• Огляд

  Високоврожайний сорт конопель Gorilla Zkittlez feminised від Ganja Seeds призначений для індорного та аутдорного вирощування. У рослині домінує індіка, тому вживання продукції з Gorilla Zkittlez feminised дає потужний, стійкий ефект. У нашому інтернет-магазині можна купити оригінальне насіння сорту Gorilla Zkittlez feminised у фірмовій упаковці від Ganja Seeds.

  Походження та особливості сорту конопель Gorilla Zkittlez

  Gorilla Zkittlez був виведений голландськими селекціонерами в результаті схрещування потужного Gorilla Glu з чемпіонським сортом Zkittlez. У фемінізованих рослинах гібрида переважає індіка, а рівень тетрагідроканабіноідів досягає 24%. Яскраво виражений психотропний ефект продукції цього сорту отримав високу оцінку справжніх цінителів канабісу, а любителі делікатесів з коноплями охоче додають продукцію в кекси, чізкейки інші ласощі.

  Характеристики конопель Gorilla Zkittlez

  У гібридному сорті переважає індіка (60%), на частку сатіви припадає 40%.

  Сорт відрізняється високою врожайністю. Міцні, розлогі кущі на відкритому повітрі досягають висоти 1,7 м, в індорі вони добре відгукуються на тренування.
  Цвітіння триває від 55 до 60 днів. На кущах формуються масивні щільні суцвіття фіолетового і бузкового відтінку, густо всіяні трихоми.

  В умовах індорного вирощування вдається зібрати від 600 до 800 г, при аутдорному врожайність досягає 2,5 кг з куща. Збирати врожай конопель можна з другої декади жовтня до перших чисел листопада.

  Переваги конопель Gorilla Zkittlez

  Сорт невибагливий, з вирощуванням рослин з якісного фірмового насіння легко справляються як досвідчені, так і початківці гровери. Рослини Gorilla Zkittlez feminised відрізняються високою стійкістю до шкідників хвороб (грибкових, бактеріальних, вірусних). Особливо цінується сорт за високу врожайність і оригінальний ягідно-фруктовий смак.

  Особливості вирощування конопель Gorilla Zkittlez

  Вирощувати коноплю Gorilla Zkittlez feminised можна в приміщенні і на вулиці. Грунт для рослин повинен бути легким, добре дренованим (варто додати перліт або вермикуліт), з кислотністю в межах 5,8-6,8.

  Насіння конопель сходять дуже дружно, молоді рослини швидко починають розвиватися. На вулиці кущі стають дуже розлогими. В умовах індорного вирощування вони вимагають тренування одним з методів:

  • топінг;
  • LST;
  • SOG;
  • SCRoG.

  Для приміщення обсяг контейнера, в якому ростуть коноплі, повинен становити більше 12 л, необхідно забезпечити кущ рівномірним освітленням, гарною вентиляцію.

  Можливості медичного застосування конопель Gorilla Zkittlez

  Конопля Gorilla Zkittlez feminised має потужний розслаблюючий і психотропний ефект. Уже через кілька хвилин після вживання настає стан ейфорії, глибокого м'язового розслаблення. Людина відчуває спокій і умиротворення.

  Вживання продукції на основі Gorilla Zkittlez feminised може викликати підвищений апетит, посилити сприйняття смакових відтінків їжі. Такий ефект особливо цінний для тих, хто страждає відсутністю апетиту на фоні важких захворювань, а також в період проходження курсу хіміотерапії.

  Використовувати Gorilla Zkittlez feminised для лікування слід обережно - перевищувати рекомендовану дозу не можна. Зловживання каннабісом сорту Gorilla Zkittlez feminised може стати причиною галюцинацій, психотичних станів.

  Смакоароматичні особливості сорту конопель Gorilla Zkittlez

  Сорт Gorilla Zkittlez feminised має яскраво виражений фруктовий смак з ягідним післясмаком. Використання продукції з конопель цього сорту рекомендується на ніч і з метою глибокого занурення в транс під час духовних обрядів.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Africa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Gorilla Glue x Zkittlez
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 8426
  Buy Gorilla Zkittlez feminised Ganja Seeds
  Високоврожайний сорт конопель Gorilla Zkittlez feminised від Ganja Seeds призначений для індорного та аутдорного вирощування.
   В наявності 
  199,60 грн.

  3 reviews for Gorilla Zkittlez feminised Ganja Seeds

  2
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.7 / 5
  4.67 із 5 зірок
  • 03 грудня 2023 22:38
  Браво

  Доброго часу доби.Неодноразово у вас беру насіння і результат цьогорічного врожаю мене порадував.Не дивлячись на мінливість погоди,все зійшло,все вродило.Дякую за якість друзям Рекомендую:-)

  • 11 березеня 2023 23:53
  бледный друг...

  это та ещё девка. отцвела к концу сентября на улице один джоинт уложил 5 пионеров по кругу передавая её..так что с ней новичкам по окуратней..

  • 02 листопада 2022 01:39
  вже докурив

  пре чудово. більше прибиває, ніж бодрить. але з цікавинкою. рослина чомусь самоопилилася і з'явилися насінинки. зараз вирощую кілька рослин із цих насінин. пруть теж норм. ростуть гермафродити. обрізаю бананчики, але запилилася сусідня Alpha dog. теж росте одна насінинка. цікаво, шо з цього вийде

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду