• Огляд

  Складний крос, у якому використовувалися такі сорти конопель, як Original OG, Urkel та «Афган Куш», завершився для селекціонерів насіннєвого банку Barney's Farm справжнім тріумфом, приголомшливим генетичним дивом під назвою Bad Azz Kush feminised. Одержуваний продукт культивації виявився вище будь-яких похвал, а безпосередній процес гровінгу викликає лише творчо-позитивні емоції. Замовити насіння марихуани оригінального фотофему найзручніше у нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель Bad Azz Kush

  Не більше дев'яти тижнів витрачають розтишки на фазу цвітіння, а при вмілому підході ще менше. Середньорозмірні кущі обдаровують урожайністю в межах 700 г стаффа на кожному квадратному метрі посівної площі. Для відкритого ґрунту тимчасовим орієнтиром наступу харвесту слід вважати перший осінній місяць. Суха речовина містить тетрагідроканнабінолу не менше 24%.

  Вирощування конопель Bad Azz Kush

  Культивування індійського стрейну проходить досить легко, за дотримання простих дрібниць, типу контролю вологості грунту та його поживності. Важливо! Для закритих приміщень і гроубоксів рекомендуємо попередню установку в систему вентиляції вугільного фільтра. Ароматика квітучих шишок занадто інтенсивна, щоб ігнорувати.

  Медичне застосування конопель Bad Azz Kush

  Індичні сорти канабісу становлять інтерес для медицини своєю можливістю швидко стабілізувати стани, пов'язані з підвищеною нервозністю, емоційною втомою, перенапругою.

  Смак та ефект коноплі Bad Azz Kush

  Фруктовий запах ганджі доповнюється нотками землістості та сосни. Усього кілька затяжок занурюють курця у світ споглядання та умиротворення, не залишаючи жодних шансів тим, хто не планував вечір провести у спокої, лежачи на дивані.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:занурює курця в світ споглядання і умиротворення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Original OG x Urkel x Afghan Kush
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6465
  Buy Bad Azz Kush feminised Barneys Farm
  Одержуваний продукт культивації виявився вище будь-яких похвал, а безпосередній процес гровінгу викликає лише творчо-позитивні емоції. Замовити насіння марихуани оригінального фотофему найзручніше у нашому інтернет-магазині.
   Немає в наявності 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду