• Огляд

  Елітне насіння конопель Burabay feminised - прекрасний посадковий матеріал, який ідеально розвивається в домашній оранжереї і відкритому грунті. З "горіхів" гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які відрізняються невибагливістю до умов культивації, а також високим імунітетом до цвілі і гнилі. Гібрид має гарний потенціал врожайності при скромних розмірах кущів, а також є прекрасним виробником смоли. До кінця життєвого циклу усі рослини "з ніг до голови" будуть покриті щедрим килимом іскристих трихом. У гровера може створитися враження, що над кущами був спустошений мішечок з крихітними діамантами. Концентрація тетрагідроканнабінола становить 19%, що цілком гідний показник для невибагливого сорту. Якщо початківець гровер ще не вирішив, які замовити насіння конопель для першого грову, то дана культура - це ідеальний вибір.

  Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується чудовим цитрусовим ароматом. У висоту кущі можуть досягати 80-90 сантиметрів.

  Походження конопель Burabay

  Фотоперіодний фемінізований гібрид Burabay спадкоємець двох легендарних стрейнів канабісу, які протягом півстоліття користувалися попитом у більшості гроверів планети. Щоб отримати цю культуру, селекціонери сідбанка BangSeeds схрестили клон оригінального Skunk # 1 з неймовірно психоактивним Афгані.

  Особливості вирощування конопель Burabay

  Культивація цього штаму не викличе труднощів і не зажадає зайвої уваги і турботи від садівника. Рослини добре адаптуються до будь-яких умов культивації, а також піддаються всім відомим технікам вирощування, спрямованим на збільшення врожайності: SCROG, SOG і LST. Висадивши розсаду в об'ємні горщики від 5-7 літрів і забезпечивши плантацію освітленням від 400 ват, гровер зможе розраховувати на врожайність в 600 грам сухих бутонів з квадратного метра посівної площі.

  Дана культура добре відгукується на помірне внесення добрив, а також своєчасний полив (у міру висихання грунту). В якості підгодівлі рекомендується використовувати органіку. Таким чином, конопляр збереже смакоароматичні якості кінцевого продукту.

  Перед висадкою в грунт, насіння конопель замочують на 12-24 години в воді і пророщують між вологими ватними дисками.

  Аромат і ефект конопель Burabay

  Після належної проліковці сухі шишки цього стрейну виділяють дивовижний цитрусовий аромат. Білосніжний густий дим з однієї затяжки подарує потужний ейфорійний заряд бадьорості, а приємні вібрації начисто зруйнують всі наявні в тілі фізичні і ментальні затискачі, дозволивши растаманові відчути вільний потік струмуючих в тілі енергій. Вплив завершиться приємною знемогою і розслабленням.

  Медичне застосування конопель Burabay

  Цілющий потенціал представленого штаму канабісу дозволяє застосовувати сухі бутони і екстракти для лікування безсоння, а також глаукоми і бронхіальної астми.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорійний заряд бадьорості завершиться приємною знемоги і розслабленням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghani x Skunk1
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6065
  Buy Burabay feminised Bang Seeds
  Якщо початківець гровер ще не вирішив, які замовити насіння конопель для першого грова, то дана культура - це ідеальний вибір. Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується чудовим цитрусовим ароматом. У висоту кущі можуть досягати 80-90 сантиметрів.
  Артикул:GS06065
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Burabay feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 10:51
  Bang Seeds

  Брал два месяца назад, всё просто прекрасно. Конопля уродилась на славу)))) Рекомендую!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду