• Огляд

  Продовжувач генетичної лінії Hindu Kush відрізняється норовливим характером та неповторними смаковими особливостями. Замовити насіння конопель Blueberry feminised зручно та легко в інтернет-магазині GanjaSeeds. Ми повністю дотримуємося конфіденційності клієнта, реалізуємо комплексну програму лояльності та пропонуємо відмінні ціни.

  Загальні характеристики конопель Blueberry


  У генотипі частки сативи та індики розподілені співвідношенням 20/80 відповідно. Цвітуть вісім-десять тижнів, що підтверджує явне домінування Indica. Не можна говорити про надурожайність культури, але свої 30-40 грам запаморочливого стаффа з кожного куща конопляр до кінця сезону неодмінно отримає. Зверніть увагу на зміст каннабіноїдів. THC – 19,5%. Непоганий показник.

  Вирощування конопель Blueberry


  Інтенсивна ароматика вимагає попереднього встановлення вугільного фільтра в гроурумах, гроубоксах. Інакше розтишки можуть просто задихнутися. Вентиляція повітря відіграє важливу роль у процесі культивації. Звичайно, прихильникам прихованого грова доведеться шукати затишне містечко у відкритому ґрунті, щоб не привертати зайвої уваги. У міру дозрівання, листя і бутони набувають дуже несподіваних відтінків. Це може виявитися як блакитний відлив, так і бордові тони.

  Медичне застосування конопель Blueberry


  Не найбільша лікувальна марихуана з нині існуючих, здатна чудово справлятися з нудотою, втратою апетиту або безсонням. Вона ефективно протистоїть больовим відчуттям, м'язовим спазмам, нападам паніки та тривожності, депресії, меланхолії, стресу.

  Смак та ефект коноплі Blueberry


  Стручені запахи ще в період кольору, яскравіше розкриваються після просушування і пролікування. Насичений ягідний букет, з переважанням чорниці і приємним фруктовим післясмаком, змусили весь світ полюбити цей неординарний стрейн. Вплив на організм курця починається ейфоричним запамороченням, творчим запалом, поступово змінюючись спокоєм, що умиротворює, розслабленням тіла.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Thai
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:вплив починається ейфоричним запамороченням, поступово змінюючись розслабленням тіла
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Highland Thai x Purple Thai x Afghani
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5886
  Buy Blueberry feminised GanjaLiveSeeds
  Продовжувач генетичної лінії Hindu Kush відрізняється норовливим характером та неповторними смаковими особливостями. Замовити насіння конопель Blueberry feminised зручно та легко в інтернет-магазині GanjaSeeds.
  Артикул:GS05886
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду