• Огляд

  Гарний кущ з характерними короткими міжвузлями, чагарникової структурою, потужними товстими гілками і широким стеблом відразу вселяє впевненість в тому, що сорт не підведе і врожай буде щедрим і якісним.

  Насіння конопель Afgooey feminised з генетичною спадковістю 30% Sativa і 70% Indica створені з відомого на теренах Північної Каліфорнії клону. Завдяки спадковим характеристикам від сортів Afghan і Maui Haze (feminized), штам популярний у любителів психоактивного натхнення і релаксу.

  Загальні характеристики конопель Afgooey

  Індічний стрейн Afgooey feminised добре росте в будь-яких умовах. Бутони грушоподібні, компактні, щільні, з середньою і великою чашкою. Невибагливість дозволяє впевнено розвиваться в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі. Період цвітіння займає до 8 тижнів. В результаті, при культивації в Indoor, можна зібрати до 900 г врожаю з квадратного метра посіву і до 1000 г в Outdoor. Грушоподібні суцвіття захоплюють компактністю і щільністю.

  Вирощування конопель Afgooey

  На півдорозі до кульмінаційної фази цвітіння рослина починає поширювати інтенсивний аромат апельсина, лимона і тропічних фруктів. Тому рекомендується перевірити стан вентиляційної системи і вугільних фільтрів, адже специфічний запах може розкрити конопляну оранжерею.

  Медичне застосування конопель Afgooey

  Властивість викликати глибокий розслаблюючий вплив з відчуттям щастя і ейфорії в країнах з легалізованої коноплями використовується медиками для створення на основі цієї рослини різних терапевтичних препаратів.

  За допомогою даної культури лікують тривогу, страх і невпевненість, локалізують больові відчуття, включаючи мігрень, протистоять проявам "в'єтнамського синдрому", імпульсивності і неуважності.

  Аромат, смак і ефект конопель Afgooey

  Аромат гібрида фруктовий, властивий афганським сортам конопель. Невелика доза виробляє потужний тривалий церебрально-п'янкий вплив. Стимулює творчу активність, правда, з деякою часткою хаотичності.

 • Характеристики
  Виробник:Strain Hunters Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:потужний і практично миттєвий, занурює в атмосферу абсолютного релаксу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghan x Maui Haze (feminized)
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3671
  Buy Afgooey feminised Strain Hunters Seeds
  Індічний стрейн Afgooey feminised добре росте в будь-яких умовах. Бутони грушоподібні, компактні, щільні, з середньою і великою чашкою. Невибагливість дозволяє впевнено розвиваться в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі.
   Немає в наявності 
  760 грн.

  1 review for Afgooey feminised Strain Hunters Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 10:40
  Hunters Seeds

  Всем привет! хочу поблагодарить производителя, этого магазина. Спасибо большое Strain Hunters Seeds. Зато что вы есть. Хочу вам пожелать удачи, и развиваться в том же направлении

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду