• Огляд

  Банк насіння GanjaSeeds представляє справжню королеву «блакитної» крові. Купити насіння конопель даного сорту варто хоча б за те, що селекціонери зуміли зробити успішний крос дуже цікавих з точки зору гровінга сортів Bluestorm і Cali Bud. Адже отриманий стрейн перейняв всі переваги названих вище штамів і навіть примножив їх. Фенотип у сорту змішаний, але з явним переважанням Indica над Sativa (80 проти 20).

  Загальні характеристики конопель Blue Queen

  При досить середній висоті дорослих рослин, гровери збирають з 1 кв.м. посівної площі від 600 до 800 грам марихуани, що можна з повною впевненістю називати відмінним результатом культивування у відкритому грунті. У гроубоксі ці цифри будуть трохи нижчими. Гібрид славиться своїм гідним рівнем вмісту фітоканнабіноідов. Це стосується, як ТГК, так і КБД. Традиційно, збори врожаю починаються в останні теплі дні вересня і затягуються до другої декади жовтня. Цвітіння тривале і відбувається не менше сімдесяти днів.

  Вирощування конопель Blue Queen

  В умовах помірно-континентального клімату рослини будуть активніше відгукуватися на метод SCROG. Однак новачкам не варто відразу намагатися проводити експерименти без досвіду гровінга. Будьте впевнені, у будь-якому випадку канабіс віддячить гідним урожаєм. У міру розвитку і формування куща забарвлення листя змінюється від зеленого в сторону фіолетового з синім відливом. Суцвіття формуються порівняно швидко, поступово наливаючись смолою і набуваючи вельми химерних форм.

  Медичне застосування конопель Blue Queen

  Як і личить медичному сорту, фахівці використовують Blue Queen в якості анестетика і засобу для профілактики нападів тривоги і інших неспокійних станів. Умиротворення і максимальне розслаблення - ось головна перевага впливу штаму.

  Аромат і ефект конопель Blue Queen

  Поряд з легкістю смаку і фруктовим присмаком, враження від вживання може бути оманливим. Тому не рекомендується її вживати у великих кількостях за один прийом. Потужний «стоун» ефект проявляється не відразу і вам після перших кількох напасів варто зробити паузу на п'ять-десять хвилин.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:Мощный «стоун» эффект
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:Проявление "стоун" эффект происходить не сразу, а спустя 5-10 минут
  :середнє
  :Bluestorm х Kali Bud
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1954
  Buy Blue Queen feminised Ganja Seeds
  При досить середній висоті дорослих рослин, гровери збирають з 1 кв.м. посівної площі від 600 до 800 грам марихуани, що можна з повною впевненістю називати відмінним результатом культивування у відкритому грунті. У гроубоксі ці цифри будуть трохи нижчими.
   В наявності  Україна
  239,60 грн.

  1 review for Blue Queen feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 11:51
  Blue Queen

  СТАКАНЧИК БЕЗ ДНА вставляються в іншу засипають землею ПРИ ПЕРЕСАДЦІ витягати ПЕРШИЙ СТАКАН .Так В НЬОМУ І В ГОРШОК садимо
  STAKANCHYK BEZ DNA vstavlyayutʹsya v inshu zasypayutʹ zemleyu PRY PERESADTSI vytyahaty PERSHYY STAKAN .Tak V NʹOMU I V HORSHOK sadymo

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду