• Огляд

  Atomical Haze задовольнить потреби найвибагливіших гроверів та споживачів. Її класична хейзова генетика з характерними індивідуальними мотивами поєднує в собі найкращі риси, які може запропонувати сучасний ринок сативних гібридів канабісу.

  Генетика та характеристики Atomical Haze

  Atomical Haze – фемінізований фотоперіодний сатива-домінантний (80/20) стрейн з високим вмістом ТГК, що перевищує 20%. Отриманий у результаті складного схрещування Original Haze з індивідуальним Afghani, сорт відрізняється від класичних представниць сативного сімейства більш керованою структурою та вражаючою смолистістю великих суцвіть. Проте Atomical Haze, зважаючи на генетичні особливості, висуває певні вимоги до навички володіння техніками тренувань та розмірами простору для грова. Якщо ви культивуєте стрейн в ауті, переконайтеся, що рослини будуть надійно приховані від сторонніх очей, оскільки їхня висота здатна досягати 4-метрової позначки. Найкращі показники Atomical Haze демонструє в регіонах із тривалим літом, оскільки завершення циклу припадає на кінець жовтня, приносячи до 800 г шишок з одного куща. В індорі терміни цвітіння відчутно коротші – всього 9-10 тижнів, після яких сміливо розраховуйте на 450 г/м² при висоті рослин до 150 см.

  Смак та аромат Atomical Haze

  Крім класичних хейзових ноток прянощів і квіткових відтінків, Atomical Haze має екзотичний кисло-солодкий аромат, помітний вже на стадії цвітіння. Після сушіння і пролікування шишок, чаша терезів хитнеться у бік освіжаючого лимона, хвойної терпкості, фруктової солодощі з ледве вловимими акордами розмарину і чебрецю, що поступаються на видиху спокійному ягідному смаку з тонкою ноткою землістості.

  Рекреаційне та медичне споживання Atomical Haze

  Завдяки високому змісту ТГК та сативній домінанті, стрейн стане найкращим вибором для денного вживання. Його бадьоряща природа наповнить тіло енергією, а свідомість ясністю та швидкістю мислення, що робить Atomical Haze ідеальною супутницею у вирішенні робочих питань та подоланні кризи у людей, зайнятих у творчих професіях. Якщо ви плануєте сесію на вечір, не сподівайтеся на спокійне проведення часу. Енергетика Atomical Haze сприяє працездатності, активності, живому спілкуванню і прогулянкам.

  Сорт з такими особливостями вкрай ефективно справляється з депресією, занепадом сил і хронічною втомою, а для подолання безсоння він може виявитися занадто стимулюючим. Людям з низькою толерантністю до ТГК або початківцям слід почати знайомство з Atomical Haze з мікродозування та поступово збільшувати дозу, керуючись внутрішніми відчуттями.

  Вирощування Atomical Haze

  В індорі кущі оцінять просторий гроубокс або гроутент, обладнаний світлодіодним освітленням повного спектру. Atomic Haze лояльно віднесеться до трохи підвищеної температури та відносної вологості повітря за умови постійного приливу свіжого повітря. Це легко досягається встановленням якісної вентиляційної системи з вугільним фільтром для усунення характерного запаху канабісу на цвітінні. Використовуйте будь-які тренування для стримування вертикальних амбіцій сорту і стежте за тим, щоб верхівки кущів були на оптимальній відстані від світильників, особливо при використанні метало- або натрієвих газорозрядних ламп. Оптимальний розмір горщика – 15-20 л.

  В ауті висаджуйте зміцнілу розсаду в сонячному місці вашої ділянки. Перед посадкою внесіть у лунку мікоризу і дренуючі компоненти, що благотворно позначиться на укоріненні та повноцінному розвитку. Надалі забезпечте канабіс регулярним поливом та своєчасним внесенням добрив з урахуванням фази зростання.

  Рекомендації Atomical Haze

  Atomical Haze особливо чутлива до нестачі поживних речовин. На вегетації вибирайте добрива з величезним переважанням азоту. На стадії передцвіту збалансуйте компоненти, а в період активного цвітіння переходьте на добрива з домінантою калію, фосфору та невеликою часткою азоту. При використанні мінеральних добрив, за 7-10 днів до харва виконайте промивання кореневої системи, щоб позбавитися від солей, що накопичилися, що надають шишкам характерний «хімічний» присмак.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:екстремальна - більше
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9002
  Buy Atomical Haze feminised Ganja Seeds
  Atomical Haze задовольнить потреби найвибагливіших гроверів та споживачів. Її класична хейзова генетика з характерними індивідуальними мотивами поєднує в собі найкращі риси, які може запропонувати сучасний ринок сативних гібридів канабісу​.
   В наявності 
  159,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних