• Огляд

  Гібридний крос двох найпотужніших і, мабуть, найвідоміших сортів AK-47 і Skunk # 1 з чистим представником Ruderalis, здивував не тільки гроверів, а й самих бридерів сідбанку GanjaSeeds. Настільки вражаючими виявилися результати по більшості принципових критеріїв оцінки сорту. Поєднання стабільності стрейна Skunk з неймовірно урожайним AK-47 отримало свій виток розвитку, яким коноплярі з усього світу можуть тепер користуватися собі на втіху.

  Загальні характеристики конопель AK Skunk

  Співзвучно зі своїми «батьками», фемінізований гібрид AK Skunk feminised радує своїм вмістом фітоканнабіноідов. Наприклад, якщо рівень КБД знаходиться в звичному середньому діапазоні, то ТГК можна вважати досить високим - не менше 17%. А тепер порівняйте ці показники з врожайністю в межах 800-1400 грамів на одному квадратному метрі і скажіть, чи гідний перед вами сорт. Особливо, якщо враховувати, що максимальна висота куща вкрай рідко перевалює за метрову позначку. Звичайно, в індорі і кущі компактніші, і результати трохи нижчі, але ж мова йде про вирощування фотоперіодного гібрида в замкнутому просторі. Інакше і бути не може.

  Вирощування конопель AK Skunk

  Як ви вже зрозуміли, цей фотоперіодний сорт адаптований для вирощування в гроубоксі, теплиці або у відкритому грунті. AK Skunk feminised пройшов тривалий генетичний шлях і надійно захищений від появи цвілі в умовах високої вологості. Крім того, рослинам гібрида не страшні грибкові захворювання.

  З моменту висадки посівного матеріалу і до дня, коли приходить час збору врожаю, може пройти близько шістдесяти днів. Саме ж цвітіння триває не більше восьми тижнів. У деяких випадках, коли гров реалізовується в індорі, не буде зайвим встановити добротну вентиляційну систему з вугільними фільтрами. Під час цвітіння рослина може виділяти достатньо інтенсивний характерний аромат.

  Медичне застосування конопель AK Skunk

  Не будучи офіційно визнаним медичним сортом, у AK Skunk feminised є всі шанси стати їм. Сатівна марихуана легко виводить з депресії і позбавляє від нападів тривоги. Стимулюючи апетит і створюючи загальний позитивний настрій, сорт настійно рекомендується застосовувати у всіх перерахованих випадках.

  Аромат і ефект конопель AK Skunk

  Володіючи чітко сформованим ароматом сканку, спробувавши на смак AK Skunk feminised, ви обов'язково відчуєте приємну солодкість, з нотками сандалового дерева і легким відтінком цитруса.

  Незвичайне поєднання одночасного збудження і розслаблення - головна фішка сорту. Якщо ви хочете зайнятися творчістю або просто поміркувати, кращого канабісу не варто й шукати.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:екстремальна від 1000 грамів на 1м2 або більше 1000 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:збудливий, розумово стимулюючий ефект
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 2312
  Buy AK Skunk feminised Ganja Seeds
  Цей фотоперіодний сорт адаптований для вирощування в гроубоксі, теплиці або у відкритому грунті. AK Skunk feminised пройшов тривалий генетичний шлях і надійно захищений від появи цвілі в умовах високої вологості.
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for AK Skunk feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 09:50
  4а4

  Дуже добре для спортсменів. Справа в тому, що канабідіол, непсіхоактівний компонент каннабісу, запобігає розвитку міозиту або запального ураження скелетної мускулатури. Цей стан виражається в м'язових болях і часто виникає у спортсменів, регулярно зазнають інтенсивні фізичні навантаження.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду