• Огляд

  Один з найцікавіших гібридів від сідбанка GanjaSeeds, що має родовід з берегів самої повноводної річки планети. Оригінальний фемінізований сорт маріхуани вийшов в результаті тривалої і, як показав час, досить продуктивної роботи бридерів названого вище сідбанка. Результат вийшов дуже стабільним, з явним переважанням Сатіви, що і зробило його одним з найбільш затребуваних в існуючій лінійці сортів GanjaSeeds.

  Общие характеристики конопли Amazon Brazil

  Схожість фемінізованого насіння Amazon Brazil просто відмінна і найголовніше, що ви отримуєте повністю здорову рослину, максимально захищену від усіляких захворювань. Особливо порадує новачків динаміка зростання самих кущів, яка в кінці виллється у значний урожай з шишками, які покриті апетитною смолистою речовиною. Для сатівного гібрида зміст ТГК в районі 18% виглядає досить привабливо. У аутдорі рослини можуть досягати воістину гігантських розмірів (близько трьох метрів) і давати розкішні 500-600 грам якісної марихуани з одного квадратного метра посівної площі.

  Вирощування конопель Amazon Brazil

  Гібрид Amazon Brazil feminised демонструє досить тривалий період цвітіння, який може розтягнутися на десять-тринадцять тижнів, що дозволяє проводити пізній збір врожаю, аж до перших осінніх заморозків в перших числах листопада. Рослини прекрасно себе почувають в будь-яких умовах вирощування, від індора до аутдора. І якщо у вас не виникає труднощів з цікавими сусідами, то краще віддати перевагу відкритому ґрунту. Кущі вийдуть величезними і, як наслідок, урожай буде значно більшим. Для тих, хто вибере закритий простір, слід заздалегідь прорахувати внутрішній обсяг, щоб ялинки не обмежували своє зростання. В індорі також важливо постійно скорочувати період веги. Рослини Amazon Brazil не бояться підвищеної вологості і навіть заохочують її інтенсивним розвитком.

  Медичне застосування конопель Amazon Brazil

  Даний гібрид відноситься до медичних сортів і надає посильну допомогу людям, що страждають від безсоння, а також тим, у кого проявляються періодичні головні болі з мігренню. Amazon Brazil feminised має стабілізуючий і відновлювальний ефект, нівелюючи перші ознаки депресії, стресу і хронічної втоми.

  Аромат і ефект конопель Amazon Brazil

  Як і личить сорту, який родом з екзотичної країни, даний гібрид радує м'яким солодкуватим запахом, до якого в ароматі додаються фруктові тони і легка гірчинка прянощів. Сам дим підкреслює класику хеш-смаку і прикрашає його тонким смаком тропічних фруктів. З перших затяжок ви відчуєте поступово наростаючу енергію і прояв піднесеного настрою, а завершиться все класичним стоун-ефектом індіки і повним розслабленням.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Brazil
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:відчуєте поступово наростаючу енергію і прояв піднесеного настрою, а завершиться все класичним стоун-ефектом індика
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:якщо у вас не виникає труднощів з цікавими сусідами, то краще віддати перевагу відкритому ґрунті
  :високе
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1579
  Buy Amazon Brazil feminised Ganja Seeds
  Схожість фемінізованого насіння Amazon Brazil просто відмінна і найголовніше, що ви отримуєте повністю здорову рослину, максимально захищену від усіляких захворювань. Особливо порадує новачків динаміка зростання самих кущів, яка в кінці виллється у значний урожай з шишками.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  7 reviews for Amazon Brazil feminised Ganja Seeds

  7
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 14:56
  Ganja Seeds

  Ух спасибі магазину. з 5 штук одна не зійшла, але це наш косяк. ростуть бадьоро, скоро можна і на цвітіння (5 тиждень, аут) до речі реально невибагливі, я один раз раз весь тиждень не прийшов думав вже загинула посадка а їм хоч би хни :)

  • 26 червня 2017 15:04
  Письмом семки вышлите?

  Письмом семки вышлите? Заказным например ?

  • 20 квітня 2017 13:03
  пока пока покачивая перьями на шляпах!!

  по сорту кратко-он ахуенен! я его курю уже пол года есчо не прикурился.Покупались семки у вас.Сейчас готовлю клоны с клон мамки в аутдор.Чую будет жЫР!

  • 14 березеня 2017 14:11
  откуда такое название

  у этого сорта? он с бразилии:?

  • 31 січня 2017 13:56
  очень надо!

  кто растил этот сорт? как он?

  • 17 січня 2017 14:38
  горшок без дренажных отверстий конопля

  горшок без дренажных отверстий,растет конопля,они вообще нужны?

  • 10 грудня 2016 10:53
  Запах конопли

  нужен для выращивания угольный фильтр? где купить угольный фильтр?

  • 09 грудня 2016 14:53
  как?

  как можно купить семена конопли ? и как можноэто сделать и остаться инкогнито?

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду