• Огляд

  Спочатку експериментальний, гібрид згодом став стабільною позицією в розкішному асортименті банку насіння конопель Ganja Seeds і міцно закріпився в топових сортах. Назва сорту говорить про крос двох відомих стрейнів - Black Domina і G13. Все було саме так. Брідери виконали титанічну працю, перш ніж представити його вимогливим коноплярам і ті з задоволенням працюють з рослинами даного сорту вже не перший рік.

  Загальні характеристики конопель Black Domina x G13

  Відразу ж звертає на себе увагу висока частка змісту тетрагідроканнабінолу. Це ще одна важлива причина вибору гроверами саме Black Domina x G13. З інших фітоканнабіноідов виділимо також середній показник КБД. Фемінізоване насіння цього фотоперіодного сорту демонструє інтенсивне зростання практично в перші ж тижні гровінгу, з цвітінням протягом семи-дев'яти тижнів. Пора збирати результати своєї праці настає приблизно з другої половини жовтня і триває близько двох-трьох тижнів, в залежності від кліматичних умов і інтенсивності взаємодії коноплярів з рослинами. По сезону можна сміливо розраховувати на 500 грам чудової марихуани з одного квадратного метра посівної площі. Звичайно, більш ледачим і новачкам такий результат буде не під силу, але свої 300-400 грам ви неодмінно візьмете.

  Вирощування конопель Black Domina x G13

  Хоча гібрид Black Domina x G13 вважається універсальним, і цілком прийнятний для посадки у відкритому грунті, оптимально вирощувати коноплю даного сорту в індорі. Внутрішня культивація дозволить вам яскравіше розкрити сам сорт і досягти більш високих якісних показників. У період цвітіння вкрай рекомендується дотримуватися світлового режиму 12/12. Що стосується досвідченості коноплярів, то Black Domina x G13 прекрасно себе почуває в руках новачків, якщо вони не ігнорують основи гровінгу.

  Медичне застосування конопель Black Domina x G13

  Домінування індіки в марихуані Black Domina x G13 розкриває повністю потенціал сорту, як медичного. Якщо у вас виникають перебої зі сном або проблеми з апетитом, немає нічого простіше й ефективніше. Тим більше, що все виключно натуральне, а це дорогого коштує. Також Black Domina x G13 допоможе максимально розслабитися і заспокоїти нервову систему. Перенапруження або стрес пройдуть практично миттєво.

  Аромат і ефект конопель Black Domina x G13

  Поряд з характерним хеш-ароматом, в процесі вживання ви обов'язково відзначите для себе барвистий і строкатий фруктовий відтінок. Ефект у марихуани Black Domina x G13 потужний і миттєвий, тому є впевненість, що ви не зробите жодної зайвої затяжки.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний і миттєвий
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Domina x G13
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1585
  Buy Black Domina x G13 feminised Ganja Seeds
  Хоча гібрид Black Domina x G13 вважається універсальним, і цілком прийнятний для посадки у відкритому грунті, оптимально вирощувати коноплю даного сорту в індорі.
   В наявності  Україна
  279,60 грн.

  2 reviews for Black Domina x G13 feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 11:01
  уцен3у5

  Якщо ви шукаєте сорт, щоб посміятися, повеселитися - це те, що потрібно! З двох банок угорал пару годин, ніби в камеді клаб прийшов)))) Насіння відмінні, проросло 5 з 5-ти! Бонуси теж зійшли все. Можна брати, "величезне спасибі вашому магазину особливо вашому колективу за вишукані насіння конопель і творчий підхід до будь-якого завдання і в сумі. Чудовій магазин Відмінні флористи. З повагою ваш постійний клієнт.

  • 19 квітня 2018 19:51
  тема такая что это классный гибрид

  Оченьоригинальное сочетания в гибриде- если они взяли хотя бы по половине от своих родителей то это просто будет разрыв вашей вселенно! Притарился тут этими семечками ,жду получение посылки уже трекнулась в моем городе! отправка шустро сработала

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних