• Огляд

  Фотоперіодний фемінізований гібрид Honey B – унікальний, неповторний штам, походження якого селекціонери сидбанку Barney's Farm вирішили залишити у секреті. Відомо, що це найчистіша сатива, що володіє потужним впливом на організм людини, приголомшливою врожайністю. Замовити насіння конопель фотофема «Хоні Б» можна легко, швидко у нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель Honey B


  Як усі сативні сорти канабісу, дана культура потребує тривалого процесу дозрівання. Тільки на колір розтишки витрачають десять-одинадцять тижнів. В умовах аутдору пік зрілості припадає на останні дні жовтня. "Дівчатка" здатні досягати півтораметрової висоти, даючи гроверу гарантовані 600 грам добірного стаффа, в перерахунку на квадратний метр посівної площі. Частка ТГК готового продукту сягає 18%.

  Вирощування конопель Honey B


  У процесі культивації враховуйте, що розтишкам потрібно чимало вільного простору. Якщо воно є, урожай неодмінно порадує садівника по сезону. Приблизно два останні тижні розвитку вимагатимуть опор для бічних відгалужень, інакше є ризик ламання гілок під вагою сформованих шишок. Початківцям доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти бажаного, повірте, праця того варта.

  Медичне застосування конопель Honey B


  Для медицини марихуана цікава очевидними антистресовими можливостями. Бажано вживання трави та її екстрактів у першій половині доби. Інакше чекати сну доведеться довго, плани можуть серйозно змінитися під впливом ганджі.

  Смак та ефект коноплі Honey B


  Приємний солодкуватий смак диму коноплі доповнюється напрочуд енергетичним впливом на курця. Розтамана обов'язково накриє всесвітнім щастям, довго не відпускаючи. Проведіть вибраний час із користю для себе та оточуючих.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:накриє вселенським щастям, довго не відпускаючи
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Landrace Vietnamese Genetics
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6495
  Buy Honey B feminised Barneys Farm
  Відомо, що це найчистіша сатива, що володіє потужним впливом на організм людини, приголомшливою врожайністю. Замовити насіння конопель фотофема «Хоні Б» можна легко, швидко у нашому інтернет-магазині.
   Немає в наявності 
  1 360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду