроелементів для свого зростання і розвитку.

  Халатність в підготовці грунту може обернутися для коноплярів даремно витраченими силами і часом, адже при нестачі поживних елементів рослина не зможе утворити бажані шишки запланованих розмірів.

  Ретельно підготовлений субстрат - це половина успіху кожного гровера. Для створення дивовижного вуличного грунту на 20-ти літрову лунку потрібно:

  • 10 літри торфу або грунту з-під кропиви або земля з магазину з відповідними показниками азоту, фосфору і калію;
  • 4 літри перліту або вермикуліту;
  • 2 літри річкового піску;
  • 4 літри компосту.

  Всі компоненти ретельно перемішуються і поливаються великим об'ємом води, а потім залишаються на 2-3 дня, для «оживлення».

  Довідка! Гровери з великим досвідом культивації радять «активувати» грунт органічним добривом «Байкал - М1» в його складі молочнокислі бактерії, які сприяють появі в грунті корисних «жителів».

  Друга половина успіху на шляху до величезного врожаю - це своєчасний і частий полив, який повинен здійснюватися не рідше ніж 1-2 рази в тиждень. Для скорочення «походів» на галявину рекомендується додати в грунт гідрогель, який вбирає вологу своїми капсулами, а при першій же необхідності наситить нею канабіс. Гідрогель є своєрідним «сховищем» води і дозволяє скоротити полив на 30-40%.

  Подбавши про сприятливі для рослини умови, а також підійшовши до всього процесу з турботою, спокоєм і любов'ю, конопля сповна обдарує гровера чудовими і смачними шишками.

  Смакові якості і ефект конопель Lemon Skunk

  Прекрасний смаковий букет Lemon Skunk feminised моментально впізнається завдяки своїм чистим нотам Skunk і лимона, які є ароматичною основою штаму.

  Ефект завжди починається з «Хая» і тримається стійко досить тривалий час, дозволяючи швидко виконати всі заплановані справи, ні крапельки при цьому не стомившись. Коли підвищена мозкова діяльність, фізична активність, товариськість і дотепність підходять до свого завершення, настає стабільне і глибоке занурення в стан спокою.

  Навколо відчувається повна гармонія і баланс всіх речей в природі, а вживаючи суцвіття ближче до ночі, канабіс по-новому відкриє очі на нічне небо, зануривши в таїнство Всесвіту.

  Не варто старатися і «хапати» зайвого. Рівень ТГК в 21% дозволить відчути всю міць стрейна вже з однієї, а для найдосвідченіших курців максимум з двох затяжок, дія яких триватиме протягом усього дня.

  Особливу увагу до гібриду було приділено медициною. Лікарі відразу розпізнали в ньому властивість протистояти великій кількості хвороб.

  Lemon Skunk feminised призначають як панацею від мігрені, нудоти, м'язових спазмів і безсоння. Стрейн відмінно зарекомендував себе як засіб, що застосовується в процесі терапії бронхіальної астми, анорексії, глаукоми, аутизмі, а також як сильнодіюче знеболювальне.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:завжди починається з «Хая» і тримається стійко досить тривалий час
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:його аромат можна відчути за десяток метрів від куща, тому бажано продумати систему поглинає запах
  :високе
  :Citrus Skunk x Skunk # 1
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1632
  Buy Lemon Skunk feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння канабісу Lemon Skunk в процесі культивації не доставитть гроверу особливого клопоту. На вегетативній стадії свого розвитку конопляний кущик злегка уповільнений в зростанні, але турбуватися не варто, сатівні гени встигнуть повністю себе проявити.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Lemon Skunk feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 квітня 2018 11:36
  подскажите

  на сколько высокое растение получается?с этим сортом еще не знаком.а в описании написано просто что высокое.

  • 01 жовтня 2017 23:06
  порядок друзья

  рапортую:сегодня коцнул ее,стоит заметить что созрела раньше других выращиваемых сортов,воняла на цвете не по детски,куранул сегодня не пролеченной высушенной на газовой плите двушечку мокрых,очень приятно курится,заявленые характеристики соотвествуют вкус и запах изумительные,спасибо большое есть с чем зимовать

  • 26 квітня 2017 20:09
  ждемс

  проросла но немогла скинуть каску,пришлось помочь,всхожесть 100% заказывал 5 разных сортов орехов все проросли без всяких ваток сразу в земле на окне в стаканчике,земля не покупная

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних