• Огляд

  Фемінізований Кубанський вбивця однією своєю назвою вже натякає гроверу на високий психоактивний ефект. У відкритому грунті кущі можуть досягати 2 метрів у висоту і випромінюють насичений аромат тропічних фруктів. Рослина нарощує значних розмірів центральну колу і безліч довгих, але тонких бічних гілок. До кінця дозрівання бутонів рекомендується підв'язати найперспективніші гілки, щоб уникнути надлому під вагою шишечної маси.

  Фемінізоване насіння гарантує садівникові формування тільки жіночих кущів і дозволяє виростити справжню сенсімілью - не запилену рослину канабісу.

  Походження конопель Кубанський вбивця

  Насіння конопель «Кубанський вбивця» feminised було отриманее в результаті схрещування благородної Кубанської сатіви з Північним Сяйвом і легендарним АК 47. Домінуюча сатіва в генному «коктейлі» стрейна допоможе цінителю канабісу випробувати "Убивчий" хай, пов'язаний з трансцендентним переживанням і творчим піднесенням. Рівень ТГК в смолі рослини досягає рекордних 22% і наділяє сорт правом відправити у нокдаун навіть досвідченого курця.

  Особливості вирощування конопель Кубанський вбивця

  «Кубанський вбивця» відмінно підходить для культивації у відкритому грунті і домашньому гроубоксі. Високий розмір кущів легко контролювати в індорі шляхом прищипування верхівки, а також раннім переходом в режим цвітіння.

  Стрейн піддається всім відомим технікам культивації: LST, SCROG і SOG. Можливість отримання клонів дозволяє максимально використовувати наявну в гроубоксі площу, а також гарантує високий показник врожайності. З одного квадратного метра в індорі можна отримати до 800 грам сухого продукту. Період цвітіння становить 7-9 тижнів. Рекомендоване освітлення: 400-600 Ватт Днат. У аутдорі урожай збирають з кінця вересня до середини жовтня.

  Смак і ефект конопель Кубанський вбивця

  Сухі суцвіття штаму наповнять простір насиченими нотками манго, папайі і цитрусу. Дим міцний і залишає приємний класичний післясмак, що нагадує благородний гашиш. Вплив на організм збалансований. Дим швидко піднесе свідомість в круговерть піднесеного "хая" і подарує ясність розуму. Ефект чистого розуму дозволить зануритися в безмежну атмосферу творчих відкриттів і геніальних ідей. Індічна складова вступить в свої права з затримкою і подарує чарівний "стоун", огорнувши тіло ніжним серпанком умиротворення і спокою.

  Медичні характеристики конопель Кубанський вбивця

  Цілющий потенціал дозволяє застосовувати проліковані шишки і смолу для лікування безсоння, психічних розладів, бронхіальної астми, глаукоми, а також як знеболюючий засіб.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:сильный, длительный, эйфория сменится stone эффектом
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 2228
  Buy Кубанский убийца feminised Ganja Seeds
  «Кубанський вбивця» відмінно підходить для культивації у відкритому грунті і домашньому гроубоксі. Високий розмір кущів легко контролювати в індорі шляхом прищипування верхівки, а також раннім переводом в режим цвітіння.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Кубанский убийца feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 16:20
  Ganja Seeds

  Были очень красивые кусты,пока их не пожрала тля,на том же месте росли у меня помидоры.Потом я дурак взял и оставил коноплю без присмотра.На недельку оставил без присмотра и что вы думаете? Отошли мои родные)))))Всем рекомендую!!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду