• Огляд

  Для створення даного автофемінізованого гібрида селекціонерам насіннєвого банку GanjaLiveSeeds достатньо було підібрати стабільного представника виду Cannabis ruderalis, який був схрещений з оригінальним Sweet Tooth. Практика говорить про те, що подібні автофемінізовані сорти канабісу виводяться саме так часто. Сміттєві коноплі необхідна для надання новому штаму здатності автоматично зацвітати, а також більшої стабільності. Замовити цю позицію неймовірно легко та просто в інтернет-магазині GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Sweet Tooth


  Цвітіння автоквітучих "дівчат" триває в межах восьми-дев'яти тижнів, з повним життєвим циклом до двох з половиною місяців. Ультракомпактність кущів, висотою трохи більше шістдесяти сантиметрів (indoor) дає чудові врожаї. Приємний сюрприз будь-якому коноплеводу. Частка тетрагідроканнабінолу в стаффі auto Sweet Tooth feminised не опускається нижче 16%, хоча в даному випадку це не так важливо. Забійність ганджі визначається балансом каннабіноїдів взагалі.

  Вирощування конопель Sweet Tooth


  Ідеальна схожість «горішків» – лише дебютний бонус на шляху до успішного харвесту. У міру розвитку, розтишки продемонструють схильність до ігнорування зниження температури повітря, а також уміння безболісно переносити підвищену вологість. Навіть на піку зрілості утворення цвілі чи грибкових інфекцій практично неможливе. Вирощування конопель приносить масу задоволення, від бачення постійного формування нових бічних гілок і суцвіть лілового відтінку. Культура прийнятна для культивування малодосвідченими дебютантами та перевіреними майстрами. Рослини чудово почуваються в закритих просторах, відкритому грунті і оранжереях.

  Медичне застосування конопель Sweet Tooth


  Нівелювання больових відчуттів передменструального синдрому у представниць прекрасної статі, головного болю, мігрені, нудоти та безсоння – це основний перелік недуг, які під силу гандже. Добре себе показує трава за необхідності зняти психоемоційну чи м'язову напругу.

  Смак та ефект конопель Sweet Tooth


  Ще коли бутони цвітуть, вони виділяють чудові фіміами лугових трав та польових квітів. Запах марихуани змінюється ягідними тонами, включаючи чорничний букет, що бадьорить. Легка ейфорія відчувається лише першому етапі куріння, змінюючись поступовим розслабленням і підвищенням чутливості.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Манго
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Sweet Tooth x Ruderalis x Indica
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6229
   Buy Auto Sweet Tooth feminised GanjaLiveSeeds
   Вирощування конопель приносить масу задоволення, від бачення постійного формування нових бічних гілок і суцвіть лілового відтінку. Культура прийнятна для культивування малодосвідченими дебютантами та перевіреними майстрами. Рослини чудово почуваються в закритих просторах, відкритому грунті і оранжереях.
   Артикул:GS06229
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.

   Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

   Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду