• Огляд

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Wappa - чудовий гібрид, який містить в "своїй крові" баланс кращої індіки і сатіви. Сходи терпляче ставляться до помилок початківців-садівників і стійко переносять переливи і перегодовування. Кущі мають пухнасту розгонисту структуру з довгими бічними гілками, які до кінця цвітіння починають гнутися під вагою власної ваги. Ідеальний баланс листя і шишок дозволяє світлу проникати до найнижчих суцвіть, дозволяючи їм налитися силою і вагою.

  Життєвий цикл рослин короткий і становить всього 8-9 тижнів від розсади. Солодкий, але їдкий аромат доведеться приховувати за допомогою вентиляції з вугільним фільтром або по-старому - глушилками.

  Родовід конопель Wappa

  Насіння конопель Аuto Wappa fem було отримане завдяки схрещуванню оригінальної материнської лінії Wappa з добірним рудералісом, який наділив гібрид автоквітучими властивостями, стійкістю до примх погоди і імунітетом до цвілі. Високий рівень ТГК 18% і чудові смакоароматичні якості дозволяють стрейну тримати лідируючі позиції в ТОП-ах продажів.

  Особливості вирощування конопель Wappa

  Фемінізоване насіння конопель Аuto Wappa виводилися спеціально для задоволення попиту любителів індора, але численні досліди і експерименти підтвердили, що рослини добре себе почувають на вулиці і в теплиці. Насіння коноплі має високий відсоток схожості при дотриманні техніки пророщування.

  Висота кущів - 60-85 сантиметрів, тому в якості гроубокса цілком згодиться невелика тумбочка. Рослини добре тренуються і не стресують при прищипуванні верхівки. Використовуючи техніку SCROG, садівник зніме до 450 грам з одного метра квадратного або 70-120 грам з куща.

  Рекомендоване освітлення 150-400 ват Днат або 100-150 Ватт ЕСЛ при вирощуванні в маленькому гроубоксі. Коренева система краще розвивається в горщиках, об'ємом від 5-7 літрів. Чим більше ємність - тим більший урожай.

  Смак і ефект конопель Wappa

  Аромат суцвіть нагадує стиглі фрукти з легкою інтонацією приправ і прянощів. Насичений солодкістю дим справляє потужний ефект на тіло і свідомість. Баланс індіки і сатіви по черзі викличе окриляючий "хай" і обволікаючий "стоун". Хвиля ейфорії та щастя плавно зміниться заспокоєнням і задоволенням собою.

  Медичні властивості конопель Wappa

  Лікувальний потенціал штаму дозволяє використовувати екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, головного болю і нападів тривоги. Відмінно знімає втому і підвищує життєвий тонус. Бутони часто застосовують для виходу з депресії.

  У магазині можна купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що забезпечує збереження при транспортуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:по черзі викличе окриляє "хай" і обволікає "стоун"
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1778
  Buy Auto Wappa feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель Аuto Wappa виводилося спеціально для задоволення попиту любителів індора, але численні досліди і експерименти підтвердили, що рослини добре себе почувають на вулиці і в теплиці.
   В наявності  Україна
  159,60 грн.

  3 reviews for Auto Wappa feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 14:01
  Ganja Seeds

  Не витримався і вирішив взяти спробувати Auto Wappa feminised зростає місяць стаж пристойний сильніше нічого не траплялося !!!!

  • 07 вересня 2015 21:06
  как лучше?

  LoL Geo Boy.Подскажи пожалуйста новичку... как семечко высаживал сразу в землю?Какие условия создал.у меня гроутент.

  • 19 серпня 2015 20:05
  Бомба

  Сорт весьма необычен , но вместе с тем привлекателен. В грове не было никаких проблем с ним. Орехи приехали высшего качества и как положено автоматам, проявили пол в назначенное время. Выхлоп довольно неплохой, но я знаю, что можно и лучше. Всё зависит от того, как разгонишь растиху, и какие условия дашь ей. Моя не жаловалась и отблагодарила меня качественными шишками. Эффект разный, смотря как себя настроишь. Не сказать чтобы это индика, хочеться общаться, что-то делать, и продуктивно тратить время. Отличный стаф для тех, кто любит побыть с собой наедине. Мысли приобретают совершенно космическую форму. В общем всем советую.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду