Насіння конопель Насіння Green Poison feminised Ganja Seeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Оригінальний фотофем від популярного сідбанка GanjaSeeds невипадково отримав назву, що українською мовою перекладається як "Зелений Яд". Настільки "ядовиту" ганджу отримують гровери наприкінці циклу, що спочатку за посівним матеріалом утворювалася, у буквальному сенсі, черга. Наразі поставки стабілізувалися, і у нашому інтернет-магазині можна без жодних затримок придбати будь-яку кількість насіння цього фотофемінізованого гібрида. Ми пропонуємо найпривабливіші ціни у регіоні та оптимальні умови співпраці. Зацікавленість культурою сформувалася не на пустому місці, адже протягом останніх десяти років селекційний шедевр із завзятою регулярністю впевнено перемагав у різноманітних міжнародних конкурсах, виставках Іспанії, Аргентини та інших країн.

  Історія походження, особливості Green Poison

  Унікальні штами заклали фундамент новинки від бридерів GanjaSeeds, які зрештою створили дивовижний гібрид індіка-домінантного стрейну (70/30). Така перевага зумовила більшість принципово важливих характеристик продукту.

  Особливості вирощування коноплі Green Poison

  Гроверам-початківцям слід запам'ятати декілька ключових тез щодо культивації. Слід чітко дотримуватися визначених виробником строків, спостерігаючи за кольором трихом, і в жодному разі не збирати врожай раніше. Доглядаючи за рослиною, неодмінно зберігайте бічні гілки заради більшої кількості бутонів. Чим міцніші гілки з боків, тим щільніші матимете суцвіття. Ближче до пікової позначки зрілості, шишки вкриваються вишуканим сріблястим «сніжком» трихом.

  Культивування марихуани на вулиці Green Poison

  Охайні "ялинки" доглянуті у відкритому ґрунті здатні забезпечити гровера щонайменше половиною кілограма ганджі кожна. Доволі непогано для кущиків, що по вертикалі не перевищують триметрової позначки (200-270 см). Високі рослини досить важко приховувати від сторонніх небажаних поглядів. Тож радимо обирати локацію із надзвичайною обережністю.

  Вирощування канабісу вдома Green Poison

  В індорі висота зрілого куща становить не більше півтора метра. Обираючи гроубокс, слід звернути увагу на просторі, доволі великі моделі. Харвест відзначиться відмінними 500-650 грамами дивовижних суцвіть з квадратного метра посівної площі. Враховуючи стрімку динаміку розвитку паростків, конопляру знадобиться регулярний контроль грову. Під час формування шишок, розгляньте можливість встановлення підпор під найважчі «лапи».

  Смакові якості та аромат Green Poison

  Дивовижна насиченість смакових відтінків та палітри ароматів запам'ятовується назавжди. Соковиті екзотичні фрукти доповнюються солодощами медових ноток і зачаровують квітучим різнотрав'ям. Дим солодкуватий, п'янкий.

  Ефект коноплі Green Poison

  Растаман цілковито розслабиться завдяки надпотужному стоуну. Останній факт жодним чином не виключає спокусливого тяжіння до інтимної близькості, для чого ганджа ідеально підходить. Завершиться церемонія приємною заспокійливою знемогою.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Марихуана ефективна як антистресовий компонент, ефективний релаксант, частково анестетик та протинудотний засіб. Частка КБД несуттєва, натомість ТГК порадує неймовірними 22.5%.

  Терміни цвітіння та рекомендації Green Poison

  Етап цвітіння становить близько 7-8 тижнів. При посадці у квітні, харвест настане на рубежі вересня-жовтня. Не забувайте про витримування темпів дозрівання, щоб не позбавити готовий стафф істотних переваг.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
 • Насіння конопель Насіння Green Poison feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8724
   Buy Насіння конопель Насіння Green Poison feminised Ganja Seeds
   Унікальні стрейни лягли в основу новинки від бридерів GanjaSeeds, які видали у фіналі чудовий індично-сативний стрейн з явним домінуванням Cannabis indica по відношенню до sativa (70/30).
    В наявності 
   119,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду