• Огляд

  Фемінізовані насіння конопель Chuck Chuck - прекрасний посадковий матеріал від селекціонерів сідбанка BangSeeds. Гібрид за короткий період часу встиг завоювати загальне визнання і репутацію високоурожайного стрейна. Відмінною особливістю штаму є висока продуктивність смоли. До кінця життєвого циклу вся рослина буде посипано мільйонами бурштинових трихом. Кмітливий садівник смекне, що з трима вийде велика кількість першокласного гашишу.

  Врожайність і смолистість - далеко не всі позитивні якості цього стрейна. Рослини мають винятковий імунітет, не бояться переливів і стійко переносять спеку і посуху. У висоту кущі рідко досягають 100 сантиметрів, що дає можливість гроверу легко маскувати плантацію серед густої трави і низькорослих чагарників в аутдорі. Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується вишуканими відтінками цитрусових.

  Походження конопель Chuck Chuck

  Елітне насіння конопель фотоперіодного сорту Чак Чак feminised - результат схрещування легендарного чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі White Widow з Чорної Вдовою. Досвідчені коноплярі повинні розуміти, що хрест двох "вдів" однозначно буде мати хороший психоактивний потенціал, а також винятковий імунітет і насичений аромат.

  Кілька циклів стабілізації дозволили брідерам BangSeeds отримати стійкий гібрид з високим вмістом ТГК в смолі - 22%. Така концентрація тетрагідроканнабінола наділяє штам правом вбити наповал навіть досвідченого і толерантного цінителя селекційної марихуани.

  Особливості вирощування конопель Chuck Chuck

  Якщо початківець гровер вирішив вперше виростити високопсихоактивний канабіс і досі сумнівається, яке насіння конопель купити, то Chuck Chuck feminised - кращий вибір. Крім потужного, майже наркотичного впливу, гібрид нагородить великим врожаєм тугих і ароматних бутонів. З одного квадратного метра (технікою SCROG або SOG) можна зняти до 800 грам смолистих суцвіть. Оптимальні горщики для вирощування - від 7 літрів, освітлення - 250-600 ват Днат. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш перліту, кокосового волокна і збагаченого (магазинного) грунту з вмістом необхідних для канабісу мікроелементів (азот, фосфор, калій).

  Аромат і ефект конопель Chuck Chuck

  Висушені і грамотно проліковані суцвіття цього сорту мають прекрасний цитрусовий аромат з відтінками ментолової свіжості. Густий і м'який дим з першої затяжки втягне свідомість растамана в п'янкий наркотичний танець, що супроводжується глибинними відкриттями, ейфоричними сплесками і підвищеної тілесної чутливісті. На завершальному етапі впливу варто очікувати приємне занурення в мрії і сон.

  Медичне застосування конопель Chuck Chuck

  Даний штам конопель не відноситься до медичних, однак може посприяти виходу з глибокої депресії, а також з пригніченого стану розуму.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:п'янкий наркотичний танець з ейфоричними сплесками завершиться приємним зануренням в мрії і сон
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Widow x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6068
  Buy Chuck Chuck feminised Bang Seeds
  Елітне насіння конопель фотоперіодного сорту Чак Чак feminised - результат схрещування легендарного чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі White Widow з Чорної Вдовою.
  Артикул:GS06068
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Chuck Chuck feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 10:34
  вараар

  Yest' u konolpli osobennaya prelest'.
  Sposobny rastopit' na serdtse oni led
  Pust' daryat Vam Rodnyye i Kollegi
  Vso to chto yest' v magazine Bang Seeds

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду