• Огляд

  З самого початку кросу двох популярних сортів Black Domina і White Russian був апріорі визначений успіх. Тим більше, що над створенням принципово нового гібрида працювала команда кращих брідерів сідбанка Ganja Seeds. І результат повністю виправдав очікування. Гровери отримали прекрасний штам, який вже не перший рік радує коноплярів своїми розкішними сходами. Але і це ще не всі переваги гібрида.

  Загальні характеристики конопель Black Domina x White Russian

  З фемінізованого насіння фотоперіодного сорту Black Domina x White Russian feminised виростають чудові кущі, що відрізняються одночасно компактністю і розвиненою гіллястістю. При незначній висоті (не більше 80 сантиметрів), один квадратний метр висадки по сезону може обдарувати вас 600 грамами добірних конопель, з часткою тетрагідроканнабінолу до 22% і середнім показником каннабідіола. Такі можливості дасть вам вирощування у відкритому грунті. Індор скромніший в плані врожаю - до 400 грам з квадратного метра. Якщо перевести обсяги в збір з однієї рослини, то маса сухої речовини, придатної до вживання, буде до 50 грам, що для автоквітучого гібрида дуже непогано.

  Вирощування конопель Black Domina x White Russian

  В гроубоксі та індорі в цілому час цвітіння для рослин сорту Black Domina x White Russian feminised становить приблизно сім тижнів, тоді як на відкритому повітрі цей час може бути продовжений ще приблизно на 10-14 днів. Проте, все відносно і залежить в першу чергу від часу висадки посівного матеріалу. Однак, при середніх умовах, без відхилень в ту чи іншу сторону, жнива можна сміливо починати з останнього тижня першого осіннього місяця. Як і личить індічно-сатівному гібриду, з більш яскраво вираженими зовнішніми ознаками фенотипу indica, при успішному гровінгу, шишки рослин сорту Black Domina x White Russian багаті насиченими ароматними смолами, які покривають білясті трихоми. До речі, останні дуже насичено переплітаються з дрібним листям, і виглядають особливо ефектно. Даний гібрид можна впевнено радити новачкам, навіть якщо це буде перша їхня спроба вирощувати коноплю самостійно. Тим більше, що штам надійно захищений від негативного впливу грибкових захворювань і цвілі.

  Медичне застосування конопель Black Domina x White Russian

  Для марихуани з домінуванням індіки, сорт Black Domina x White Russian feminised прекрасно справляється з ослабленням апетиту і частковою втратою сну. А ще, ця конопля чудово дозволяє розслабитися і подолати будь-які стреси.

  Аромат і ефект конопель Black Domina x White Russian

  Запах і аромат - ще одна особливість даного сорту. Марихуана має насичений тропічний букет всіх відомих вам фруктів екваторіальної частини Землі, які доповнюють легкі землисті нотки і цитрусовий післясмак.

  Щодо впливу конопель Black Domina x White Russian на організм, важливо відзначити, що вона швидко і легко розслабляє, довго утримуючи даний стан.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:швидко і легко розслабляє, довго утримуючи даний стан
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Domina x White Russian
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1588
  Buy Black Domina x White Russian feminised Ganja Seeds
  Як і личить індічно-сатівному гібриду, з більш яскраво вираженими зовнішніми ознаками фенотипу indica, при успішному гровінгу, шишки рослин сорту Black Domina x White Russian багаті насиченими ароматними смолами.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Black Domina x White Russian feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 10 червня 2019 13:04
  Black Domina x White Russian feminised

  Шукав саме Black Domina x White Russian feminisedеті насіння конопель. Отримав вичерпну консультацію. Зробив замовлення на пункт видачі, де мені все дали перевірити. Дуже хороший інтернет магазин і зручна швидка доставка.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду