Насіння конопель Glueberry O.G. feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Легендарний гібрид з американським корінням користується величезним попитом серед клієнтів нашого інтернет-магазину, що говорить про глобальну цінність сорту канабісу для нащадків та розвитку коноплярства. Особливо в контексті всепланетарного руху легалайзу. Селекціонери сідбанку GanjaSeeds пропонують елітне насіння за оптимальною ціною, гарантуючи якість, а ми у свою чергу, забезпечимо своєчасну доставку на будь-яку адресу.

  Історія походження, особливості Glueberry O.G.

  Винятково північноамериканська легенда інбридінгу стала результатом кропіткої роботи відразу кількох бридерів та злагодженої команди. Підсумок вийшов чудовим. Крім шикарного харвесту, у гібридного фотофема є дивовижна смакоароматика, сильна психоактивна основа і відносна простота вирощування в різних середовищах. Сорт є заслуженим багаторазовим призером міжнародних виставок та конкурсів.

  Родовід Glueberry O.G.

  Базовими для виведення культури виявилися одразу три чудові «батьки»: Blueberry, Gorilla Glue (GG) та OG Kush. Погодьтеся, апріорі успішний доробок на майбутнє. Перший передав чудовий ароматичний букет, що з'єднався з «кушовим» представником, поверх нього накладається забійність і продуктивність «Горили», яку неможливо ігнорувати.

  Особливості вирощування конопель Glueberry O.G.

  Невибагливість жодним чином не впливає на якісну компоненту сезону. Стрейном легко керувати як початківцю, так і досвідченому гроверу. Природно, відмінність буде лише у підсумковому обсязі шишкової маси та смакоароматичних палітрах.

  Культивування марихуани на вулиці Glueberry O.G.

  Аутдор дозволяє повністю віддати гров на відкуп природі, що здатна цілком забезпечувати рослини усім необхідним. Від гровера вимагається лише своєчасний полив, захист посіву від сторонніх та за необхідності внесення до ґрунту поживних речовин. Побачити у фіналі двометрові «ялинки» не складе труднощів у разі докладання потрібних зусиль.

  Вирощування каннабісу в приміщенні Glueberry O.G.

  Індорна культивація видається набагато перспективнішою у контексті перспектив тотального управління рослинами та використання проактивних методик збільшення врожайності. Інтенсивність освітлення з неодмінним залученням досвітки - ключ до обов'язкового успіху. Фітолампи з ультрафіолетом – must have в арсеналі кожного домашнього ботаніка. Активність світлодіодів у заключній фазі формування грова відіграє роль, яку неможливо переоцінити.

  Смакові якості та аромат Glueberry O.G.

  Запаморочливе поєднання ягідних ноток з гашишевим найпотужнішим смаком запам'ятовується з першої затяжки. Навіть у процесі вирощування легко відзначити характерні аромати – їх не можна сплутати ні з чим. Смак міксований перечними тонами з фруктами, а запах ближче до хвойних та сирої землі.

  Ефект коноплі Glueberry O.G.

  Вплив на курця приголомшливий, буквально збиває з ніг, тому рекомендуємо вживати стафф у вечірній час. Особливо якщо захотілося розслабитися чи поміркувати. Сильний стоун та тотальна релаксація забезпечені! Підняття настрою – приємний бонус до описаного вище.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Висока частка тетрагідроканнабінолу та середні показники каннабідіолу суттєво обмежують потенціал ганджі як лікарського природного засобу. Проте екстракти та трава у чистому вигляді ефективні у боротьбі з підвищеним стресом, нервовою перенапругою, нудотою, безсонням.

  Терміни цвітіння та рекомендації Glueberry O.G.

  Цвітіння у рослин займає в середньому близько восьми тижнів, незалежно від обраного способу та локації. Тривалість життєвого циклу – три повноцінні місяці. Фахівці визначають тривалість веги у районі 20-30 днів. Щоб домогтися максимальної смолистості, дозвольте грову потомитися кілька тижнів, додаткова бурштинова смола неодмінно сформується!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Насіння конопель Glueberry O.G. feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8695
   Buy Насіння конопель Glueberry O.G. feminised Ganja Seeds
   Легендарний гібрид з американським корінням користується величезним попитом серед клієнтів нашого інтернет-магазину, що говорить про глобальну цінність сорту канабісу для нащадків та розвитку коноплярства.
    В наявності 
   199,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду