• Огляд

  Оригінальний штам «Баббл Гам» народився на Середньому Заході в штаті Індіана, США. Довгий час канабіс перебував у своєрідній резервації і практично не розвивався далі. Так тривало до моменту потрапляння за океан до Голландії. Селекціонери відкоригували ароматичний букет, відкоригували вплив каннабіноїдів – готове. Фемінізоване насіння коноплі Bubble Gum, як і регулярне, багаторазово здобуло перемоги на Cannabis Cup. Це лише підтверджує цінність посівного матеріалу, попит який стабільно високий.

  Загальні характеристики конопель Bubble Gum


  Гранична висота дорослої рослини даного стрейну не досягає навіть метрової позначки, приносячи врожайність на рівні 300-450 грам стаффа з квадратного метра площі, що експлуатується. На тлі таких даних, тривалість цвітіння близько восьми тижнів виглядає дуже привабливо. Загалом, у цього сорту марихуани є сативно-індійський генотип, який продовжує історію розвитку генетичної лінії Hindu Kush.

  Вирощування конопель Bubble Gum


  Завдяки відмінній схожості та отриманню тільки жіночих розтишок, гровері-початківці сміливо беруть на озброєння саме ці «горішки». За своєю формою шишки конопель фігурально імітують хвіст лисиці, демонструючи витягнуті кінчики. Наливаються суцвіття смолою переконливо, рятує тільки міцність стебел, що цілком витримують подібні навантаження. Культивація культури відбувається комфортно в індорі, аутдорі або теплиці. З урахуванням компактності зрілого куща, доречніше говорити про культивування у закритих просторах. Не завадить встановлення вугільного фільтра у вентиляційну систему через сильний запах під час кольору.

  Медичне застосування конопель Bubble Gum


  Існує чимало захворювань, лікування яких традиційним інструментарієм лікаря вкрай складно реалізувати. Тоді на допомогу приходить ганджа, здатна нівелювати депресивні, меланхолійні, панічні та тривожні стани. Серед інших називають ретроградну амнезію, розсіяний склероз, різноманітні форми неврозів, аутизм.

  Смак та ефект коноплі Bubble Gum


  Смакові особливості трави співзвучні з ароматичними: знайома з дитинства жувальна гумка, з освіжаючою м'ятною ноткою та грейпфрутовою бадьорістю. Куріння викликає заповнення розуму та тіла енергією, позитивом. Творчість, нестандартні рішення, розбір важких ситуацій – все під силу.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:викликає заповнення розуму і тіла енергією, позитивом
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 5887
  Buy Bubble Gum feminised GanjaLiveSeeds
  За своєю формою шишки конопель фігурально імітують хвіст лисиці, демонструючи витягнуті кінчики. Наливаються суцвіття смолою переконливо, рятує тільки міцність стебел, що цілком витримують подібні навантаження.
  Артикул:GS05887
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду