• Огляд

  У створенні фемінізованої «Ейфорії» використовувалися сканкові сорти канабісу, що мають специфічні параметри. Різноманітність різновидів дозволило створити генетичний мікс, гідний присутності в грові кожного гровера, що поважає власну працю. Отриманий штам знайшов визнання в експертному середовищі, завоювавши на стику століть відразу кілька видатних премій планетарного масштабу, включаючи виставки HighLife і High Times Cannabis Cup. Використовуючи магазин насіння коноплі GanjaSeeds, у коноплярів з'явилася чудова можливість придбати цей посівний матеріал від сідбанку GanjaLiveSeeds за дуже привабливою ціною і на відмінних умовах.

  Загальні характеристики конопель Euforia


  У генотипі стрейну присутній, як індика, і сатива, створюючи своєрідний баланс. Цвітуть рослини протягом восьми-десяти тижнів, з настанням харвесту на зламі жовтня-листопада (outdoor). При досить середній висоті дорослих розтишок, збір півкілограма потужного стаффа на кожному квадратному метрі засіяної території не те, що є реальним, а є стартовим показником. Тетрагідроканнабінол у сухій речовині міститься на рівні 18%.

  Вирощування конопель Euforia


  Насіння фем конопель Euforia гарантує граничну схожість і обов'язкову освіту тільки жіночих особин, що не може не тішити дебютантів грова. Однією проблемою менше – зростання потенційного шансу успіху. Культура не вимагає надзусиль від садівника. У потрібний момент поливати, підгодовувати та контролювати освітлення. Далі все піде як по маслу. Культивація успішна у закритих, відкритих ґрунтах та парниках. Важливо дотримуватися відстані між сімками при висадці, щоб «дівчата» розвивалися, взаємно не заважаючи розкривати потенціал.

  Медичне застосування конопель Euforia


  Цілющість ганджі вже не обговорюється. Дослідники з кожним роком надають все нові дані, де трава та її екстракти активно протистоять безсонню, депресії, апатії, нападам паніки та тривожності. Чудовий антистрес, анестетик, стимулятор апетиту.

  Вкус и эффект конопли Euforia


  Типовий сканковий запах марихуани доповнюється смаковою насолодою диму та гострими нотками в післясмаку. Курець приречений на приголомшливий «прихід», ейфорія верхівки до п'ят. Свідомість гранично вивільняється та налаштовує на пізнання вселенських глибин на максимальному позитиві.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Skunk
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6313
  Buy Euforia feminised GanjaLiveSeeds
  Насіння фем конопель Euforia гарантує граничну схожість і обов'язкову освіту тільки жіночих особин, що не може не тішити дебютантів грова.
  Артикул:GS06313
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду