• Огляд

  Фемінізовані насіння канабісу - це наслідок схрещування двох класичних штамів Bubble Gum і «Куш». Незважаючи на домінацію генетичної частки індіки (Indica 80% / Sativa 20%), цей сорт канабісу добре адаптується до застосування методу SOG і SCRoG, що дозволяє раціонально використовувати простір при культивації в приміщенні.

  Гібрид входить в десятку визнаних сортів конопель на Американському континенті. І це справедливо, тому що не можна залишитися байдужим до нестримної мощі невисокої рослини з короткою фазою цвітіння, об'ємними і щільними суцвіттями, щедро покритими якісною смолою.

  Загальні характеристики конопель Bubba Kush

  У середовищі Indoor штам виробляє до 800 грамів шишок з квадратного метра посівної площі і 1000 грам з куща на відкритому повітрі при сприятливих кліматичних умовах. При цьому період цвітіння не займає більше 9 тижнів. Також не потрібно багато часу для досягнення рослиною висоти 100-150 см. Суцвіття повністю дозрівають і готові до збирання врожаю на початку жовтня (стосовно північній Європі, а в регіонах з теплим кліматом раніше).

  У міру дорослішання рослина набуває пишність з широким листям красивого темно-зеленого відтінку. При вирощуванні в приміщенні гарантований позитивний результат незалежно від способу культивації - рослина добре адаптується до умов обмеженого простору.

  Вирощування конопель Bubba Kush

  Сорт рекомендується як початківцям, так і експертам, адже не докладаючи великих зусиль можна виростити щедрий врожай високоякісної коноплі.

  При культивації в Outdoor рослині потрібні помірні або сухі кліматичні умови. Також підійде м'яка теплична середа. Володіє прекрасними органолептичними властивостями, при низькій температурі нічний кущ набуває привабливий пурпурно-лавандний колір.

  Медичне застосування конопель Bubba Kush

  У медичних колах штам особливо цінується за притаманну властивість тривалого заспокійливого і седативного впливу. Ідеально підходить для зняття м'язового і психологічного напруження, відновлення сил.

  Аромат, смак і ефект конопель Bubba Kush

  Стрейну властивий інтенсивний насичений смак і аромат з нотками спецій, землі, кави і цитрусових. Тривала дія супроводжується глибоким «Стоун».

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Кавовий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Bubble Gum x Kush
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3554
  Buy Bubba Kush feminised Green House Seeds
  При вирощуванні в приміщенні гарантовано позитивний результат незалежно від способу культивації - рослина добре адаптується до умов обмеженого простору.
   Немає в наявності 
  320 грн.

  1 review for Bubba Kush feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 14:13
  медицина

  Медичне використання конопель обмежено дозволено в деяких країнах, наприклад, в США в Окрузі Колумбія

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду