• Огляд

  Чудова та ідеально збалансована «американка» родом із Західного узбережжя, що втілила традиції та «нову школу» селекції, невимушеність культивування, потужний потенціал, незабутній смак, дивовижний аромат та вражаюча продуктивність в автоквітучому форматі.

  Генетика та характеристики Auto Zkittlez OG

  Auto Zkittlez OG – фемінізований автоквітучий гібрид, який виведе ваш досвід та враження від селекційного каннабісу на новий, досі небачений рівень. Ідеально стабілізований баланс індики та сативи – «візитна картка» стрейна та результат складного схрещування генетики удостоєних безлічі нагород Zkittlez та OG Kush. Ефект автоцвітіння та інтенсивність дозрівання були надані BF Super Auto #1.

  Компактна рослина з досить щільною структурою та розлогою гіллястістю утворює подовжені та неймовірно смолисті пірамідальні шишки, укриті «снігом» липких тріхом. Висота рослини в індорі не перевищує 90-100 см, тоді як у відкритому ґрунті ця красуня витягнеться до 130 см. Завдяки таким габаритам, стрейн стане ідеальним вибором власників скромних гроубоксів або наметів, а також конопельників, що цінують скритність і безпеку грова. Повний цикл, від сходів до збирання врожаю, сорт проходить за 70-77 днів і принесе близько 600 г/м2 у закритому ґрунті, в той час як в ауті кожен кущ забезпечить вагу рівну 350-400 г.

  Смак та аромат Auto Zkittlez OG

  Насолоджуйтесь яскравою палітрою органолептичного букета Auto Zkittlez OG! У ньому поєднуються солодкий смак фруктової карамелі, стиглі ягоди та тропічні фрукти, неперевершений аромат лимона та грейпфрута, спецій та прянощів, хвої та ледь помітного ацетону з насиченим кушовим відтінком витриманого гашишу та вологої землістості. Цей цукерковий OG вміє дивувати та будити смакові рецептори неймовірним міксом незабутніх смаків та ароматів.

  Рекреаційне та медичне споживання Auto Zkittlez OG

  Зміст ТГК, що досягає 20%, Auto Zkittlez OG обіцяє лавину церебральної стимуляції, бадьорість, енергію та ні з чим незрівнянне захоплення. Так увімкнеться сативна частина генетики. Згодом хай трансформується в глибокий і збалансований стоун, який здивує навіть бувалих растаманів.

  Широкий профіль терпенів та збалансований вплив базових фітоканнабіноїдів сприяють ефективному усуненню стресу та депресії, втоми та втрати тонусу, тривожності та симптомів ПТСР, підвищеного тиску та м'язових спазмів, розладів сну та апетиту.

  Вирощування Auto Zkittlez OG

  Незалежно від того, чи є ви досвідченим гровером чи початківцем, вибираєте контроль індора чи свободу та природні умови ауту, універсальний, стійкий та адаптивний Auto Zkittlez OG – це сорт, який щедро винагородить за вкладені кошти та зусилля.

  Вирощуючи в ауті, виберіть ділянку, одночасно відкриту сонячним променям і приховану від сторонніх очей додатковою рослинністю. Вона стане надійним захистом від поривів вітру. Пророщуйте насіння вологим методом у домашніх умовах. Після того, як розсада зміцніє, висаджуйте її в лунку з повітряним, поживним грунтом з додаванням дренажних компонентів (перліт, вермікуліт, цеоліт) та мікоризи. Приділіть увагу профілактичній обробці рослини натуральними інсектицидами та фунгіцидами (масло німа, садове мило, кізельгур).

  В індорі забезпечте рослині постійний мікроклімат для кожної стадії розвитку і не забувайте про обдування. Режим освітлення світлодіодними лампами повного спектру – 20/4 протягом усього циклу. Невпинно контролюйте pH і ppm компота і дренажу. Ведіть щоденник грова і сформуйте графік поливу, чергуючи його з днями харчування та обов'язкового сушіння. Об'єм горщика (смартпот або аеропот) – 10-12 л.

  Рекомендації Auto Zkittlez OG

  Увага, автоквітучий стрейн! Автоквіти схильні до впливу стресів і можуть вкрай болісно реагувати на переливи, надмірне внесення добрив, грубе та неакуратне поводження, відповідаючи уповільненням росту та втратою дорогоцінного часу на формування вегетативної маси та суцвіть. Будьте дбайливими, не прищипуйте верхівку, а в тренуваннях віддайте перевагу LST, дефоліації великого листя і ScrOG на везі.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:эйфория в stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9075
  Buy Auto Zkittlez OG feminised Ganja Seeds
  Чудова та ідеально збалансована «американка» родом із Західного узбережжя, що втілила традиції та «нову школу» селекції, невимушеність культивування, потужний потенціал, незабутній смак, дивовижний аромат та вражаюча продуктивність в автоквітучому форматі​.
   В наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду