• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель фотоперіодного сорту Bubbleberry - прекрасний посадковий матеріал для цінителів індіки (80%). Історія виникнення стрейна йде в 70-і роки минулого століття. Протягом 50-ти років гібрид високо цінувався серед гроверів усього світу. На його основі виводилися нові штами, вражаючі своїми характеристиками. Відмінними рисами культури є витончене, але мінливе листя протягом усього життєвого циклу рослини. Кольори змінюються з зеленого на фіолетовий, з проміжним червоним.

  У висоту рослини досягають 90 сантиметрів, а цвітіння триває 7-9 тижнів. Сорт відноситься до чемпіонів. У його скарбничці перше місце High Times Cup 2000 року, а також 3 позиція у 2001 р

  Походження конопель Bubbleberry

  Елітне насіння конопель Bubbleberry feminised - результат схрещування Afghani Indica, Highland Thai і Purple Thai. Рівень ТГК - 19, 5%.

  Особливості вирощування конопель Bubbleberry

  Насіння конопель Bubbleberry feminised перед висадкою в грунт рекомендується замочити і проростити між вологими ватними дисками. Невибагливі сходи швидко розвиваються і всього за 4-5 тижнів вегетативної стадії перетворяться в чудові кущі з широким листям і важкими суцвіттями. До рослин можна застосовувати SCROG. З одного квадратного метра отримують урожай до 400 грам.

  Домінуюча індіка в генотипі штаму диктує гроверу особливі умови вирощування. Щільні і тугі бутони схильні до цвілі, тому вологість на останніх трьох тижнях цвітіння потрібно підтримувати на рівні 30%.

  Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. Горщики - 5-15 літрів.

  Смак і ефект конопель Bubbleberry

  Дивовижні інтонації чорниці та інших лісових ягід сплелися в чарівних пахощах пролікованих шишок представленої культури. Солодкуватий дим подарує потужний психоактивний вибух, який нагадує сильне наркотичне сп'яніння, що супроводжується яскравою ейфорією.

  Медичні характеристики конопель Bubbleberry

  Психотропні властивості стрейна дозволяють використовувати його в медичних цілях для лікування психічних захворювань, а також в якості сильного знеболювального засобу.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:потужний психоактивний вибух, нагадує сильне наркотичне сп'яніння, що супроводжується яскравою ейфорією і окаменением
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:щільне міцне рослина з червоними, фіолетовими, синіми, близькими до лавандовим, відтінками
  :середнє
  :Afghani Indica x Highland Thai x Purple Thai
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1597
  Buy Bubbleberry feminised Ganja Seeds
  Невибагливі сходи швидко розвиваються і всього за 4-5 тижнів вегетативної стадії перетворяться в чудові кущі з широким листям і важкими суцвіттями.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 07 жовтня 2019 11:15
  Когда будет?

  Бразы когда будет данный асортимент? хотел бы по больше взять, в прошлом году у вас брал, убойный сорт, урожай хороший. И в выращивании не возникло проблем, может то мне повезло так, но сорт реально зашел, хотел бы взять еще, отпишите как появится прошу

  • 06 червня 2019 19:30
  Ganja Seeds

  Величезне спасибі всім співробітникам! Магазину Ganja Seeds. Всі співробітники дуже уважні, і великі профессіонали. Насіння конопель просто чудові. Не раз замовляв канабіс в цьому магазині. Колектив підходив до мого замовлення, з великим ентузіазмом.І становили такі приголомшливі!!! Ще раз спасибі вам за вашу роботу !!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду