• Огляд

  При вигляді прекрасного кущика Great White Shark feminised не виникає питань, до якого сімейства належить стрейн. Висадивши кілька насінин канабісу недалеко один від одного, гровер з легкістю визначить серед них рослину «White».

  Кущ формує смачні білі шишки, які закутані «мереживом» сяючих тріхомок. Урожай фемінізованої «Білої акули» завжди величезний і сильний по своєму ефекту, оскільки показник тетрагідроканнабінолу в продукті становить 17%. Виявляється такий ТГК тривалим, приємним і повністю характерним для стрейна «Stone».

  Швидкоквітнучий фемінізований кущик «Великої білої акули» зростає компактною і акуратною рослиною. Переважання індічних генів у всьому обсязі оцінять любителі медитативних практик, а також ті, хто готовий поглянути прямо в очі своїм страхам і розібратися з усіма хвилюючими питаннями у своїй голові.

  Кожен конопляр здатний роздивитися в зовнішності Great White Shark «теплу» і «близьку» приваблюючу досконалість, що відрізняє стрейн від інших штамів канабісу. Насичено-зелений відтінок листя крім «алмазних» трихом, усипаний безліччю яскраво-червоних волосків. Така вишукана «пікантність» стрейна нагадує зоряне небо, на якому розсипана незліченна кількість яскравих вогників - яскравих зірочок.

  Конопляр, який хоч раз вирощував Great White Shark feminised, не зможе просто «викинути» спогади про такий шикарний канабіс зі своєї голови і серця. Урожай «Великої білої акули» складається з пружних і в міру повітряних шишок, які приємно прилипають до рук через велику кількість смоли.

  У процесі росту сорт виділяє дуже насичений і їдкий аромат, що нагадує пари клею ПВХ. Тому при підготовці гроутента варто в обов'язковому порядку встановити в ньому вугільний фільтр.

  Great White Shark feminised властивий дуже сильний і "в'їдливий" дим. Для того щоб сторонні люди не розпочали ставити зайвих запитань, курцеві краще придбати засіб, який своїми капсулами відмінно вбирає в себе всі запахи навколо, залишаючи тільки чисте повітря.

  При дбайливому ставленні рослина нагородить коноплярів великим і сильнодіючим урожаєм. У кімнатних умовах при 60-65 денному періоді цвітіння стрейн здатний з одного квадратного метра дати 500 - 800 грам дивовижних шишок. Що стосується умов відкритого грунту, то з одного кущика гровер вільно зніме до 1000 грам першокласного продукту.

  По закінченню 65 денного цвітіння Great White Shark feminised готова до збору врожаю, але якщо гровер трохи потерпить і надасть каннабісу додаткові 5-7 днів цілковитої темряви і спокою, то «Велика Біла Акула" перетвориться в «Тигрову». Її кристали ТГК матимуть насичений янтарно - рудий відтінок, шишки будуть абсолютно визрілі, а смоли накопичиться стільки, що вона ось-ось почне стікати і капати на землю.

  Піддаючи Great White Shark культивації в умовах індора або аутдора, рослина подарує гроверу такий бажаний і улюблений «скарб», вага якого вказана виробником. Приділяти максимум уваги, турботи, трепету і любові своїй «красуні» конопляр може в умовах індора, тому результат при такій культивації буде значно вище, ніж на лісовій галявині.

  «Велика Біла Акула» росте поступливою і піддається «Scrog» і «Sog» технікам. При вирощуванні в боксі чи будь-якому іншому закритому приміщенні, завжди формує міцний і стабільний кущ до 120 сантиметрів у висоту з безліччю потужних бічних гілок, на яких розміщуються властиві індікі широкі листочки. Через таку форму «зеленої» основи, Great White Shark життєво необхідне відмінне освітлення, контроль вологості повітря, а також постійний «вітерець».

  Стрейн прекрасно підійде для першого досвіду початківця-гровера. «Велика Біла Акула» простить йому деякі недоліки і подарує смачний продукт. Цьому штаму характерна любов до підгодовування, тому дуже важливо не переборщити. Купуючи добриво на хімічній основі обов'язково потрібно слідувати інструкції.

  Важливо! Якщо допустити помилку або використовувати «хімію» не по інструкції, то гровер ризикує «втратити» свою «улюбленицю». Такі засоби можуть обпекти кореневу систему, і канабіс не зможе харчуватися і, як наслідок, жити.

  Родовід Great White Shark

  У створенні Great White Shark feminised задіяні гени дуже цікавих і відомих стрейнів. Брідери вирішили схрестити між собою штам афганських коренів «Super Skank» зі стрейна, ім'я якого «White Widow», він включає в себе індіку Південної Індії і бразильську сатіву. Завдяки поєднанню такого генетичного «коктейлю», коноплярі мають можливість виростити стабільний, відмінний за всіма своїми характеристиками фемінізований сорт.

  Багатий родовід, а точніше всі успадковані характеристики своїх предків, дозволяють Great White Shark feminised отримувати все нові і нові нагороди.

  Особливості вирощування конопель Great White Shark

  Сорт не дозволяє назвати себе невибагливим, але не дивлячись на це він все ж досить легко піддається культивації незалежно від того індор це або відкритий грунт. Найголовніше в процесі вирощування - це забезпечити каннабісу хороший субстрат, гарне освітлення і регулярний полив.

  «Велика Біла Акула» належить сімейству «White», а це означає, що контроль вологості повітря повинен бути на вищому рівні, інакше рослина дуже легко може «підхопити» цвіль, властивих такій обстановці паразитів чи іншу іншу грибкову хворобу.

  На ступінь розвитку і росту кущика, а також на формування його бутонів особливий вплив справляє температура повітря. У разі якщо вона дуже часто «скаче», то Great White Shark feminised буде знаходитися в постійному стресі, а це значить що існує ризик утворення гермафродита, рослина повністю не розкриє свого потенціалу, а шишки будуть маленькі і дуже пористі.

  Довідка! Купуючи насіння, в характеристиці яких зазначено, що стрейн фемінізований, тобто «feminised», гровер з упевненістю в 100% знає, що він буде займатися культивацією саме жіночої рослини.

  Материнський канабіс з численними бічними гілками являє собою справжній «Скарб» для коноплярів. Така рослина чудово піддається клонуванню і збільшує урожай кожного гровера в два-три рази! Шишки з великою кількістю смоли виходять абсолютно ідентичні материнській рослині найвищої якості з неймовірно потужним ефектом.

  Черговий додатковий плюс в процесі вирощування «дівчинки», являє собою можливість протягом необмеженого часу утримувати її на вегетаційної стадії розвитку, при цьому рослина не буде відчувати дискомфорту, а почне стрімко нарощувати «зелений» потенціал. Коли гровер побачить, що кущик досяг бажаного розміру, то освітлення для «Великої Білої Акули» змінюється і показує, що прийшов час «Цвісти». Така хитрість дозволяє виростити вдома справжнє конопляне «дерево» і збільшити шишки до максимально можливого розміру.

  Гровер, що вирощує Great White Shark feminised в природних умовах, до початку жовтня може знімати зі своєї «акули» дивовижний врожай.

  Пружні і кристалічні шишки відмінної щільності і з сильним ефектом, утворюються на кущику Great White Shark feminised, який має помірний і можна сказати універсальний зріст, а також міцну і розвинену структуру. Від гровера не потрібно «пильнувати» за рослиною кожну годину, мінімально забезпечивши основні умови для канабісу, конопляр через 65 днів цвітіння зніме свій заповітний і довгоочікуваний урожай.

  Вирощування конопель Great White Shark вдома

  Добре розвинута система коренів. Щоб канабіс міг безперешкодно розвиватися, коріння повинно відчувати себе досить просторо. Для цього необхідно висадити розсаду в горщик об'ємом не менше 10 літрів. Від того наскільки просторо почувають себе коріння рослини, залежить його майбутня врожайність. Не рекомендується економити на ємності необхідного розміру, а також на субстраті, яким вона буде наповнена, так би мовити в прислів'ї: «Скупий платить двічі», тобто для досягнення бажаної ваги шишок, слід затратити певні сили і фінанси, інакше нічого «путнього» з такої культивації не вийде.

  Для того щоб насіння швидше показало сходи, рекомендується вдатися до пророщування. Процес дуже простий і не вимагає будь-яких навичок. Необхідно на 24 години помістити насіння в ємність з чистою водою, через добу, коли всі «горішки» помітно набрякли їх розміщують між двома ватними дисками, рясно змоченими водою і залишають в теплому, бажано темному місці на 2-3 дня для «прокльовування» корінців. В даному процесі дуже важливо стежити за тим, щоб ватяна основа завжди була мокрою.

  Порада! При висаджуванні пророслого насіння в грунт, бажано використовувати пінцет, оскільки корінці дуже ніжні і їх легко можна розчавити або надломити.

  У горщик, призначений для висадки насіння краще не досипати субстрат на 5-10 сантиметрів, оскільки розсада канабісу має особливість максимально витягуватися, а коренева система при цьому не встигає за таким стрімким зростом і має тендітну структуру. Як тільки паросток збільшується на 2-3 сантиметри, його слід присипати грунтом мало не під саме листя. Стебло, що знаходиться в землі, почне випускати додаткові корінці, тим самим зміцнюючи рослину в субстраті.

  Great White Shark feminised як і будь-який інший стрейн конопель жадає велику кількість світла, тому кожен конопляр повинен знати про те, що перед посадкою канабісу слід придбати і встановити в своєму боксі лампу мінімум в 150-250 ват, але самим відмінним варіантом освітлення буде Днат лампа від 400 ват і вище. У таких сприятливих умовах рослина почне формувати безліч тріхомок ТГК, а властива їй кількість смоли надасть гроверу можливість побалувати себе в процесі харвесту скрученою своїми руками «смакотою».

  Важливим елементом у створенні умов для конопель Great White Shark, є правильно складений субстрат, який живить рослину корисними і необхідними для росту мікроелементами. Найоптимальніший грунт повинен мати азот / фосфор / калій в співвідношенні 20/20/20, але якщо такого грунту немає в наявності у квітковому магазині, то можна придбати той, який має максимально наближені один до одного показники елементів, але не більше +/- 25-35% в обидві сторони.

  Купуючи грунт, обов'язково слід перевірити показник кислотність грунту. Необхідно, щоб Рн знаходився в рамках 6-6,5.

  Корінню потрібен доступ до повітря, тому структура субстрату повинна бути «повітряною». Створити такий грунт дуже легко, для цього необхідно до основної маси землі додати вермикуліт або крупний перліт, якщо таких компонентів не знайшлося, то замінити їх можна кокосовим волокном.

  Через 45 днів життя Great White Shark feminised слід поступово привчати кущик до добрив. До цього часу каннабісу буде вистачати тієї поживності, яка є в магазинному грунті і якщо вносити додаткове підживлення, то можна переборщити і Great White Shark feminised почне хворіти.

  Вирощування конопель Great White Shark на вулиці

  До вибору місця висаджування своїх «Хижачок» конопляр зобов'язаний підходити з усією відповідальністю, адже якщо не попрацювати і здійснити висадку в першому-ліпшому місці, він ризикує бути «виявленим» або перед збором врожаю прийти за «здобиччю» і не виявити її там. Висота в умовах відкритого грунту досягає 200 сантиметрів і виділяє сильний аромат, а це значить, що канабіс не складно помітити «стороннім», тому поруч зі «схованкою» бажано не протоптувати стежок, а підходити до «улюблениці» з різних сторін.

  Great White Shark feminised на своїй галявині повинна купатися в променях сонця з світанку і до самого заходу. Тінь чагарників і рослин ні в якому разі не повинна їй в цьому перешкоджати. При нестачі сонячного світла вона не зможе розкрити весь потенціал, а шишки можуть залишитися не до кінця визрілими або мати не дуже хорошу якість.

  Лунка повинна мати обсяг 20 літрів і наповнювати її слід заздалегідь підготовленим субстратом. Зробити його самостійно дуже просто. Необхідно змішати придбаний в крамниці грунт (можна накопати землі, в якій росте кропива, вона володіє хорошими показниками і правильним рівнем РН) з невеликою кількістю річкового піску, а також проміжні дози компосту на органічній основі або гранульованим кінським гноєм. Весь отриманий «коктейль» рясно пролити чистою водою і залишити на 2-3 дня для настоювання. Через зазначений час грунт готовий до висадки.

  Підготувавши такий субстрат, підгодівля в процесі вегетації не потрібна, грунт володіє всіма необхідними речовинами. Вносити добрива рекомендується з початком цвітіння.

  Полив є основним і невід'ємним елементом вирощування Great White Shark feminised. Щоб уникнути пересихання грунту, в серединку лунки потрібно додати заздалегідь приготований за інструкцією гідрогель. Такий «чарівний» засіб здатний зберігати в собі велику кількість вологи і в потрібний час, коли рослина буде відчувати «спрагу», гідрогель наситить її витиснувши з себе все до останньої краплі, а при першому ж надходженні нової порції води, капсули знову насичуються і чекають свого часу. Частота поливів при використанні гідрогелю знижується на 20-30%.

  В перший тиждень жовтня конопляр може відправлятися на зняття врожаю Great White Shark feminised. Подбавши про сприятливі умови росту «Великої Білої Акули» вага чарівної і відмінної якості шишок з однієї рослини складе до 1000 грам!

  Смакові якості і ефект конопель Great White Shark

  Назва сорту Great White Shark feminised з англійської перекладається як «Велика Біла Акула» і, здавалося б, ця «Хижачка» повинна видавати відлякуючий запах, а наявні в генетиці коріння «Super Skank» є підтвердженням цього. Але, як і у будь-якої медалі, яка має дві сторони, Great White Shark feminised властиві крім «Skank» і приємні, ароматичні нотки.

  Фруктовий, тропічний аромат, в якому переважає запах екзотичного ананаса, дарує курцеві Great White Shark feminised. Вдихаючи літній настрій, миттєво відчувається прилив позитиву, а енергія радості і щастя циркулює по всьому тілу. Протягом дуже тривалого часу растаман буде відчувати позитивний вплив на організм.

  У міру посилення впливу «Великої Білої Акули» дуже складно управляти своїм тілом, оскільки всі м'язи знаходяться в цілковитій розслабленості, відчуваючи кожною клітинкою отриманий «кайф», іноді відбувається оніміння деяких частин тіла, але не варто переживати, направивши свою увагу на цю ділянку , енергія прилине до неї і усуне тривожні зміни.

  Індіка, яка займає переважну частину ефекту Great White Shark, проявить себе у всій красі і пояснить кожному курцеві «де раки зимують». Абсолютний спокій, релакс, умиротворення і «чистота» розуму, тобто відсутність будь-яких тривожних думок разом з «Кам'яним ефектом» дозволять побачити світ «за межею», перенісши свідомість на хвилю ейфорії і вищого «Я».

  Трохи терпкий дим, що виходить в момент вживання Great White Shark feminised, дає вловити характерну «кислинку» цього чудового стрейна, але солодкість «тропіків» миттєво перекриває її. Цікавий і смак, що запам'ятовується, та буде залишатиметься з курцем протягом усього отриманого ефекту.

  Явні лікувальні властивості стрейна Great White Shark feminised буквально відразу визнала медицина. ТГК, що міститься у «Великій білій акулі», досягає 17%, а це значить, що стрейн прекрасно впорається з больовими відчуттями.

  Володіє протизапальними властивостями і моментально усуває стрес, а також наслідки депресій на будь-якій стадії. Безсоння, тривога або отримана в процесі важкого трудового дня перевтома Great White Shark feminised зніме в одну мить. Всі недуги пройдуть, а на своє місце вони пустять задоволення, захоплення і блаженство.

  Перед вживанням слід відкласти всі справи і плани на наступний день, оскільки вона не дозволить поширювати увагу растамана на інші, не пов'язані з ефектом думки і дії. Єдино вірним рішенням стане споглядання самого себе і світу навколо, а також штам прекрасно підходить для занять йогою.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  Особливості:Кущ формує смачні білі шишки, які закутані «мереживом» сяючих трихом
  :середнє
  :Super Skunk x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1619
  Buy Great White Shark feminised Ganja Seeds
  Кущ формує смачні білі шишки, які закутані «мереживом» сяючих тріхомок. Урожай фемінізованої «Білої акули» завжди величезний і сильний по своєму ефекту, оскільки показник тетрагідроканнабінола в продукті становить 17%. Виявляється такий ТГК тривалим, приємним і повністю характерним для трейна «Stone».
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Great White Shark feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 09:41
  Shark

  Dobryy den' ! Semechku poluchil i bonus tozhe poradovali .

  • 20 квітня 2018 10:54
  masla

  сорт хорош.делаю шарики для себя,как конфетки не отличишь.без конхветы не куда!

  • 09 листопада 2017 15:08
  беру теперь орехи только тут

  Всем читающим каменты- РЕСПЕКТ! покупайте не бойтесь ,семена хорошие ,все спеленькие приезжают и целые ,упаковка хоть и беспаливная но крепкая што броня!.

  • 10 липня 2017 19:34
  Ouuu

  сервис +++ белый русский авто доцветает подгон друга брал здесь лапухи уже прут, заказал и я этот мих и максигум больно уж хороша дрянь, по харву отпишу, было бы хорошо еслиб в коменты можно было бы фотки кидать.

  • 13 квітня 2017 11:09
  йоуу!

  очень интеренсный этот сорт.Растения красивые,сейчас готовлю десант от свойей мамки бонсайной! нарезал 10 клонов

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду