• Огляд

  Оригінальний гібрид став результатом схрещування двох популярних автоквітучих штамів Northen Light і Haze з чистим Ruderalis. Як результат, на світ з'явився відмінний сорт, стійкий до можливих зовнішніх чинників, здатних негативно впливати на розвиток рослини.

  Загальні характеристики конопель Black Tisa

  Регулярне насіння конопель демонструє інтенсивне зростання. Цвітіння триває одинадцять-дванадцять тижнів. Селекціонери не позначають чіткі терміни збору врожаю, так як вони напряму залежать від періоду, коли здійснювалася висадка насіння. У відкритому грунті висота куща вільно може подолати метрову позначку (рекорд - в районі 120 сантиметрів), а ось в закритому просторі цей параметр практично ніколи не перевищує той же самий один метр. Залежно від методу вирощування, маса отриманої сухої речовини з одного куща може скласти від 30 до 150 грам, все залежить від досвіду і активності догляду. При середніх показниках КБД, частка ТГК на гідному високому рівні.

  Вирощування конопель Black Tisa

  Штам часто розглядається, як бажана культура в арсеналі гроверів-новачків, а досвідчені коноплярі і так вже особисто знайомі з гібридом, про що неодноразово свідчили численні репорти та відгуки. Auto Black Tisa regular швидко адаптується до умов вирощування, будь то індор або аутдор. Порівняно скоро формується листя великого розміру, а його колір можна назвати одним з найзеленіших серед усіх існуючих стрейнів. Особливу радість коноплярам доставлять значні розміри шишок, які незалежно від щільної текстури відрізняються ще й рясним покриттям кристалами і смолою.

  Медичне застосування конопель Black Tisa

  Гібрид не відноситься до лікувальних сортів, що жодним чином не впливає на профілактичний метод зміцнення сну і стабілізації апетиту. Марихуана прекрасно розслаблює і в моменти перенапруги буде кращим помічником на шляху до релаксу та зняття неприпустимих нервових навантажень.

  Аромат і ефект конопель Black Tisa

  Завзяті гурмани обов'язково крім солодощів відчують м'які нотки спецій. Більше вони виражені безпосередньо в димі. Аромат просто приємний і легкий. Якщо хочете дізнатися, що таке максимальне умиротворення і спокій, то даний стрейн саме для Вас.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Northen Light x Haze x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1814
  Buy Auto Black Tisa regular Ganja Seeds
  Auto Black Tisa regular швидко адаптується до умов вирощування, будь то індор або аутдор. Порівняно скоро формуються листя великого розміру, а їх колір можна назвати одним з найзеленіших серед усіх існуючих стрейнів.
   В наявності  Україна
  359,60 грн.
  599,60 грн.

  1 review for Auto Black Tisa regular Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 16:39
  Тисочка

  через 11 недель и 3 дня сняла урожай. к моему огромному счастью 4 девочки дали мне 335 грамм. аутдор, скажу сразу. собираюсь ещё других автомашек здесь купить

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду