Насіння конопель Flowerbomb Kush feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Flowerbomb Kush радує сходами з домінуючою в генотипі indica. Гібрид може вирощуватися в приміщенні (де рослинам потрібен час цвітіння ± 56 днів) і на відкритому повітрі. Насіння канабісу цього Стрейна вельми популярне завдяки гідній врожайності сорту при відносній невибагливості. Гнучким рослинам з довгими гілками, які витягуються практично нарівні з основною колою, характерне велике листя, насиченого темно-зеленого кольору з чорним відтінком. Бутони неправильної форми (часто нагадують суцвіття властиві сатіві - лисий хвіст), з дуже великими чашечками. Шишки компактні, але надзвичайно щільні і важкі. Бошки і велика частина зеленої листяної маси щедро посипані кристальними трихомами до кінця фази цвітіння. Урожай не найбільший, однак завжди забійний по силі та аромату.

  Походження конопель Flowerbomb Kush

  Генетика Flowerbomb Kush feminised складається на 70% з індіки і 30% сатіви. Штам був виведений в процесі успішно виконаного кросу чудового Green Crack з найпопулярнішим OG Kush.

  Вирощування конопель Flowerbomb Kush

  Середньої висоти рослини мають відстань між вузлами в 8-10 сантиметрів. Стадія цвітіння займає близько 8 повноцінних тижнів. В умовах вулиці растішки виростають більшими, ніж в домашньому гроубоксі, тому при належній увазі гровера, один кущ може принести більше 1 кілограма висушених, доглянутих бутонів.

  Важливо! Стрейн чудово росте при середньому рівні електропровідності (ЄС). Коноплярі можуть сміливо культивувати цю культуру на гідропонній установці, але варто відзначити, що смакоароматичні якості марихуани, вирощеної в грунті набагато краще.

  Аромат і ефект конопель Flowerbomb Kush

  Смолиста травичка має землистий аромат моху. Після проліковки уловлюються класичні кушеві ноти з фруктовим відтінком. Вплив потужний і складний. Значна частина індіки моментально б'є по тілу, позбавляючи здатності повноцінно пересуватися, а сатівна частка впливає на розумове сприйняття навколишнього простору. Ідеальним варіантом для вживання такого стаффа стане спокійне затишне місце, де після видиху густого диму курець може комфортно розміститися і зануритися у надихаючий вільний політ думок.

  Медичне застосування конопель Flowerbomb Kush

  Гібрид не знайшов свого місця в терапевтичному списку конопель, однак марихуана дарує якісний повноцінний сон і пробуджує апетит.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:потужний і тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Green Crack x OG Kush
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Flowerbomb Kush feminised Ganja Seeds Відгуки
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  • С
   • 21 жовтня 2020 16:15
   Вопрос

   Я думаю поздновато высадила растишку или не пойму. Уже типа должен быть харвест, а она, как по мне не готова еще( на дворе уже очень похолодало. Вот и думаю, срывать или дать еще время набраться. Солнечные деньки еще обещают

  Read all 1 review on Насіння конопель Flowerbomb Kush feminised Ganja Seeds
Код товара: 6847
  Buy Насіння конопель Flowerbomb Kush feminised Ganja Seeds
  Насіння канабісу цього Стрейна вельми популярне завдяки гідній врожайності сорту при відносній невибагливості.
   В наявності 
  199,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду