• Огляд

  Краще всяких слів цей сорт канабісу характеризують численні нагороди в престижних міжнародних номінаціях. У період з 2003 по 2011 рік фемінізований стрейн був постійним призером вищих сходинок конопляного п'єдесталу. Успіху супроводжувало рішення селекціонерів створити штам з переважним пануванням сатіви (Sativa 80% + Indica 20%), для чого в схрещуванні використовували відомі в світі канабісу сорти Hawaiian sativa і Laos.

  Загальні характеристики конопель Hawaiian Snow

  З насіння конопель Hawaiian Snow feminised формуються високі рослини з довгими бічними відгалуженнями і витягнутими тонкими листями. Цвіте канабіс близько 12 тижнів, в залежності від способу культивації. У Indoor з квадратного метра посіву продуктивність досягає 530 грамів смолистих шишок і до 1200 грамів з куща, вирощеного на відкритому повітрі. У регіонах з холодними кліматичними умовами пора збору врожаю припадає на останній тиждень жовтня.

  Суцвіттям і листю канабісу в період цвітіння властива світло-зелене забарвлення. В цей же час шишки обростають ворсинками снігового кольору. Тривалість фази цвітіння компенсується чудовими властивостями кінцевого продукту.

  Вирощування конопель Hawaiian Snow

  Гібрид невибагливий, має високий імунітет, тому з його культивації може впоратися навіть початківець гровер. Паростки штаму відрізняє висока стійкість до стресів, проте зниження температури, нестача світла і недотримання режиму поливу порушує процес зростання і розвитку.

  Структура кущів дозволяє і вимагає застосувати метод LST. Культура ідеально підходить для вирощування в регіонах з екваторіальним, тропічним, субтропічним і помірним кліматом.

  Медичне застосування конопель Hawaiian Snow

  Медикаментозне застосування марихуани рекомендується для терапії больових і депресійних проявів.

  Аромат, смак і ефект конопель Hawaiian Snow

  23% міць ТГК, доповнена 0,17% КБД наділила цей сорт конопель властивостями, затребуваними у любителів важкого психоактивного ефекту.

  Сатівне явище починається плавно і непомітно, швидко досягає апогею, разом з яким у споживача піднімається настрій і поліпшуються комунікабельні здібності. Спілкування з тонізуючим димом супроводжується приємним специфічним ароматом. Споживач тривалий час знаходиться в стані ніжної розслабленості.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Hawaii
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:потужний, тривалий
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :високе
  :Hawaiian sativa x Laos
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3652
  Buy Hawaiian Snow feminised Green House Seeds
  Гібрид невибагливий, має високий імунітет, тому з його культивацією може впоратися навіть початківець гровер. З насіння конопель Hawaiian Snow feminised формуються високі рослини з довгими бічними відгалуженнями і витягнутими тонкими листями.
   Немає в наявності 
  400 грн.

  1 review for Hawaiian Snow feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 19:32
  Hawaiian Snow

  Streyn stiykyy do tsvili, spetsi, komakh shkidnykiv. U zakrytomu hrunti na tsvitinni vazhlyvo nadaty dostatnʹo aeratsiyi, shchob povitrya abo vohkistʹ ne zastoyuvalasya v hustykh kolakh.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду