• Огляд

  Фотоперіодний сорт конопель Kalashnikova feminised - чудовий гібрид, високо оцінений комерційними гроверами всієї планети. У генному «коктейлі» стрейна добре збалансовані індіка і сатіва (в рівних пропорціях). Фемінізоване насіння конопель Kalashnikova дозволять садівникові виростити тільки жіночі рослини, минаючи проблеми з відстеженням чоловічих особин в плантації.

  У висоту рослини досягають 60-120 сантиметрів, а цвітіння триває всього 7-9 тижнів. Запах під час росту приємний, але інтенсивний. Нагадує соковитий грейпфрут. Рівень ТГК в смолі штаму - 16%. Культура рекомендована початківцям-гроверам, а також коноплярам, які бажають виростити урожай побільше.

  Походження конопель Kalashnikova

  Kalashnikova fem - це хрест найвідоміших на сьогоднішній день гібридів АК 47 і легендарної "Білої Вдови". Новоспечений сорт увібрав "Білі" ознаки одного з батьків, тому до харвесту вас чекатиме кущ, вкритий щедрим килимом білосніжних трихом.

  Особливості вирощування конопель Kalashnikova

  Насіння конопель Kalashnikova feminised порадує любителів вирощування канабісу в теплицях, а також у домашньому гроубоксі. В умовах відкритого грунту сходи можуть трохи вередувати при різких стрибках температури, тому висаджувати на вулицю стрейн можна тільки через місяць вегетативної стадії.

  Рослини підходять для техніки SCROG, відмінно клонуються, а це дозволяє істотно підвищити врожайність і раціонально використовувати наявну для культивації площу.

  З одного квадратного метра досвідчені коноплярі знімають до 800 грам сухого і готового до вживання продукту або до 1000 грам з одного куща в аутдорі в кінці жовтня. Рекомендоване освітлення 400-600 Ватт Днат. Горщики - 10-15 літрів.

  Смак і ефект конопель Kalashnikova

  Чудові відтінки стиглого червоного грейпфрута заповнять весь простір кімнати, в якій растаман вирішиться скришити в пил сухі і проліковані суцвіття стрейна. Маслянистий і м'який дим подарує заспокійливий "стоун" ефект і дозволить відпочити від важкого дня.

  Медичні характеристики конопель Kalashnikova

  У терапевтичних цілях використовують екстракти, приготовані на основі сухих шишок. Їх застосовують як знеболюючий, заспокійливий і як засіб, що стимулює апетит і піднімає настрій.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Грейпфрутовий
  Ефект:подарує заспокійливий "стоун" ефект і дозволить відпочити від важкого дня
  Медичний сорт:так, ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:добре підійде для технік SoG і SCRoG
  :середнє
  :AK-47 x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1629
  Buy Kalashnikova feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель Kalashnikova дозволять садівникові виростити тільки жіночі рослини, минаючи проблеми з відстеженням чоловічих особин в плантації.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Kalashnikova feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 жовтня 2019 11:32
  Убойныно стреляет по голове.

  Блин где вы такую мощ взяли бразы, вот не давно срезал куст, покурил в кругу знакомы, не могли вывезти где мы и шо мы)
  Хочу еще что-то подобного взять, но этот я в любом случае еще возьму на след сезон. И думаю какой-то Автик взять на зиму что бы дома выростить, есть предложения?

  • 06 червня 2019 20:42
  чн4

  Спасибі, сьогодні отримав насіння в гарній упаковці. Бонусом додали опіум 1-шт і лсд 1-шт в зіп-пакеті.Оператор сказав що додасть бонусом опіум, а тут ще й лсд-дуже приємно, спасибі велике магазину за сервіс і відмінних операторів. Дальше буде відгук про сходів-веге-харвесте. Первое враження про магазин дуже навіть позитивне.

  • 27 січня 2015 16:30
  ds

  Очень даже не плохой орех, накуривает отлично урожай дает хороший, всем советую, спасибо за хороший бонус, очень рад)) вам респект)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду