• Огляд

  Своє ім'я автоквітучий фемінізований гібрид отримав від назви культової спортивної споруди, розташованої в самому серці Туманного Альбіону. Автофем «Уемблі» – результат схрещування, в якому використовувалися сорти канабісу АК-47 та Bubble Gum. Обидва встигли стати класикою, відтепер до таких можна сміливо відносити та auto Wembley feminised. На нього є постійний попит, серед коноплярів пострадянського простору штам встиг завоювати певний статус стабільного, потужного та універсального. Замовлення насіння конопель даного стрейну доступне на торговому майданчику інтернет-магазину GanjaSeeds.

  Загальні характеристики коноплі Wembley


  Сативна сутність, з огляду на генотип, виявилася визначальною в багатьох аспектах, включаючи тривалість фази цвітіння. Вона дорівнює семи-восьми тижням, що дуже непогано навіть для автоматично зацвітають «дівчаток». Відомо, що максимальна висота зрілих розтишок в індорі становить трохи більше метрової позначки. На тлі цього можливість зібрати понад півкілограма забійного стаффа на кожному квадратному метрі експлуатованої території виглядає неймовірно.

  Вирощування конопель Wembley


  Культивація проходить рівнозначно легко для дебютантів гровінгу або майстерних знавців. Різниця лише як сам процес культивування і готової продукції на виході. Вирощувати конопляну культуру однаково комфортно у гроурумі чи на дачній ділянці. За бажанням можна зробити вибір на користь оранжереї або парникової споруди.

  Медичне застосування коноплі Wembley


  Для медицини ганджа є цінністю з погляду анестетичних, антистресових властивостей. Тепер ви знаєте, як дієво за допомогою натурального продукту вгамувати головний біль, мігрень, дискомфорт при ПМС. Стресова «яма», депресія, апатія, напад тривожності відійдуть у тінь завдяки цій траві. Вживати її слід дуже акуратно. ТГК на рівні 15% та комплексна дія групи каннабіноїдів здатна ввести пацієнта у ступор при перевищенні необхідного дозування.

  Смак та ефект коноплі Wembley


  Запах марихуани багато в чому впізнається, імітує реальну палітру жувальної гумки фруктів. Курець миттєво відчуває приплив енергії, готовність до нових випробувань та відкриття.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:эйфория, переходящая в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :AK-47 x Bubble Gum
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6245
  Buy Auto Wembley feminised GanjaLiveSeeds
  Автофем «Уемблі» – результат схрещування, в якому використовувалися сорти канабісу АК-47 та Bubble Gum. Обидва встигли стати класикою, відтепер до таких можна сміливо відносити та auto Wembley feminised.
  Артикул:GS06245
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду