• Огляд

  Історія цього сорту канабісу встелена цілим розсипом нагород міжнародного рівня, тому поява подібної позиції в асортименті сідбанка GanjaSeeds виявилася цілком очікуваною. У генетиці штаму присутня автоквітуча форма Cream Mandarine feminised. Новий гібрид примусово позбавили опції автоцвітіння шляхом гібридизації з ексклюзивним Diesel. І це тільки початок історії переваг унікального фотофема. Щоб купити насіння конопель «Мандариновий крем», достатньо оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель Cream Mandarine

  Незначне переважання індіки (60%) над сатівою (40%) в генотипі дозволило домагатися приголомшливих врожаїв в порівняно короткі терміни. Коноплярі легко отримують 400-600 грам добірного стаффа з квадратного метра посівної площі в індорі. Примітно, що приблизно такі ж збори можливі в аутдорі, проте в перерахунку на одну рослину. Суха речовина, готова до вживання, містить 18-22% тетрагідроканнабінолу та майже 1% каннабідіола.

  Вирощування конопель Cream Mandarine

  Очевидно, що для культивування рослин на відкритому повітрі потрібно менше зусиль. Особливо якщо дотримуватися вихідних норм агротехніки для фотоперіодних растішек. Тим більше, що на кліматичні умови, на відміну від індора, ботаніки не можуть реально вплинути. Своєчасний полив, підживлення по необхідності - все це базові питання, знайомі навіть новачкам.

  Медичне застосування конопель Cream Mandarine

  У лікарській справі марихуана дозволяє ефективно протистояти нервовим перенапруженням, стресам, безсонню. Надалі очікується розкриття більшого потенціалу трави і її екстрактів. Це тривалий, складний процес.

  Смак і ефект конопель Cream Mandarine

  Дивовижний гармонійний запах канабісу включає різнопланову палітру, здавалося б, непоєднуваних смаків: землистості, солодких цитрусів, хумусу. Композиція виходить запаморочливою, апетитною. Бажання розслабитися - курець його отримає гарантовано і надовго!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:релакс, тривалий
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Cream Mandarine Auto x Diesel
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 8318
  Buy Cream Mandarine feminised Ganja Seeds Fast Version
  Незначне переважання індіки (60%) над сатівою (40%) в генотипі дозволило домагатися приголомшливих врожаїв в порівняно короткі терміни.
   В наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду