• Огляд

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Sweet Cheese - оригінальний гібрид, який порадує продуктивними і стійкими до захворювань сходами. Сорт підходить для початківців-садівників і не вимагатиме в процесі вирощування зусиль і зайвої уваги. Рослини формують шикарну центральну колу і нечисленні бічні гілки з великою кількістю суцвіть. Відмінною особливістю стрейна є підвищена смолистість і чудовий сирний аромат, характерний генетиці Cheese, з ледь вловимими інтонаціями цитруса.

  Життєвий цикл становить 8 тижнів від насіння до харвесту, а рівень ТГК варіюється в межах 17-19%. Рослини компактні і не бояться обмежених розмірів оранжереї. Добре переносять переливи і періоди посухи. Не бояться епідемії цвілі і легко протистоять комахам-шкідникам. Їдкий сирний запах допоможе приховати хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Висота кущів рідко перевищує 80 сантиметрів.

  Родовід конопель Sweet Cheese

  Насіння конопель Аuto Sweet Cheese feminised було виведене селекціонерами на основі легендарної генетики знаменитого на весь світ Fast Bud, схрещеного з елітним клоном оригінального Sweet Cheese. В результаті повторного схрещування з клоном, стрейн значно посилив свої смакоароматичні характеристики.

  Особливості вирощування конопель Sweet Cheese

  Насіння конопель Аuto Sweet Cheese feminised ідеально підходить як для відкритого грунту, так і для скромної домашньої оранжереї. Урожайність в індорі становить 400-550 грам з одного метра квадратного або 50-160 грам з рослини.

  У піковий період формування бутонів можна вносити помірну кількість добрив і стимуляторів, проте на посилення смаку краще впливає органічна підгодівля. Рекомендоване освітлення в режимі 16 " 6 або 20 " 4 - 250-600 Ватт Днат. Початківцям-гроверам можна домогтися гарних результатів при 100 Ватт ЕСЛ. Добре росте в горщиках обсягом від 7 літрів.

  Смак і ефект конопель Sweet Cheese

  Аромати благородних сирів з домішком вершків, обрамлених долею цитрусових композицій здатні запаморочити голову навіть досвідченому цінителю селекційного канабісу. М'який і густий дим залишає казковий солодко-гашишний післясмак і не затуманює розум. Думки прояснюються, а позитивна хвиля захоплення і натхнення дарує шалений підйом в небеса.

  Медичні властивості конопель Sweet Cheese

  Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти та сухі бутони як знеболюючий засіб, а також для стимуляції апетиту і виходу з депресивних станів.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:позитивна хвиля захоплення і натхнення дарує шалений підйом
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1773
  Buy Auto Sweet Cheese feminised Ganja Seeds
  Добре переносять переливи і періоди посухи. Не бояться епідемії цвілі і легко протистоять комахам-шкідникам. Їдкий сирний запах допоможе приховати хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Sweet Cheese feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 13:43
  ен35н

  Шикарні зерна! Насіння Білій Вдови нереальні! Задоволений. Результат перевершив очікування. Більше подобається Auto Sweet Cheese feminised навіть ніж АК насіння.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду