• Огляд

  Настав час знайомитися зі справжніми переможцями, однозначну преміальність яких визнають не лише конопляри, а й експерти в галузі селекції. Auto Super Skunk feminised - чудовий приклад для наслідування та бажання випробувати у найближчому грові. Для виведення бридери насіннєвого банку GanjaLiveSeeds використовували Skunk#1 x Afghan Indica. Після виведення відносно стабільного гібрида його додатково схрестили з чистим Cannabis ruderalis, для остаточної стабілізації та надання властивості автоматичного цвітіння. Оригінальний «Супер Сканк» неодноразово посідав призові місця та перемагав на різних міжнародних виставках, включаючи «High Life Cup 2012». Придбати це чудове насіння конопель поштою в інтернет-магазині GanjaSeeds неймовірно просто.

  Загальні характеристики конопель Super Skunk


  У генотипі автофема є індика і рудераліс, пропорційність яких виглядає, як 80/20. Закриваючи тему пропорцій і відсотків, зазначимо, що в просушеному і пролікованому стафе вміст тетрагідроканнабінолу не опускається нижче 17%, безпосередньо залежить від якості культивації та умов. Гранична висота розтинок позначена півтораметровою стелею. Стримана крона дорослої автоквітучої дівчинки обдаровує 100-125 грамами бошок.

  Вирощування конопель Super Skunk


  Для новачків зазначимо, що культивація не створить особливих труднощів, дотримуйся садівника базових універсальних вимог: полив, підживлення, мікроклімат. Роблячи все з науки, довести грів до врожаю нескладно. Тим більше, що вирощувати зручно в індорі, аутдорі чи парнику. Вибирайте самостійно, де відбуватиметься дебют.

  Медичне застосування конопель Super Skunk


  Для медицини користь від цієї ганджі можлива при нервовому перенапрузі, стресі, переддепресивному стані або апатії. Трава непогано гасить біль і спазми, знімає оніміння, позбавляє безсоння, нудоти, покращує апетит.

  Смак та ефект конопель Super Skunk


  Аромат конопель типово сканковий, доповнюється запахом сирої землі. У димі післясмак розкривається витонченою гостротою. Декілька затяжок миттєво розслаблюють і ощасливлюють курця. Нерідкі хвилі ейфорії. Тяжкість тіла поступово відправить у світ сновидінь, але перш, вам неодмінно захочеться поласувати смакотами. Підготуйтеся до всього заздалегідь.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Skunk # 1 x Afghan Indica
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6225
  Buy Auto Super Skunk feminised GanjaLiveSeeds
  Аромат конопель типово сканковий, доповнюється запахом сирої землі. У димі післясмак розкривається витонченою гостротою. Декілька затяжок миттєво розслаблюють і ощасливлюють курця.
  Артикул:GS06225
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду