Насіння конопель Black Jack feminised GanjaLiveSeeds

 • Огляд

  Схрещуванням знакових штамів Black Domina та Jack Herer селекціонери насіннєвого банку GanjaLiveSeeds вивели вельми цікавий фотофем «Блек Джек» з генами, які останній перейняв у своїх предків. Причому, взяв він явно лише найкраще. Ідеальний баланс індики та сативи, відмінні показники врожайності та порівняно швидке дозрівання. Насіння фем конопель цього стрейну доступне до покупки в інтернет-магазині GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Black Jack


  Практично рівнозначна присутність у генотипі Indica та Sativa дає можливість отримувати переваги кожного компонента у потрібні моменти. Наприклад, для цвітіння розтишкам необхідно дев'ять-одинадцять тижнів, з настанням харвесту в аутдорі ближче до перших числа жовтня. У замкнутому просторі кількість зібраного з квадратного метра стаффа буде близько 400-500 грам. Звичайно, на присадибній ділянці це будуть зовсім інші цифри. У бошках тетрагідроканнабінолу в достатку. Виробник не конкретизував відсоток, називаючи його високим.

  Вирощування конопель Black Jack


  Наскільки б не був мізерний досвід садівника, він, безумовно, зробив правильний вибір на користь даного сорту канабісу. Схожість близька до стовідсоткової, виростають виключно жіночі особини, вимог догляду щонайменше – чого ще бажати. До піку зрілості на кущах утворюється найпотужніша центральна кола, що підноситься ніби вежа Трампа, велично височіючи, вражаючи своєю розкішшю. У міру дозрівання, суцвіття нерідко набувають фіолетово-пурпурових відтінків. Прояв помаранчевого на трихомах символізує пору жнив. Культивування відбувається комфортно в індорі, відкритому грунті та теплиці.

  Медичне застосування конопель Black Jack


  Дана ганджа зарекомендувала себе, як відмінний антистрес, антидепресант, ефективне снодійне та непоганий стимулятор апетиту. Рідше використовують для зниження занепокоєння і тривоги.

  Смак та ефект коноплі Black Jack


  Запах марихуани явно віддає сандаловими, хвойними нотками, з лаймовою кислинкою та ароматом свіжоскошеної трави. У смаковій палітрі проявляється та ж шляхетна деревина на видиху і тонкий цитрус післясмаку. Щоб позбавитися рутинної буденності, вистачить кількох напасів «Чорного Джека». Огортаючи ейфоричним запамороченням, трава прибере зайве, обдаровуючи виключно позитивними ідеями. Повноцінний стан організму характеризується приємною тяжкістю та розслабленістю.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:обдаровує позитивними ідеями і приємною розслабленням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Black Domina x Jack Herer
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Black Jack feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6277
   Buy Насіння конопель Black Jack feminised GanjaLiveSeeds
   Наскільки б не був мізерний досвід садівника, він, безумовно, зробив правильний вибір на користь даного сорту канабісу. Схожість близька до стовідсоткової, виростають виключно жіночі особини, вимог догляду щонайменше – чого ще бажати.
   Артикул:GS06277
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду